• vjeko1701
    5.9k
    Ne, nisam ni blizu to rekao. Ali od navedenih transfera se trenutno dogodio Kovačić. To je 800k. Komercijalni prihodi su kakvi trenutno? Nemamo matchday, godišnje još nisu u prodaji. Po pitanju LP smo tek u drugom pretkolu. Znači trenutno za kredit možeš pokazati tih 800k i pun k* "doći će, majke mi"
  • Lynx17
    2.6k
    Drago mi je sto ste nasli i stavili gif od Lynxa tu. :up:
    Samo jedan pokazatelj koliko je Sutalo dobar igrac.

    Evo i jos jedan:

  • markoli
    1.6k
    Neka ostane zabilježeno :heart: :

  • Eduardo
    17.3k
    Josipe, sretno ti bilo.
  • Rex Ramae
    2.3k
    Hvala Josipe! Biti će ga teško nadoknaditi.

    Za dvije godine aBd u Cityu stoperski par Šutalo-Gvardiol.
  • Patak
    2.2k
    Nikako a ne teško. Slabiji smo 20 % bez njega.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Sretno prvom brku HNLa. A sretno i nama..
  • jp23
    2.2k
    U posljednjoj utakmici se oprašta sa pogotkom. Sretno u Ajaxu, mi znamo da si igračina, oni će tek saznati
  • db-izbjeglica
    12.6k
    meni jedan od najdražih dinamovih igrača u zadnjih ohoho.
    sjećam se kad sam ga prvi put gledao na ramljaku, odmah sam rekao...ovaj mali će biti svjetska klasa...
    na terenu je uvijek bio na razini...

    također, nevezano za nogomet, jednostavno vidiš da se radi o pristojnom, fino odgojenom, normalnom mladom čovjeku, sa ogromnim talentom...

    sretno u karijeri i nadam se da će osvojiti sve što se u nogometu može osvojiti.

    :clap:
  • bluelions
    236
    Bravo Josipe, hvala ti na sve. Sretno dalje u karijeri
  • serbus
    3.5k
    Žao mi je jako kad odlaze takvi dečki kao on ali eto nadam se vraća možda na novi i bolji stadion na Maksimiru to bi taman moglo biti to.
  • runtothehills
    382
    Kakve smo mi obrambene igrače imali zadnjih godina, za ne vjerovat: Rrahmani, Gvardiol, Šutalo, … sretno Jopa!
  • Mrvica
    3.1k
    Jedan od igrača koliko god da se trebaš branit čim primi loptu nema straha. Svaka čast i puno ti hvala na svemu! Želim ti sve najbolje u nastavku karijere, mogu reć da je ovo tužan dan iako smo znali da ide.
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Sretno Jole i sve najbolje
    Bit će jedan od najboljih stopera na svijetu kroz koju godinu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.