• SAS1987
    13.5k
    još gore :lol:
  • Nolifer
    6.7k
    bbbjura još goreSAS1987

    Zašto? pa gle, Petko je došao iz Serie A i po meni je trebao pokupit to od tamo, ali nije, očito ima neku drugu ulogu na terenu...

    Uf, onda ok. :grin:Neki tip sa Zapada

    Da :wink: , iako je ovaj iz druge HNL, ima potencijal bit topnik i prve HNL, sviđaju mi se takvi napadači, koji najave golijadu na početku sezone, s obzirom da je on igrač Lokosa, nije ne moguće, ako ne broj 1, bit će u top 4 sigurno... :smile:
  • Neki tip
    19.4k
    ma razmem na kaj si ciljao, al ne kužim po čemu su i zakaj te najave bitne..

    Pa može reć kaj hoće.. da će biti ko Eduardo i utrpat 34. Ili 25 do zime, a onda se prodat iz Lokse direkt u City za 25 milja eura..

    Mislim, koga briga je li najavio golijadu ili nije.. to ama baš ništa ne znači, osim, ajd, da ima nešto samopouzdanja što je plus.

    Sve ostalo, bumo vidli..

    Ali Petku, čak i ovako lijenom, nezainteresiranom, moze kopacku na koljeno pa krpicu i rifljaj lijevo desno..
  • Nolifer
    6.7k


    A istina da, neka se dokaže. Dobro i za hnl, da se stvara zdrava konkurencija za prvog topnika lige...
  • Infinity
    15.3k
    Ja bi takvu izjavu ocekivao od Gavranovica jer mi je on vise golgeter. Petkovic je napadac koji svojom igrom doprinosi momcadi, ali ne zabija golove. On da izjavi da zeli zabiti 20 komada u HNL-u meni bi na prvu zvucalo smijesno, a na drugu zalosno. Ja osobno i ne zelim da on pati od tog gola, drago mi je da nije sebican, jer mislim da nam tako vise koristi. Petkovic ce vise golova namjestiti nego sto bi sam zabio da krene 'rokat' po golu. Samo bi dzaba trosio lopte, mada se i ja sam nekad nazivciram jer mi sut djeluje kao bolje rjesenje, ali s druge strane napadaci koji 'rokaju' po golu isto tako u situacijama kad treba dodati odluce da ju 'roknu' po golu i ne zabiju.
  • Neki tip
    19.4k
    Kod lokosa još ovaj skretničar Santini brani. Ništa od njih.marcio amoroso

    Eno im slobodnog Josipa Čondrića. Koliko ga pamtim iz Istre, od Santinija je bolji.. a proteklu sezonu branio u Rusiji.

    Klub mu, doduše, ispao iz lige..
  • marcio amoroso
    32.5k

    Iskreno mi ni on nije ostao u najboljem sjećanju,
    ali od ovog specijalca je vjerojatno bolji.
  • BBB Sibenik
    4k
    Igor Silva napusta Osijek?
    Ako je ovo istina odlazi im jedan od boljih igraca.
  • Neki tip
    19.4k
    Igor Silva napusta Osijek?BBB Sibenik

    Izgleda da tu nema upitnika, gotova stvar.

    Lorient, 2 milijuna Eura.
  • xavier
    11.1k
    Prije godinu dana po mišljenju mnogih bez konkurencije najbolji desni bek lige. No malo je pao u drugom dijelu sezone. Ne toliko ukupnom razinom igre koliko su mu se više puta dogodile kardinalne greške u obrani.
  • Nolifer
    6.7k
    Protiv Dragovoljca se igra u Kranjči?
  • Nolifer
    6.7k


    Ok. Thx... :ok:

    Bit će zanimljiva tekma, pogotovo sad nakon Omonije
  • Đuka
    91
    70 kn je karta, čisto informativno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.