• NitkoBitan
    11.7k
    Pola zapada dolje rasprodano, za zapad gore podijeljene ulaznice klasika, a za sjever ekipa pocinje kupovat tek od danas jer ih vecina tek danas obavlja testove. Ne znam zakaj ste tak negativni sa procjenama
  • flexXy
    1.9k

    Budes vidio zas, nisu mi jasni nasi navijaci ali mozes ga jebat. Jedva cekam tekmu i dosao bih da sjekire padaju, ali na stadionu nece bit vise od 10k ljudi sigurno.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Usporedio sam ankete za tekmu sa WH i sa Rapidom. Veci postotak je odgovorio da dolazi na Rapid neg na WH :smile:
  • xavier
    11.1k
    Danas me, slično kao i protiv WH, dvoje ljudi u firmi pitalo trebam li (besplatne) karte za zapad za sutra. Ako dođu svi koji dobiju te besplatne karte, bit će ljudi...osim ako će padati kiša, onda će biti 5.000...
  • Keyser Soze
    8k
    Moja procjena 6500
  • Nolifer
    6.5k
    bez kiše 9345, a sa kišom 5789
  • Neki tip
    19k
    Maloprije pokupih ulaznicu za sina (za klince do 12 su besplatne i ne mogu se uzet online) i sve su blagajne bile zauzete.

    Mislim, naravno da nema reda, ali eto, ipak se kreće..
  • deda
    27.5k
    Izgleda neće biti kiše
  • BBB Sibenik
    3.9k
    ufucnz86ppbl3b6k.jpeg

    Upravo objavili
  • NitkoBitan
    11.7k
    Bit ce sutra show na ticket pointu prije tekme
  • BlueVelvet
    336
    Bit će takva gužva da će vjerojatio dobar dio ljudi odustati, al mislim ko im je kriv. Stvarno ima dovoljno načina da kupiš kartu i na dan utkamice bezbrižno piješ pivo.
  • Neki tip
    19k
    Imam puno mana i neke vrline.

    Jedna od tih vrlina-vještina je da mogu "ući u glavu" ljudima posve različitima od sebe, mogu razumjeti svakakve pozicije, po potrebi se i uživiti u njih.

    Al da me mučiš glađu i nespavanjem (nemrete mi ništa gore od toga napravit), opet ne bih znao reći jedan jedini suvisli razlog za čekat u dugačkom redu za kupit kartu prije tekme.

    Prvorazredan misterij, za promatranje.
  • Neki tip
    19k
    Nego, danas mi je na blagajnama bilo super, slušah ovo na svoje uši i gledah na svoje oči:

    "Imatel u prvom redu? Mi bi u prvom redu. Al onako, bliže svlačionicama. Znate, da bude blizu Oršiću, a opet da vidi sve. Oršić je kod nas na svadbi bio pa bi on sigurno da bude što bliže Oršiću. Ai rođendan mu je znate, našem sinu, devetnaesti."

    Ne zajebavam se. Al da sam se dobro nasmijao, skupa s redarom, bome jesam..
  • Blue 67
    212
    Cekaju da im netko ponudi besplatni "voucher",a ako nitko ne da jbga kupit cemo kartu i grist se sve do iduce europske i obavezno držat prodike o nepravdi i nepoštenju.
  • Nolifer
    6.5k
    Nego, danas mi je na blagajnama bilo super, slušah ovo na svoje uši i gledah na svoje oči:

    "Imatel u prvom redu? Mi bi u prvom redu. Al onako, bliže svlačionicama. Znate, da bude blizu Oršiću, a opet da vidi sve. Oršić je kod nas na svadbi bio pa bi on sigurno da bude što bliže Oršiću. Ai rođendan mu je znate, našem sinu, devetnaesti."

    Ne zajebavam se. Al da sam se dobro nasmijao, skupa s redarom, bome jesam..
    Neki tip sa Zapada

    Ak im je bio Orša na svadbi, mogel im je Orša sredit ložu ili u kuvertu umjesto €urića metnut karte za prvi red...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.