• NORTE
    9.3k
    Vrsaljko je prije koji tjedan asistirao za važnu pobjedu Atletica.
  • superhik
    10.3k
    Ma već je demantirano za SN da ne dolazi
  • Nousername
    613
    Ristovskog ne dirajte.Za mene je on prvi sastav i kad bi imali Vrsaljka od prije dvije godine
  • Majki2111
    2.6k
    Rile ima moje poštovanje odkad je pojeo ligu za doručak 16/17 i onda bio slijepo srčan za Rijeku i onda se pridružio nama. A kao bek ima sve. Viziju igre, dijagonale, motoriku, inteligenciju, čitanje igre, branjnje i napadanje prostora, kombinatoriku, igru bez lopte, šut i duel defanzivni. A i srčan je. Kak da ti ne bude drag?
  • NORTE
    9.3k
    bio slijepo srčan za Rijeku i onda se pridružio nama. .... A i srčan je. Kak da ti ne bude drag?Majki2111
    Ja sam za dovođenje Livaje i Subašića. Srčani su.
  • Nino Bule
    11.5k
    pa drmicu je trebalo vremena da uđe u formu i to vrijeme vjerovatno u dinamu ne bi dobio da je uhvati isto kao sto nema smisla vrsaljka trpit 10-15 utakmica da bi mozda jednog dana uhvatio neku dobru formu.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    to bi vjerojatno i za drmića rekli da je bio u igri na ljeto..ozlijeđen, nije igrao dugo...Ludovic IX

    Drmić je vjerojatno puno jeftiniji igrač i drmić je NAPADAČ, ako se ide trošiti lova na takvog igrača sa pedigreom najjačih liga, onda nek to bude za napadača, veznjaka, a ne za desnog bočnog i to defanzivno orijentiranog.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Čak i Strahonja kaže da je Lovrencic trebao crveni dobiti u 60-oj. Plus je rekao da je velika greška ako je VAR javio utrčavanje Miereza.
    Očekujem presicu Jakobušića o nepravednom suđenju.
  • superhik
    10.3k
    Trebao je i Ljubičić pocrveniti za vrijeđanje Bjelice
  • bbb medimurje
    2.9k
    Kaj kaze strahonja za zalede orsica? Ne stignem gledati
  • blue heart 72
    1.4k
    uopće nisu komentirali, ni vukli linije
  • reziser
    6.4k
    Naravno, komentirao je i poništeni penal Bohara kojeg je Kalinić iz drugog pokušaja obranio.

    "Kod penala glavni sudac gleda jedino što treba gledati na početku, ali kod udarca radi rotaciju tijela i gleda u vratara. Prekršaj koji je Mierez napravio VAR soba ne gleda. Što se dogodilo? Ne znam. Glavni sudac nije sam donio odluku, to se vidjelo. Nije ni pomoćni jer je on gledao vratara. Eventualno mu je mogao sugerirati četvrti sudac, iako je upitno vidi li on to", rekao je Strahonja.

    "Ako je VAR soba to javila, to je problem i nije po propisima. Ona se mogla uključiti jedino da se lopta odbila do Miereza. Mi na cijelom prvenstvu želimo jednakost VAR sobe. A onda na nekima kršimo protokole, a na drugima ne", dodao je.

    di su sad pravednici?
  • vjeko1701
    5.9k
    Svi su na studiju etimologije imena nogometnih klubova. Taman je predavanje Livaje i Subašića.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Znači, dinamu se neopravdano poništi gol, zbog nepostojećeg zaleđa, pored dostupnog VAR-a i to se uopće ne spomene u analizi suđenja? Krasno!
  • Nino Bule
    11.5k
    Nema nikakvih problema, torcida je digla lancun da im se kustic ne sviđa, morat ce luksa opet u razgovore s hns-om
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.