• 000
    946
    ne shvaćaju da je najčešće sve to samo problem loših sudacaLovroZG

    Ne volim ih uopce spominjati, ali istina, suci su definitivno najlosiji dio naseg malog cirkusa. No gledajuci stanje u nekim puno boljim i bogatijim ligama, vidim greske kojih se ni nasi nebi posramili, i nekako sam dojma da dok nogomet napreduje, suci sve vise nazaduju. Nadam se da ce do kraja usavrsiti taj VAR i konacno nas rijesiti ociglednih previda.
  • LovroZG
    1.3k
    Da, ko puno prati te najveće lige i rasprave oko njih vidi da se i tamo nekako najčešće oštećuju mali klubovi nauštrb velikih. Jednostavno je psihi svakog, a pogotovo lošeg sudca lakše donijet tešku odluku koja ide u korist velikog/dominantnog/domaćeg kluba nego obratno.

    Kod nas je taj problem bio još izraženiji jer su se sudci bojali Mamića pa smo stvarno znali imat grdih previda na štetu naših protivnika, al kolko vidim u zadnje dvije sezone to ide nabolje, tj. manje sudci griješe za nas.
  • reziser
    6.8k
    sad je s novim trenerom konačno i Hajduk postao dinamo 4,5..6...koji već :lol:
  • reziser
    6.8k
    Citam sad, nase prijatelje s juga mozda preuzima zoran mamic ???? :lol: :lol:


    Da ne pomislite krivo....to je sin od tommya.. :rofl:
  • 000
    946
    Srpski napadač prvi strijelac HNL-a, u top pet nijedan Hrvat! 'Zasluženo!'


    Komnen Andrić 23-godišnji je srpski napadač, kapetan zaprešićkog Intera i - prvi strijelac HNL-a!

    Do vrha ljestvice strijelaca došao je s današnja dva gola protiv Istre kojima je donio 2:0 pobjedu svojoj momčadi te zaokružio brojku golova na okruglih - deset. I time iza sebe ostavio Poljaka Zwolinskog (8), Brazilca Hebera (7), Kosovara Kastratija (7) i Argentinca Miereza (7) koji zaključuju top 5 najboljih strijelaca.

    Kao što je vidljivo, na listi najefikasnijih topnika u najvišem rangu hrvatskog nogometa nema niti jednog Hrvata! Slijedi Nigerijac Atiemwen sa šest golova, a tek onda prvi Rijekin Antonio Čolak, koji ima jednak učinak. S istim brojem golova slijede još dva stranca - bh. napadači Hajradinović i Krstanović.
  • BluePhone67
    4.1k
    Sada sam vidio asistenciju bivseg igraca Dinama Petra Mamica iz Rijeke za vodstvo Osijeka :grimace: :rofl:

    Edit: evo i video
  • Infinity
    16.4k
    Mene taj Mamic osvojio na onom Ramljaku i vjerovao sam u njega sve do danasnje utakmice. Iako se nakon Dinama nigdje nije nesto dokazao uvijek sam mislio da se s tim deckom moglo drugacije i da je mogao biti bolji igrac da su se i on i Dinamo vise trudili oko njega. I onda danas upalim TV da pogledam derbi kola i kakva pogreska Mamica. Dinamo je sinonim za pogreske obrane, al ovako nesto se ni Dinamu u najgorim danima je bi dogodilo.

    Inace, Rijeka jako dobra. Igrali su pametno i strpljivo i ne sumnjam da ce na kraju izboriti Europu. Uzeli su velikih sest bodova u posljednja dva kola i vjerujem da ce uzeti i sest u naredna dva i tako na dobar nacin zakljuciti sezonu. Zelim ih na sto vecoj udaljenosti, nisu bezopasni, al ovaj Dinamo se ipak ne treba nikoga bojati. Za Rijeku steta sto ljetos nije bila u ovoj formi, jer bi sigurno igrali EL.

    Osijek klasika. Dobri su kad je protivnik los. U Bosni bi rekli da moraju jos puno pure pojest da budu prava momcad. Treba njima nekoliko pojacanja da bi se uhvatili u borbu za titulu, al samo borbu. Do tad mogu ubijati ove manje i uzimati poneki bod neraspolozenim velikim.
  • BluePhone67
    4.1k
    Ma ja sam mislio nakon tog Ramljaka da ce mali po inerciji i prezimenom uci u prvu momcad, stvarno je dobro odigrao taj Ramljak, a sto je najbolje kao lijevi bek bio je tada najbolji strijelac turnira.
  • Infinity
    16.4k
    Mene je najvise odusevilo sto takav igrac igra na toj poziciji. Mislio sam da ce biti medju najboljim na svijetu na svojoj poziciji, a na kraju jedna losa karika Rijeke. Zao mi ga je, mislim da jednostavno nije ispunio svoj potencijal, a da je sad kasno za to.

    Sto se tice prezimena i prve momcadi. Mislim da je nakon tog Ramljaka imao interviju u kojem ga se pokusalo povezati s Glavom i mali je rekao da nema bas nikakvu rodbinsku vezu sa Zdravkom i da nisu u nogometu da nikad ne bi ni znali da postoje, jer to sto dijele isto prezime u njihovom slucaju ne znaci nista. A dosta je ljudi dugo vremena smatralo da ce njega prezime ubaciti u ekipu.
  • xavier
    12.1k
    U Bosni bi rekli da moraju jos puno pure pojest da budu prava momcad.Infinity

    Svugdje se tako kaže samo što u sjeverozapadnoj Hrvatskoj kažu žganci umjesto pura naravno :smile:
  • BluePhone67
    4.1k
    U Bosni bi rekli da moraju jos puno pure pojest da budu prava momcad.
    — Infinity

    Svugdje se tako kaže samo što u sjeverozapadnoj Hrvatskoj kažu žganci umjesto pura naravno :smile:
    xavier

    Neki kazu i palenta u HR
  • Infinity
    16.4k
    Samo pure i poslije sutlije za zasladit se malo :lol:
  • BluePhone67
    4.1k
    Samo pure i poslije sutlije za zasladit se maloInfinity

    Tko ne zna, po naski bi to bilo riza na mlijeku sa nekim preljevom. Ako mislis na sutlijas :rofl:
  • Infinity
    16.4k
    Riza, mlijeko i secer. Ne pravi se kod mene ta hrana, to se jelo prije 50 godina, al znam sta je sve to i nekad podjem lozit ukucane da bih mogao npr. sutlije i onda krece svadjanje :lol: A ne bih jeo ni da mi plate. Puru sam probao nekad kao klinac i razumijem zasto se vise ne jede. Baba mi je prije pravila alvu (ili kako negdje kazu halvu) i to sam volio. Ujak je to obozavao pa je pravila zbog njega, al od kad se odselio ne pravi vise, mozda bi mi se sad zgadilo. To je hrpa masti, brasna, secera, meda il tako nesto. Na prvu fuj, al ubijao sam se radije u tome nego u Milki i Nutelli :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.