• marcio amoroso
    32.4k
    Od osam susreta u Gorici uključujući kup tovarija ima šest poraza i dva neodlučena rezultata.
    Tako čovjek vidi gdje su oni i na šta su spali.
  • Infinity
    15.2k
    Kad shvatis da je ovo ipak povijesna pobjeda u Gorici :rofl:
  • Carrasco
    4.1k
    2:53, jel moguće da ovo nije penal?
  • blue heart 72
    1.4k
    za mene osobno nije to ni blizu penala. Recimo, da bi u najmanju ruku popizdio da svira takav penal kontra nas
  • Dudu
    2.6k
    Ni p od penala, lik vec izbacivo loptu glavom kad su se ovi sudarili. Mogao gol dati samo u snovima.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Nebitno, lik se bodičekom zabio u njega iz čista mira, uz očitu namjeru= penal. Ajd da ga nisu zvali na provjeru, al zovu, vidi se očiti kontakt i zebec to negira.
  • Kwedi
    3.8k
    Ma je, bodiček, iz čistog mira i namjera. Kakve pizdarije se neće tu pročitat.
  • Papastrumf
    9.8k
    Meni je isto vise penal nego sto nije.
  • Carrasco
    4.1k
    Simic desnom nogom radi očiti faul na 2:53... il sam ja totalni idiot.
  • Majki2111
    2.6k
    Meni isto prnal ako idemo nit vodiljom da treba igrat loptom prvo.

    Drugi par rukava je to kaj ja ne razumijem zašto bi bodiček bio kažnjiv u nogometu. Kako ćeš zaustavit igrača drugačije? A cilj mi je zaustavit igrača u opasnoj poziciji. Lopta sama ne može u gol ako ju igrač ne pukne.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    pa jbt možeš napraviti bodiček u duelu za loptu, u nekakvoj formi građenja.
    ovdje se igrača zaustavlja u namjeri samog pozicioniranja.

    kažem, da ga nisu zvali da pogleda, nikom ništa.
    međutim, čovjek je pozvan, svi znamo za što se VAR uključuje i zebec to negira.

    nije mu prvi put, on nije sudio penal u derbiju kad su ga VAR suci također pozvali da pogleda očiti prekršaj na majeru.
  • The Undertaker
    4.1k
    Bruno Marić je nedavno na HNTV izjavio da su donijeli nove interne smjernice i da će penal suditi samo za očite prekršaje. Ovo gore je kamilica i ja ga ne bih sudio.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    kontakt je jasan, namjera je jasna, nisu se slučajno sudarili - ako je zebec spreman reći da se to nije dogodilo - ok.

    ali onda se ni var ne bi trebao uključivati za takve kamilice, jer po ovome ispada da VAR suci misle da je penal, a zebec kaže ne!
  • The Undertaker
    4.1k
    Točno, ako je Zebec vidio i procijenio da nije penal VAR se ne bi trebao uključiti. Jedino ako nije vidio što se dogodilo.
  • xyz
    840
    -6
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.