• zagr
    505
    spor ritam, prije će se rasprodat karte za hajduk nek sjever il zapad za Ballkani.
  • jedan u nizu
    6.8k
    idemo blubaci
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Jel se to Hambi previse druzio sa Stokom? :lol:
  • Krizy
    38.6k
    Neka povede i Tysona :cool:
    o_26913775_480.jpg?2022-11-15-09-03-30
  • Kepec
    5.1k
    Uvijek sam za pozive na tekmu, pogotovo od strane kluba preko društvenih mreža gdje je utjecaj najjači, ali ovo mi je katastrofa.
    Hambi mi je simpa lik, ali ovo moljenje i recitiranje teksta kao što je Graž rekao kao da se sa Stokom previše družio mi je baš bezveze.
    Sad će opet bit da se po svemu kaj se napravi sere, ali kad već tak nekaj radiš onda se potrudi to odraditi dobro a ne 45 sekundi netko moli i govori kak se mora doć, kao da smo najveća bjeda.
  • Bosna86
    11.6k
    Bravo… osjećam susramlje dok ovo gledam

    Objaviš ovaj dio i staviš :lol: … Jedno 10 puta bi se napravio veći efekt…

    Velika je vijest za hrvatski nogomet u cjelini, da je nesumnjivo najveći hrvatski klub, usprkos svemu, postao jesenji prvak Hrvatske, premda s dvije utakmice viška od najjačeg rivala Dinama. Dinamo će te utakmice odigrati kad na tržnici kupi dovoljan broj igrača koji će mu omogućiti sigurnu pobjedu
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Pita me prijatelj tovar da jel mu mogu posudit 100e, da će mi vratit za Štefanje. Nije problem planiram mu dat, al prije toga bzvz ga pitam za sta mu triba. Kaže on meni “ ma da uzmen 4karte za zapad Maksimira derbi za njegovu neku ekipu”. Naravno da sam se brzo predomislia, jer jebiga za plaćat tovarima karte na našoj tribini nema šanse. Reka sam mu da ću se pomolit u crkvi da đava izađe iz njega.
  • deda
    29.7k
    Ne daaaaj :rofl:

    Došli smo na 700 prodanih ulaznica za Ballkani. S tim da moram spomenuti da sektor 3 dolje na zapadu nisu puštali u prodaju.
  • SAS1987
    14k
    Kaže on meni “ ma da uzmen 4karte za zapad Maksimira derbi za njegovu neku ekipu”.BBB Sibenik

    Jeftinije mu je kupiti karte za sjever dolje :wink: :lol:
  • bluepower86
    853


    Nikad nista nam ne valja.Poziv je bas fora i neka su se probudili iz marketinga.Grad mora bit pun i karte se rasprodat prije utakmice.Neka znaju gdje dolaze.Svi na sjever!
  • masacusec
    3.2k
    ma da uzmen 4karte za zapad Maksimira derbi za njegovu neku ekipu”BBB Sibenik

    Kaži ti prikanu da dodje s dečkima do dabe na pijaču prije tekme
  • reziser
    6.5k
    bitno da marketing radi, makar i loše.....sve će doć na svoje, ništ ne ide preko noći
  • Dalmatinec
    586


    Pa je li prca ili postoji njihov plan da kupe za zapad. Ako uopće postoji ideja, to je presedan u zadnjih 30 godina i teški alarm. I nije njima, naravno, do gledanja svog kluba sa zapada već do prcanja nas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.