• Captain America
    13.9k
    Arteta je imao pedigre da je bio pomoćnik od top 3 trenera i Guardiola je stalno isticao kolko mu je važan. Nije bilo ni na odmet da je imao respektabilnu karijeru u Arsenalu. Koji to pedigre ima Kopić? Član udruge NH i dokazani ziheraš. Jakirovića su istrpili u Zrinjskom, al oni si to mogu priuštit. Mi nemamo vremena čekat godinu dana da si trener posloži sve stvari, nama treba neko ko će odmah donijet promjene kao što je Tuchel lani u Chelseau napravio ili Bjelica i litavac u Osijeku i Hajduku. Ak ostanemo bez naslova, ne bi bio u koži onome koji će morat donijet odluku o bolnim rezovima, a jako zahtjevni navijači i mediji očekuju naslov.
  • Fanboy
    2.2k
    Jos nesto...Cacic je za usao u skupine LP 2012 dobivao Maribor doma i u gostima, onda je dobio Sheriff doma i u gostima(mislim sa 4-0) i onda je dobio Ludogorets te drugi put remizirao. Imao je 18 Kovu, Broz i Vrsaljko su bili 19 i 20 godina, Ademi 21...

    Sad to neki usporeduju sa Kopicem koji je od 5 susreta izgubio 3 tekme od Hajduka i Osijeka te 2 remija. Koji je imao Dinamo koji je iskusan te 3 godine zario po Europi, a ne može pobjeći Osijeku i Hajduku te je Kopic imao i pripreme ....
    Kopic je C klasa trenera...

    S obzirom da je bojkot 2016 isao sa juga, i radi svih onih prekida reprezentacije bas bi volio da ih Ante srusi nadam se pred dobro popunjenim Maksimirom. Kakav kraj karijere i slatka osveta "pravednicima"
  • Mali dioničar
    14.2k
    Niko nam nije dobar. Mah...Majki2111

    Kaj se tiče Nike, ovdje dosta ljudi zagovara Kovača pa ne znam kak si zaključio da nam nije dobar.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Mislis da bi Artetu istrpili u npr Man Cityu u Engleskoj? Mislis da bi ga istrpili u Realu u Spanjolskoj? Mislis da bi ga istrpili u PSG u Francuskoj? To su sve momcadi sa statusom kakav mi imamo HNL. Igraci bolji od ostalih ekipa i puno veci budžeti..
  • Nino Bule
    11.5k
    Istrpio bi i ja artetu, igra mu je pokazivala znakove napretka, imao dobru poziciju kod navijaca i igraca itd. Kod krznara i kopica u trenutcima otkaza nema nikakvog razloga trpit ih. Da je biscan imao rezultate kakve je kopic imao, ali pokazao nesto igre + znamo da je imao rezultate sa olimpijom, rijekom, u21, onda ima smisla cekat. Ne moze svaki "trener" dobit godinu dana da se igra s igrackom skupom 100 mil eura
  • seljak86
    2.4k
    Ja sam s Čačićem zadovoljan kao privremeno rješenje. Nije da ga volim nešto, ali za sada bolje ne možemo. Sve što nije Kopić je bolje.
  • Oluja
    3.7k
    Na sve ovo ruganje mogu samo reci- bilo bi mi lako da te ne volim...
  • Nino Bule
    11.5k
    Kazu sportske da ako vaha pokupi otkaz u maroku, da ce dinamo pokusat ispregovarat njegov dolazak na ljeto.
  • Olmic
    2.7k
    "Stručni" stožer ostao isti..
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Oće vratit Mikića?
  • Ivek3009
    55


    Pa mogli su onda i Peternacu da vodi još 5 kola,ovak i onak je on potrcko
  • Olmic
    2.7k


    Koliko znam neće
  • Captain America
    13.9k
    Davno sam pisao koji je prvi izbor za novog trenera uprave Dinama. Ante je lik koji je stalno bio na liniji, trebao je on bit poslje Krznara bio je prvi izbor ali je zbog zdravstvenih razloga u tom trenutku odlučeno da ipak bude Kopić. Ako vas išta tješi nije ni sad u najboljem zdravstvenom stanju te sigurno neće vodit Dinamo sljedeću sezonu. Stvarno je privremeno rješenje. Moj izvor kaže 110% Tomić preuzima pri završetku sezone. Navodno je Jakirović ucjenjen ako sad odbije Dinamo neće dobit više poziv. On je odbio. Jedino Tomiću pokvarit posao može Vahid ako dobije otkaz u Maroku. Biščan ne želi razgovarat. Eto to sam saznao tokom dana sve napisao.

    Sa sneta
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Ma kakvi. Mamici drkaju na Jakirovica vec dugo vremena, nece ga pustit tako lako
  • SAS1987
    13.5k
    Mogla bi nam utakmica protiv Dynamo Kieva ispasti idealna za dodatno uigravanje pred kraj prvenstva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.