• Ludovic IX
    5.3k
    Čitam sad kak Luki ističe ugovor u lipnju 22-e a SP u quataru je 6 mjeseci kasnije. S obzirom na sve, ja bi volio da on ozbiljnu nogometnu karijeru završi kod nas jer MLS nije ozbiljan nogomet..a dinamo nije loša opcija za zadržavanje forme do SP-a..
  • marcio amoroso
    32.1k

    Nisam ekstrem koji navija protiv Dinama itd zbog toga što su nam pokrali klub, ali povratak Luke ne priželjkujem jer je čovjek hladno dao lažni iskaz da bi spasio najvećeg smećara u povijesti kluba.

    Luki puni respekt za sve pokazano u reprezentaciji i vjerojatno je za državu uradio puno više od svih nas pravednika jer ju je promovirao na lijep i skroman način, ali što se mene osobno tiče vrata kluba bi mu trebala biti zatvorena vječno.
  • Jaro
    5.4k
    yep, svaka cast na nogometnoj karijeri, ali sto dalje od dinama...
  • Pop corn
    5k
    Prvo neka vrati lovu što je i najavio na sudu u slučaju pravomocne presude. A onda razmisliti smije li besplatno igrati...
  • masacusec
    3.1k
    Lukice, nisi dobrodošao!
  • serbus
    3.6k
    A to će se nas pitati kao i sve do sad u klubu hoće li se vratiti ili ne :)
    Nažalost je tako da ako će htjeti u d doći ako ne ne. Kao i sve do sada o članovima, simpatizerima ne ovisi ništa. A nije da si je nešto dobar sa glavom razočarao ga je i nas i njega tako da mislim nije neka opcija da se vrati. Inače nisam za te povratke sa 36god čak mi je i Čop prekrižen makar može još malo povuć možda.
  • xavier
    11.1k
    A nije da si je nešto dobar sa glavom razočarao ga jeserbus

    Kad ga je razočarao? Kad mu je pomogao izvući 10 milijuna eura iz kluba ili kasnije kad mu je svojim svjedočenjem (osnosno "zaboravljanjem") pomogao na sudu?
  • Bosna86
    11.6k
    Ja njima dvojici ništa ne bi zamjerio da su ustali i rekli, ljudi ovaj čovjek je bio tu za nas kad smo bili nitko i ništa i mi nećemo protiv njega… Bili su djeca i normalno je da puno stvari ni ne kužiš u toj dobi…Trebali su sada vratiti lovu kada je sve prošlo i ne bi im puno ljudi zamjerilo… Ovako su ispali bijednici na 101 način… Pogotovo me nervira Lovrenovo glumljenje domoljuba poslije svega i izjave da igra za hrvatski narod… To je nešto sto najviše prezirem
  • serbus
    3.6k


    Iza toga svega kada nije citiram odprilike "lupio šakom po stolu i rekao pa što se to radi mamiću on je moj drugi otac a šutio kao ona stvar ali ga i dalje volim" tako je kod one spodobe sport nedeljom glava komentirao Modrića i da je razočaran time.
  • masacusec
    3.1k
    Kad pričamo o nogometu, luka modrić je naš najbolji nogometaš svih vremena, frajer je virtuoz koji svojim potezima stvara dva čovjeka viška. Čak i kao kapetan momčadi, pokazao se u više navrata da je vođa.
    Kad pričamo o njemu kroz prizmu ljudskosti, ne bih ga ni mikroskopom mogao pronaći. Držao je ljestve najvećoj nepogodi u hr nogometu i jebeno zaradio pritom. Imao je popravni ispit, ispraviti veliku grešku. Nije, već je svojom amnezijom zaronio još više te još dublje zabio nož i proširio ranu Dinamu te na taj način pokušao prikriti enormni kriminal. Jebale te i zlatne lopte i kopačke!
    Nema se tu kaj više dodati na tu temu!
  • Majki2111
    2.6k
    Ima li ovdje netko da razmišlja drugačije od napisanog da ne budem ponovo crna ovca? Ako nema neću ništa ni pisati.
  • xavier
    11.1k


    Svi znamo kakvo je tvoje mišljenje o tome i ako želiš savjet, preskoči temu.
  • Nolifer
    6.6k
    Kaj se tiče Modrićevog nogometa, apsolutno je maestro. Ali što se tiče ostalog, tu je definitivno mrlja ostala još neisprana i tako je nažalost kako je... Mislim da još ne znamo pravu pozadinu priče, zašto je to napravio
  • Građanski1911
    327
    Od Luke bi bilo pošteno da odradi jednu sezonu besplatno u Dinamu, ili za neku simboličnu plaću od tisuću eura mjesečno
  • SAS1987
    13.4k
    ukrao je Dinamu 10+ milijona €. Nebi mu dao dres Dinama niti ako ga naruci u webshopu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.