• Fićo1986
    972
    Bolji od Gvardiola!
  • Mali Zeus
    9.3k
    Meni je samo važno kako je odigrao, a odigrao maestralno, a ne je li od nekog bolji ili ne.
  • The Undertaker
    4k
    Nakon ove dvije utakmice ne dajem baš nikakve šanse da će Šutalo ostati u klubu iduću sezonu. Možda mu treba jedna polusezona da se navikne na drugačiju snagu i brzinu igre ali on sad nije potencijal već gotov igrač za top klubove petice.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Sutalo je zivi dokaz da se u Dinamu moze dobacit do nivoa startera u top 5 ili top 10 klubova u Europi. Brutalna utakmica.
  • Crusades1986
    9.6k
    Jesu ovog vratili s tribina?
  • Laugreano
    1.3k
    Odlicna analiza Sutala.
  • NitkoBitan
    11.8k
    Zimus se pricalo o iznosu od 20ak milijuna eura, sada smo dosli do cifre od 25 milijuna eura a uvjeren sam da ga jos malo zadrzimo (barem do zimskog prijelaznog roka ili do iduceg ljetnog) da bi ga mogli prodati i za 30tak milijuna eura.

    Uz postotak od prodaje Gvardiola i ulazak u LP financijska situacija bi bila odlicna i bez prodaje Sutala, dapace uz prodaju bismo itekako nadmasili rashod i nabili porez na dobit. Neki misle da mu je vrijeme za iduci korak, ja sam uvjeren da bi mu bilo dobro ostat jos ovu sezonu jer ima siguran status u reprezentaciji te nam je i vise nego potreban za Europu.

    Da se ne lazemo prodaja za fiksnih 25 milijuna je vrlo dobar posao, uz malo strpljenja i 30 milijuna fiksnih - odlican. Neki mediji su napisali da se Leipzigu zuri sa kupnjom Sutala jer bi vrlo lako velikani mogli bacit udicu i tu Leipzig u licitaciji pada, znaci signal za jos veci rast prodajne vrijednosti postoji.
  • vjeko1701
    5.9k
    Možda se malo prejednostavno računa prihode ot transfera i europe.Koliko ja znam, gotovo svi transferi su u ratama kroz određen period. Novci od europe pak dolaze tek po završetku sezone.
  • Papastrumf
    9.4k

    Objasnio je čovjek već par puta to što spominješ :wink:
  • NitkoBitan
    11.8k
    Ma dobro znam da je razlika izmedu prihoda i rashoda te novcanih tokova. Baza za orijentaciju i neko planiranje su nam prihodi i rashodi.
  • vjeko1701
    5.9k
    Znam da je objašnjeno, zato mi je i dalje čudno da svi imaju takve kalkulacije - ako se dogodi ovo i ono, rješili smo budžet danas...to baš tako i ne funkcionira.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Ali ako znaš da imaš 35 milja do kraja sezone od lp, koja banka ti neće dar kratkoročni kredit ?
  • vjeko1701
    5.9k
    Sve je to istina...ali u ovom trenu to ne znamo. Znat ćemo tek nakon kaj prođemo playoff kaj je u zadnjim danima transfer roka ako se ne varam. Zato se vjerojatno priča o prodaji poput Šutala koja bi nam odmah dala mogućnost kredita i popravila trenutnu likvidnost.
  • NitkoBitan
    11.8k
    Zelis rec da u situaciji uz 10 milijuna trenutnih prihoda, jos 10-15 od "komercijale", skoro 20 od postotka transfera (Gvardiol,Kovacic, Brozovic) i 30 u LP mi moramo prodati Sutala za 25 milijuna kako bi osigurali likvidnost?

    Da nisi ti malo zalutao u financije :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.