• Nino Bule
    11.5k
    Krznar, Kopic pa Cacic. Rekao bi covjek zadnja 3 trenera slaven belupa, a ne kluba koji zeli ozbiljno igrat play off runde europe.
  • Shane
    165
    m5ch9rcd3it0ey7y.png
    Bolje bu se čuli preko mobitela.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Nit je Dalić neki trener ali bar na SP nije izmišljao topli vodu ko Kopić već mjesecima. Ako samo složi ekipu koja igra tam di treba igrat i koja je u nar nekoj formi, dobivamo sve do kraja
  • Neki tip
    19.3k
    Nit je Dalić neki trener ali bar na SP nije izmišljao topli vodu ko Kopić već mjesecima. Ako samo složi ekipu koja igra tam di treba igrat i koja je u nar nekoj formi, dobivamo sve do krajaLudovic IX

    Možda Čačić, EP? :) Mislim, pretpostavljam, ne znam kak bi se Dalić uklapao u ovu priču.
  • Olmic
    2.7k
    Prema mojim info glavni problem je bilo kod Jakira što ako ne uspije osvojit naslov, kao da ovo nije njegova ekipa, ne može se puno, da bi rađe na čistu situaciju došao...
  • Ludovic IX
    5.5k
    Dalića sam spomenuo jer je bio vatrogasno rješenje..kao trener ni nakon 5 godina , mene nije uvjwrio da je neki top ali je već u Ukrajini pa protiv Grka nekemijanjem dobio pobjedničku ekipu.

    Čačić na EP je nepoznanica..neznam jel smo tak dobro ikad igrali a ne mogu vjerovati da je to čačićevo maslo
  • Neki tip
    19.3k
    Summa summarum, donese nama Dinamo i radosti povremeno, ali biti navijač, simpatizer Dinama (kako god), dragi moji, težak je i trajan oblik mazohizma.

    Za mnoge neizlječiv. Onima koji se ipak uspješno otrgnu ostane ružan ožiljak, nikad taj ne zaraste.

    Nakon Mamića mlađeg, Krznara i Kopića na klupu nam stave Čačića, istovare nam na glave hrpu smeća, a mi se samo nadamo da će pravi igrači biti na pravim pozicijama i "sve bu v redu".

    Je li luđa ta naš uprava ili mi sami, ja zaista nemam siguran i jednoznačan odgovor.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Je li luđa ta naš uprava ili mi sami, ja zaista nemam siguran i jednoznačan odgovor.Neki tip sa Zapada

    Mi smo luđi, nije ni blizu :rofl:
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Tomic ili Jakir, ko je blize?
  • Nino Bule
    11.5k
    Ja vjerujem u ove igrace i da na individualnu kvalitetu i uz nasu dobru podrsku mogu rjesit ove 3 male utakmice, osim toga nam trebaju 2 x-a iz 2 derbija, a tu ce bit drzi gace. Sve ostalo (cacic,kopic,krznar) su otegotne okolnosti koje sputavaju ovu ekipu da to odrade i kao takve ih gledam.
  • Captain America
    13.9k
    Je li luđa ta naš uprava ili mi sami, ja zaista nemam siguran i jednoznačan odgovor.Neki tip sa Zapada

    Ja sam klasa optimist (piso sam već ovdje da sam i prije prve i druge s Tottenhamom uplatio prolaz) pa mislim da uzimamo 15 bodova do kraja. Kolko je to realno ne znam, al optimizam temeljim na tome da će ih Kapetan, Livi i Orša protresti. Većina navijača drugih velikih klubova trpi ovakva sranja pa nismo ni mi izuzetak. Gle što se s jednim Unitedom događa, navijači ratuju s gazdama otkad znam za sebe pa svejedno ne odustaju. Ista stvar s Barcelonom, Liverpoolom do Kloppa, Milanom do ove sezone...
  • Fanboy
    2.2k
    Pa na stranu sto je Cacke Mamice potrcko, no pod njime je reprezentacija igrala najljepši nogomet, samo je atmosfera u medijima te kroz bojkot bila ocajna, prekidi tekmi i slično. Kasnije su ga igrači bojkotirali...

    Osvojio skupinu ispred Spanjolaca bez Modrica sa 20 godišnjim Rogom, Jedvajem i Pjacom u sastavu sa Badeljem protiv Inieste, Busqueta itd. Pjaca pogodio stativu protiv Portugala nakon čega su ovi zabili iz kontre. Do tada smo ih pritiskali i nije imao Lovrena.

    Za Kopica je avion u boji, a bome i za Krznara. Ponašate se kao da su uzeli Računicu...
  • Ludovic IX
    5.5k
    Sad ćemo vidjet od čega su sazdani..ne može me nitko uvjeriti da nismo barem 30% kvalitetniji od drugih.

    Dobijem mlade kad netko kaže da je sramota što uz 2,5 veći budžet nemamo 15 bodova prednosti..

    Ajd da je ta razlika od 25-30 miliona uložena u prvi sastav, rekao bih da je u pravu ali već posrdnicima ide 7 miliona eura više nego kod drugih..10milona uloženo u igrače koji nisu ni tu ili su na rubu klupe i tribine. Tako da u ovih 15-17 koji igraju nije uloženo skoro ništa. A drugi su uložili lijepe novce u igrače koji igraju važne uloge ovu sezonu.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Ljudi stanite na loptu,niste valjda ocekivali neko vanserijsko ime preko noci...

    Čaćić je privremeno rjesenje, to sto je situacija da se lomi prvenstvo i mi nemamo poštenog trenera,to je ceh koji placa Mamić i uprava sa bespotrebnim tjeranjem Bjelice a mi skupa s njima...
    Sa Bjelicom sad bi bili jedno 17 bodova ispred Osijeka...
  • Majki2111
    2.6k
    Ne znam. Uvijek ću branit struku i trenere. Ko sam ja da kritiziram. Nisam ja trener. Samo me zanima kako bismo mi reagirali da naš trener izgubi 10-0 u jednoj tekmi ko Southampton one godine. Ili Arteta što nije bajno krtenuo u Arsenalu pa mu sad dobro ide. Možemo li mi imati jednog trenera na više od 3-4 godine??? Vjerujem da svi treneri koji trenerijau Dinamu jesu stručni. "Uh Krznar nije dobar, uh Kopić nije dobar." Niko nam nije dobar. Mah...

    Konkurencija je jača, a i ne igra trener na travnjaku...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.