• LM1995
    1.7k
    prvo donji sektor pa tek onda gornji, mislim da je i tu bio takav slucajNitkoBitan
    Kod mojih su svi godišnjaci dobili gore, a ostali dolje.
  • seljak86
    2.4k
    Sad pitao na ticket pointu lika i kaže mi da je prodano 500-njak karata.
  • Cuki1986
    5
    Na press konferenciji prije utakmice rečeno kako je prodano 550 ulaznica.
  • Nolifer
    7k
    [ULAZNICE] U utorak 25. listopada s početkom u 21:00h na stadionu Maksimir na rasporedu je utakmica 5. kola Lige prvaka Dinamo - Milan!
    Cijene ulaznica za utakmicu Dinamo - Milan
    - Tribina sjever dolje 150kn
    - Tribina sjever gore 150kn
    - Tribina zapad gore 250kn
    - Tribina zapad dolje 350kn

    RASPORED PRODAJE
    22.10. - prodaja ulaznica isključivo na Ticket pointu samo za članove kluba
    23.10. i 24.10. - redovna prodaja preostalih ulaznica za sve navijače na Ticket pointu i online

    PRETPRODAJA za članove kluba, Ticket point
    Subota 22.10. od 11 do 19 sati - pretprodaja isključivo za članove kluba
    - pretprodaja isključivo na Ticket pointu u Zagrebu
    - obavezno predočenje važeće članske iskaznice
    - jedna članska iskaznica vrijedi za kupovinu jedne ulaznice

    REDOVNA PRODAJA, Ticket point
    - preostale ulaznice bit će u redovnoj prodaji za sve navijače
    Nedjelja 23.10. od 11 do 19 sati - Redovna prodaja ulaznica
    Ponedjeljak 24.10. od 11 do 19 sati - Redovna prodaja ulaznica
    Utorak 25.10. od 11 do 21:45 sati - Redovna prodaja ulaznica

    ONLINE PRODAJA
    - početak u nedjelju 23.10. u 11:00 sati na servisu:

    https://gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/liga-prvaka-podrzi-dinamo-protiv-milana?fbclid=IwAR2B553uIpgaPMMWNXziLAL1FIF2ICaH4nYM0zRnY14EnRCwTelA4BxMUEk

    - ulaznice kupljene online putem OBAVEZNO je potrebno isprintati kod kuće
    Ulaznice za utakmicu Dinamo - Milan na stadionu Maksimir dostupne su i u aplikaciji Aircash!
    Sve informacije o ulaznicama pronađite klikom na link! https://gnkdinamo.hr//hr/Novosti/Clanak/liga-prvaka-podrzi-dinamo-protiv-milana
  • Stojke
    48
    ocekivao da nas bar bude tisucu kad ono gadno se zajebao, sad koji je razlog nemam pojma,ali tesko da je nesto opravdanje
  • xavier
    11.4k
    Već je ne znam koliko puta napisano i opet se čudite.

    Naravno da bi bilo idealno da su karte rasprodane za pola sata, ali radi se o radnom danu. S obzirom da je utakmica u 18 sati u Splitu, to znači da je potreban dan godišnjeg odnosno slobodan dan. Naravno da to samo po sebi nije problem, ali treba uzeti u obzir i neke druge faktore...

    Ovo je već koji put za redom da utakmicu u Splitu igramo radnim danom? Imali smo odnosno imamo u to vrijeme paralelno gostovanja u Milanu, Salzburgu i Londonu za koja isto trebaju slobodni dani, a puno ljudi je išlo tamo.

    Ok, može netko pisati o "trend" navijačima koji idu u Milano i London, a ne odu u isto vrijeme u Split, ali treba uzeti u obzir da protiv Hajduka igramo 4 ili 5 puta svake sezone. Vjerujem da bi svi najradije išli na sve te utakmice, ali nekad jednostavno moraš izabrati...
  • Crusades1986
    10.2k
    Ovo je već koji put za redom da utakmicu u Splitu igramo radnim danom?xavier

    Ako ne računamo vrijeme kad nije smjelo bit navijača zbog epidemioloških mjera, ovo je četvrta sezona zaredom da je barem jedno (od dva po sezoni) gostovanje u Splitu radni dan.
  • Tundra
    573
    Naravno da bi bilo idealno da su karte rasprodane za pola sata, ali radi se o radnom danu. S obzirom da je utakmica u 18 sati u Splitu, to znači da je potreban dan godišnjeg odnosno slobodan dan. Naravno da to samo po sebi nije problem, ali treba uzeti u obzir i neke druge faktore...xavier

    Jebiga tak je. U Zagrebu ljudi rade za razliku od tovara.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Neki moraju uzet i 2 dana.. a nije pocetak godine, kod mene u firmi nema sanse da udes s vecim brojem dana godisnjeg u zadnji kvartal, pa ako nisi planirao jebiga.
  • jasmin1982
    0
    Pozdrav ekipa. Tek sam se registrovao jer ganjamo ulaznice za Dinamo Milan. Ima li neke sanse doci do 4-6 karata zapad ili sjever? Mi smo svi iz Bosne ( Travnik ) ali nam je pravo zeznuto naci karte jer koga god pitamo ne moze a online govore da se proda za 20 minuta sve. Neki savjet ili ako neko moze pomoci?
  • deda
    29.4k
    Nema pomoći, udarat online dok ne prođe.
  • The Undertaker
    4.4k
    Da li ste probali preko povjerenika (za Travnik)?
  • jasmin1982
    0
    ej nismo. nisam ni znao da postoji. ima li neki kontakt?
  • The Undertaker
    4.4k
    BIH, Vitez - Mišković Vlado, mob. +387 63 791 497,

    https://www.gnkdinamo.hr/hr/Club/Commissioners?RenderOutline=False
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.