• Bosna86
    11.6k
    Moja greška izgleda
  • Nolifer
    6.5k


    Podsjetilo me na
  • immerwieder
    1.2k
    ne pratim snet dugo, ali sad sam išel malo prolistati, komentari su me oduševili, izgleda da je nama danas poklonjeno prvenstvo, a vrhunac je naslovna slika za utakmicu sa slikom franjića koji nije mogle zbog kartona niti u zapisnik
  • reziser
    6.2k
    od kad je zone ne pratim s net :wink:

    o prekršaju nema niti govora.... odgovorno tvrdim :nerd:
  • Papastrumf
    9.5k
    Ja ne znam zasto neki ovdje lazu sami sebe?
    Tko ce me uvjerit da bi ovo bilo pusteno da je obrnuta situacija!? Pustio bi kurac i to znate svi koji se pravite blesavi.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Pa pogriješio bi sudac na bilo kojoj strani da nije pustio. To je gol situacija, minorni kontakti dva igrača koji uopće nisu mogli do lopte.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Sad ste veće pape od bjelice. Ajd malo realnosti. Kad se gura Majer u Osijeku, onda nema intenziteta a ovaj izguran doslovno ali ok, i ne treba nam penal. Ovaj ne da ne može do lopte osim ako nije Superman, i malo prije Oršića i on njega gura.
  • Papastrumf
    9.5k
    Ja pricam o ovoj situaciji, ne pricam o Bjelici, Osijeku, Hajduku ili sudjenju opcenito.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Pričaš o teoretskoj situaciji koja se nije dogodila.
  • Papastrumf
    9.5k

    Pricam o situaciji koja se dogodila s teoretski promijenjenim ulogama.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Pa šta je to nego teoretska situacija koja se nije dogodila? Jedino bitno u ovoj priči je jeli trebalo poništiti gol zbog kontakta dvojice igrača koji nisu mogli igrati loptom.

    Ja smatram da nije i da bi bilo pogrešno bez obzira koji klubovi su u pitanju. Sasvim legitimno je imati drugačije mišljenje.

    U metafiziku ne želim ulaziti.
  • Dudu
    2.6k
    Imali su kontakt bez lopte i Keita i Kastrati, pa je Keita pocrvenio u kupu, ako se gleda to lopta il bez lopte :D
  • BlauDivision
    463
    Tko laže sam sebe? Ovo je nogomet, a ne košarka! Ne može se za obostrano remplovanje svirati faul u korist Belupa. Ne znam do kada mislite kriminalizirat svaku našu pobjedu koja bude u knap, koja ne završi sa 5 golova razlike u našu korist?
  • Eduardo
    17.3k
    Tko ce me uvjerit da bi ovo bilo pusteno da je obrnuta situacija!?Papastrumf

    Ja pricam o ovoj situaciji, ne pricam o Bjelici, Osijeku, Hajduku ili sudjenju opcenito.Papastrumf

    Jel pričaš sada o toj situaciji samo ili pričaš općenito?
    Jer posto ne pričaš o Osijeku i Bjelici, onda nema smisla ni da pričaš o hipotetskoj situaciji koja se nije dogodila na drugoj strani. Isti vrag. Ili još gore jer se ovo za razliku od Osijeka i nekih drugih situacija nije ni dogodilo.

    Po meni ovo nikako nije čista situacija jer argumenata za i protiv imaju i jedni i drugi.
    Po mom skromnom mišljenju osobno naginjem k tome da je ovo ipak više prekršaj nego što nije, ipak Oršić skače s rukama prema glavi protivnika i da je sudio prekršaj ja ne bih imao mrvicu zamjerke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.