• db-izbjeglica
    12.9k
    Šta, marketinška služba hajduka zove urednike na novoj tv i kaže im da saša kopljar u dnevniku najavi kako krovinović dolazi u hajduk?
  • NORTE
    9.3k
    Nema to veze sa novinarima, već marketinskom i PR službom u klubu.Pop corn
    To ima veze s time da je skoro cijeli njihov navijački puk već 5 godina sanjao dolazak tog igrača, i sad je konačno stigao. Zašto bi dinamo ili itko drugi predstavljao nekog igrača kao da je Modrić ili Messi kad to nije. Predstavljanja igrača su valjda najnebitniji segment ičega oko kluba.
  • deda
    28k
    Ma tovari su showmani i prvaci svijeta u pretjerivanju, bahatosti i izdrkavanju. Mene zanima što oni imaju reći na terenu.
  • Neki tip
    19.4k
    Ono što je sigurno je da su probudili zanimanje ne samo svojih navijača, nego i protivničkih.

    Pa ovo je najaktivnija tema, a Dinamo danas igra 2. pretkolo LP.

    A 10 godina nam praktički nisu ozbiljan konkurent.. kaj ozbiljan, nikakav.

    HNL mi je i inače valjda najdraže sportsko natjecanje koje pratim, pa i onda kad doslovno ni s kim nisam imao prokomentirati događanja..

    ..a bome itetako guštam sad kad i u kafiću u ned ujutro čujem ljude kako šušure o odličnoj tekmi Rijeka Gorica, o hajdučkom pojačavanju, o borbi za naslov 3 kluba..

    Da, kao rivalima im želim da nam 1000 godina gledaju u leđa, ali kao velikom klubu HNL-a da makar sudjeluju u trci.
  • deda
    28k
    To je i falilo HNLu sve ove godine. Ljudi su komentirali, a kaj ću gledat kad se sve zna, svi samo prodaju itd. Mene zanima što je s onim tv ugovorom, slabo se to nekak spominje. I s obzirom na rast HNLa, da, taj ugovor je već preslab financijski.
  • The Undertaker
    4.1k
    Slažem se sa kolegom. Predstavljanje dresova pa i ovih par igrača je ove godine odrađeno amaterski. Ne znam tko to radi i koliko ih plaćaju ali to nije to. Netko je ovdje pokazao mislim sa twittera da ne prate utakmicu već Sofascore. Letio bi mi taj PR-ovac iste sekunde iz kluba.
  • Crusades1986
    9.8k
    Da je bar samo ove godine, bilo bi super. To ne funkcionira godinama.
  • deda
    28k
    Volimo mi bit pljuvači do balčaka. Kad su se predstavljali dresovi dronom to je bili fuj bljak.
  • xavier
    11.1k


    Naravno da ne treba pljuvati po defaultu po svemu "jer mora biti loše kad je iz Maksimirske 128", ali činjenica je da je ovogodišnje predstavljanje bilo grozno. Zapravo glupo je uopće to nazivati "predstavljanjem". Oni su jednostavno "pokazali" dresove i onda je Krznar govorio o idućoj utakmici.

    Što se tiče dronova, tu su barem imali ideju iako je meni osobno realizacija bila jako loša.
  • Nolifer
    6.7k
    Nemojte me krivo shvatiti. Al ovako govori pravi napadač. Ja to od našeg Petkovića nikad nisam čuo.

    STROJ ZA GOLOVE STIGAO U PRVU HNL I ODUŠEVIO ODMAH U DEBIJU: ‘ŽELIM ZABITI VIŠE OD 20 GOLOVA!‘

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/stroj-za-golove-stigao-u-prvu-hnl-i-odusevio-odmah-u-debiju-zelim-zabiti-vise-od-20-golova-15089365

    Tako se priča i postavljaju ciljevi. Možda je nerealno očekivat od takvog igrača da to ostvari, ali bila bi to zanimljiva priča na kraju sezone, da mu to i uspije
  • Nino Bule
    11.5k
    Sta ja imam od toga da petkovic kaze kako ce zabit 100 golova, u svakom slucaju on je napadac koji donosi vise od golova i profilom je drugaciji od igraca poput dabre.
    Skupi se ekipe tu koja brani stojanovice i kastratije, a petkovic krivac broj 1 svima.
  • Nolifer
    6.7k
    petkovic krivac broj 1 svima.Nino Bule

    Ne kažem da je on krivac broj 1, ali trebao bi biti malo više angažiran apropo rokanja prema golu, jer ovo odigravanja petom mi više ide na onu stvar, shvatili smo da to zna, da zna otić u dubinu, ali premalo šutira prema golu kad se stvori prilika
  • SAS1987
    13.5k
    Al ovako govori pravi napadačbbbjura

    Mlakar mi je jako drag ali stavljati ga u istu recenicu sa Petkovicom je kriminal.
  • Nolifer
    6.7k
    Mlakar mi je jako drag ali stavljati ga u istu recenicu sa Petkovicom je kriminal.SAS1987

    Mislio sam na Marka Dabra, ne na Mlakara, njega sam preskočio
  • Neki tip
    19.4k
    Mlakar mi je jako drag ali stavljati ga u istu recenicu sa Petkovicom je kriminal.SAS1987

    Mislio sam na Marka Dabrabbbjura

    Uf, onda ok. :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.