• Beowulf112
    301
    Bez zajebancije...treba nam jaka ruka..mlohav je krznar...trziste ne nudi puno takvih..mislim da je kek jedino dostupan...niko kovac sve da i ne prode shakhtar nece ga se rijesit(pa jbt lani je shakhtar tukao i reala i inter)..morao bi jos nanizat jos koji los rezultat u prvenstvu..
  • Krizy
    38.4k
    Nakon 11 utakmica ove sezone već 2 puta primili po 3 gola.
    Čitavu prošlu sezonu 3 puta po 3 gola (a i to uz 2 pobjede i remi, Slaven, Gorica, Istra)
    2019./20. čitava sezona 3 puta (City, Shakhtar, Hajduk)
    2018./19. čitava sezona 3 puta (Inter, Rijeka i Benfica nakon 120 minuta)
  • IstokKa96
    605
    Ako je jaka ruka u pitanju, biram Gattusa.
  • über alles
    1.5k
    Ljudi kakva su ovo nerealna strana imena,ak je stranac onda mora bit neko koje spreman za kombu ala Petev ,a ne lik koji je preporodio Granadu.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Ma najbolje da Kizo preko skypea vodi treninge (mozda i je) a da na utakmicama glume da je Peternac ili moze neki domar, cistacica... izbor je velik
  • Markelo
    2.5k
    Hahaha, kakav Kek, on je preopasan za njih. Jak karakter kao i Bjelica. To je ono što im najmanje treba. Dovest će vojnika kluba Cvitanovića na klupu i vozi Miško.

    Kad već nabrajmo imena onda ću imat slobode predložit Češkog Keka-Pavela Vrbu
  • Mulec86
    389
    Kako mi mislimo odigrat uzvrat s 1 zdravim kvalitetnim stoperom? Ocito je osim porazavajuce taktike i onaj trening faktor na bizarno losem nivou jer imamo previse povreda, a i kondicija nam nije bajna. Ponor teski u svim faktorima - volja, ideja, spremnost i pozrtvovnost. Optimist sam i dalje, vise se nadam nego vjerujem u prolaz, ali s ovakvom igrom cemo bit kanta za napucavanje i polukvalitetnim ekipama, a kamoli ne nekom jacem. Opet cemo krpat pozicije, izmisljat bekove od zadnjih veznih, stopere od bekova i obrnuto. Krilo ce nam mozda bit sistemski stakor od mali milijun godina koji je zadnji gol zabio u Belgiji tako da se skuco u stativu i slucajno pogodio loptu. Ovaj serif nas je pretrco, unistio na trku i brzinu. Lose i razocarajuce, ali jbg. Bice bolje, valjda.... gore tesko moze.
    I naprijed plavi!
  • Jura
    211
    Krznarov autoritet u svlačionici je nula, igrači i bolje od nas znaju da je on još uvijek pomoćni trener, glavni je u Međugorju. Bojim se da smo se vratili u vrijeme kada je bitno kvalificirati se u skupinu, prodati 3-4 stožerna igrača jer treba sakupiti 50 mil eura, gurnuti 3 nova klinca a rezultat u skupini postaje nebitan. Nadam se da se varam.
  • db-izbjeglica
    13.6k
    06:00, krznar još nije bivši...ako ne popije otkaz do 12:00, zabrinut ću se.

    Jbt, dinamo je popušio 3:0 od kluba iz moldavije, tj nekakve paradržave u sklopu moldavije :monkey:

    Na što se spalo samo par mjeseci od 1/4 finala Europa lige....
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Diga san se jutros, još sam nadrkaniji neg sinoć
  • Fanboy
    2.3k
    Sad sam još više uvjeren da se Villareal moglo proći, sjetite se da je i onda bilo već dosza naznaka ovakve igre samo je sve bilo nakon Tottenhama i nitko nije htio prigovarate te se tepalo kako je to odličan rezultat, no promijena se vidjela jer je bilo nakon reprezentativne stanke. Igra je bila dosta u padu, igralo se sve na induvidualno i na povlačenje te neke loše kontre...
  • Olmic
    3k
    Iskreno mislim da igrači nemaju povjerenje u Krznara, a i obrnuto. Naših početnih 11 zna svatko, zna kako se prilagoditi, to što su po imenima 11 najboljih, ne znači da i jesu najbolji. Možda igrači buše trenera jer nakon prvog poluvremena izaći još lošiji, navodno kontra uputama trenera( rekao Krznar, neshvatljivo smo se otvorili) onda je to problem autoriteta trenera. Mi imamo 4 jebena trenera, a nijedan nema autoritet vođe..
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Iskreno mislim da igrači nemaju povjerenje u KrznaraOlmic

    Ne znam zašto bi ga imali.

    Čovjeku se jučer ozljedi stoper, imaš zamjenu na klupi (milić) on uvodi lijevog bočnog (koji je u dinamu pokazao jedno veliko ništa) da bi igrao stopera, dok mu istovremeno zadnji vezni, koji može pokriti i stopera, igra lijevog bočnog.

    Prodaju gavranovića, povuku jurića iz Šibenika, Petković izgleda kao mrtva krava na terenu, on uvodi čopa, koji ničim ne nagovještava da bi trenutno mogao kvalitetno igrati i drugoligaški nogomet u dinamu II.

    Oršić je totalno van forme, krznar gura menala koji očito ne može ništa konkretno, špikića praktički ne želi ni probati.

    Itd, itd, itd...
  • Olmic
    3k


    Slažem se sa svime napisanim. Nažalost mislim da neće doći do smjene jer oni nemaju koga stavit...
  • vjeko1701
    6k
    Nakon prospavane noći, ipak bi dodao d je sigurno bilo podcjenjivanja, možda ne od strane stožera koliko od strane igrača. Puno ovih igrača je ipak igralo euro, izbacilo Tottenham itd...pristup je bio, idemo im lagano uzeti loptu dodavati se, kombinirati i nešto će ući a onda ih doma dokrajčimo. Dodaj na to lošu formu, umor, obrana satkana čistim rezervistima i premije koje su navodno obećane igračima Sheriffa...naravno slažem se da je i transfer politika bila promašena, mi na klupi nemamo igrača u kojeg imam vjere da ulaskom može okrenuti utakmicu na naš mlin. Ma jedan Murić bi nam bio zlata vrijedan da može ući pa barem neki šut pogoditi,
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.