• deda
    27.7k
    To se još može mijenat
  • Kwedi
    3.8k
    3.7.2021.

    baj d vej fino posralo Kramu na naslovnici i unutra.

    Svi su krivi, samo Ponizni nije.
    https://we.tl/t-va2MsfLR0G
  • Nolifer
    6.6k


    Kaj se Krame tiče, mislio sam da mi je drag igrač....

    Bilo mi ga je žao, kaj mu je tu kod nas bila prilika propuštena, još je dobil plavi 9 tada i ništa. Dođe u Rijeku eksplodira... Kad je repka u pitanju, ima pravu 9, umjesto da šuti, igra i trpa, on glumi neku veličinu, jer je eksplodirao u Hoffenheimu, a tamo radi upravo to, samo trpa i iskreno sam nesretan radi tog napadača koji nije tak dobar kao u Bundesligi...
    Očito tu još ima nečega kaj mi ne znamo....pa je možda zato tak...
  • Jaro
    5.4k
    pa ima, igraci se moraju poslozit u zamisljeni sustav (nije samo krama tu, imas i kovacica godinama, bojim se i gvardiol da ce popunjavati bekovsku poziciju jer po hijerarhiji nemre na stopera), umjesto da se sustav prilagodi raspolozivom kadru...
    Krama je bio najbolli kad je igrao uz Mandzukica...
  • immerwieder
    1.2k
    po meni krama iza budimira i to je to
  • Olmic
    2.7k
    Šteta da nema izvještaj barem sa jučerašnjih trening utakmica. Sigurno bi se moglo zaključiti po postavama kako tko kotira
  • NORTE
    9.1k
    Ne znam stanje na Cipru, ali pretpostavljam da će Omonia dočekat dinamo na punom stadionu zelenih luđaka. Još da poslije izvučemo Legiu ili Ferencvaroš s krcatim tribinama.
  • Neki tip
    19.1k
    ma preiskusni smo da bi nam to smetalo..

    Dapače, nakon ovakve godine, našima samo motiv više.

    Omonia nije lagan protivnik, barem ne za 2. pretkolo, ali ne zabrinjava, s navijačima ili bez njih.
  • immerwieder
    1.2k
    cipar je trenutno država s najvećom incidencijom u eu,
    od danas su oni i katalonija za njemačku rizična područja
  • Papastrumf
    9.6k

    Omonia nema ultrase. Isti su osnovali novi klub i ne prate ovaj.
  • NORTE
    9.1k

    Nisam ni mislio da je ijedan od tih klubova prijetnja dinamu, samo želja da igramo pred punim stadionima u gostima, kad je doma već prazno.


    Ako je istina ok, iako nikad nisam čuo to za njih.
  • Infinity
    15.2k
    Protiv Omonije bi i bez ultrasa trebao biti pun stadion, samo je pitanje koliko ce tribine biti nabrijane bez navijacke skupine. Ovi klub ne prate od 2018., a u posljednjoj sezoni kada su bili dizvoljeni gledatelji, tj. u 2019/20 su imali rekordnu posjetu od oko 9.000 u prosjeku.
  • Kwedi
    3.8k
    https://we.tl/t-gzc9dki7sd

    5.7.2021.

    Kak je Olivari bedast, to nema nigdje.

    Ak već ide izmišljati daj napravi to kak spada.

    Dakle Atalanta želi Livakovića iako je prije dva dana iz Udinesea dovela vratara Mussoa za 20 mil eura.

    Edit: Sad ostaje vidjeti jesu u Germanijaku jednako blesavi kad već prepisuju svaki dan iz SN da usput i ovo ulove
  • xavier
    11.1k


    Baš sam htio komentirati. Tekst čisto da popuni kvotu potrebnih rečenica...možda, mogli bi, bilo bi dobro...hrpa ideja koje su njemu pale na pamet i nemaju zapravo nikakvog uporišta u činjenicama.

    Kad se (naravno) ipak dogodi drugačije, onda ide "veliki preokret, propao odlazak X, Y uletio u priču većom ponudom".
  • deda
    27.7k
    Zadnja vijest kaže da bi Liva mogao u Wolvese jer im je Rui Patricio pred odlaskom u Romu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.