• jp23
    2.2k
    25,9 - Dinamodeda

    Taktički potez KTCa sa drugim žutim protiv Istre kako bi smanjio prosjek godina u utakmici protiv Dragovoljca. :rofl:
  • Ludovic IX
    5.5k
    Znači, dovedu solidnog lovrenčića i onda će ga stavit na klupu zbog vrsaljka..a tko će to platiti?

    a vrsaljko ako ode, onda je stvarno pao na dno
  • SAS1987
    13.5k
    Sta ce im Vrsaljko kada imaju Šubašića i Kalinica.
  • Zagi
    5.2k
    Zašto mi nebi probali piknut Vrsaljka? Ako hoće na SP, mora negdje na oku igrat.
  • Mališan
    1.7k
    Zašto mi nebi probali piknut Vrsaljka?Zagi

    Zato kaj imamo dva trenutno kvalitetnija beka
  • Ludovic IX
    5.5k
    nakgore što bi u hajduku koji para nema, igrao za par sto tisuća eura a kod nas bi tražio milion
  • marcio amoroso
    32.5k

    Imamo 5 desnih bekova, zašto ne dovesti i šestog.
    Moharrami i Ristovski su u kadru. Pinto, Stojanović i Hrvoj na posudbama. Imamo i Gyamfia.
  • Ludovic IX
    5.5k
    pinto na posudbi do isteka ugovora što je najveća smijurija..stojanović je vjerujem zadovoljio i ostat će..Hrvoj nijkad neće zadovoljiti kao i taj Gyamfi. od ova dva koja imamo, bio bi jedan vehunski da ih spojimo. jedan za naprijed, drugi prema nazad. ali Rile se mao preporodio u sustavu di je više wing back
  • Zagi
    5.2k

    Realno samo Ristovski i Moha.
    Gyamfi , Hrvoj nisu ta kvaliteta , Pinto i Stojke se neće vračati.
    Prodamo Mohu, Ristovski zamjena. Šime je 2 klase iznad obojce , budimo realni.
    A ako mislimo igrati 352, obojica mogu igrati desnog stopera.
  • Ludovic IX
    5.5k
    kad j dinamo zadnji put doveo neko veće ime? Šimunić, Biščan? ja sam bio onda na maksmiru kad se vratio prosinečki. nama treba netko tko će dignuti ovo sve. zvuči kao da se inatimo ovima dolje ali stvarno nam treba veliko ime netko.
  • SAS1987
    13.5k
    Tko zna u kakvom je stanju zbog svih tih ozlijeda...
  • Ali
    1.9k

    Te spinove koji oni pustaju u eter kako se svi odrucu place... to su bajke, ali ocito po onoj sto puta izgovorena laz polako postaje istina.
    Kako se odricu primanja vidi se u enormnom rastu gubitka kod SD Hajd.u.k., tu ti nepomaze ni deset pr agenata jer financije pokazu sve tko zeli citati.

    Inace ako je Sime Vrsaljko raspolozen za pokusaj povratka u repku, ja bi na mjestu Dinama ponudio mu neki deal. On bi bio pojacanje kadra za plavu ekipu.
  • marcio amoroso
    32.5k
    ali stvarno nam treba veliko ime netko.Ludovic IX

    Veliko ime da, ali ne Šime koji ne igra nogomet od svjetskog prvenstva.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ne vidim što vrsaljko može korisno donijeti.
    Igrač sklon ozljedama, veliki novac bi tražio za plaću, defanzivni bek koji napadački nije neka sreća, imamo 2 solidna igrača na toj poziciji.
  • Ludovic IX
    5.5k
    to bi vjerojatno i za drmića rekli da je bio u igri na ljeto..ozlijeđen, nije igrao dugo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.