• Krizy
    33.6k
    Ja sam gledao od 2000. i nisam našao nijednu osim te s Mikićem što si naveo al ipak je on desno stalno igrao pa ne znam baš.
    Ovo danas je očito bilo posebno rijetko :ok:
  • Majki2111
    2.5k
    Ljudi, zašto neki ne prihvate da i suci griješe i većoj ili manjoj mjeri i to sve čini utakmicu. Dakle pogreške igrača+pogreške trenera+pogreške sudaca=utakmica. Ako si dovoljno jak pobijedit ćeš unatoč tebi nanesenim greškama. Pravedno suđenje bez greške je samo nekakva idealna situacija koja se rijetko događa, nemremo jednostavno računati na to. Zato je suđenje u našu korist samo bonus u sreća koju trebamo prihvatit i ne sekirat se radi toga, kao i za drugi ekstrem...

    Bolje uživat u pomako hazarderskom sustavu kaj Krznar igra unazad par tekmi. Efektivno 3 nazad, izolacijske situacije za Kastratija omogućeno poluprostora od strane Rileta ili Stojketa. Plus konstanta izmjena mjesta ofanzivnih veznih plus konstantno povlačenje Petka. Čak je u 2 poluvremenu KTC išao visoko. Gorica i Hajduk su jedva iz svojih 40 metara izlazili kad smo imali kontinuirani napad...
  • reziser
    5.8k
    koliko čitam, nitko ni riječi o suđenju, osim na zoni... :worry:
  • markoli
    1.6k
    Ni meni nije jasno gdje nam je to sudac pomogao? Kastrati je dobio po glavi i drugi žuti karton je zaslužen.
  • vjeko1701
    5.9k
    A ko će se žalit kada valjda svi osim Istre priželjkuju da Dinamo osvoji kup kako bi im 4. mjesto nosilo europu (ok, ne svi, Hajduk i Rijeka). Pratitelji Gorice su većinom Dinamovci a Osječani su malo ušutili nakon kaj je ispalo da je ono o "korporaciji" bila novinarska patka a oni su 48 sati valjda 1000 puta rekli "korporacija" i divili se genijalnosti te verbalne kontrukcije.
  • serbus
    3.2k
    Vjerojatno je po pravilima ali iskreno meni je muka od tih primanja za lice čim se dotakne igrača.
    Plus samo izležavanje igrača gdje nažalost naš kapetan prednjači i jedina zamjerka Ademiju što kao kapetan šalje krivi primjer svojim bacanjima po terenu ne odnosi se na ovu tekmu sa Goricom nego inače. Simlacija je postala sastavni dio igre. Ono ležanje mislim Kastratija da podeblja dojam to bi mi napravio jednom i više nikad...
    Nogomet je nastao kao radnički sport, kontakta je uvijek bilo ovo što su danas od nogometa napravili nije nogomet. Pa na dvije cigle smo danima raspravljali da li je lopta previsoka ili je gol.
    Kasnije na školskom ako je prešla crtu ili ne, tučnjava pa cuga. Lomovi kad si nešto pokušavao igrati kao klinac ovo danas veze nema sa nogometom. Danas deset sudaca gleda kamere i opet krive odluke donose,nemaš pojima kaj je faul,kaj je ruka jer uvijek ima neki novi "naputak" koji okrene sve ono što si mislio da znaš.... da meni kontra dinama dosude onakav drugi žuti jebao bi im sve po spisku danima. Presoft je to postalo, neki drugi "sport".
  • Keyser Soze
    7.8k
    Simlacija je postala sastavni dio igre.serbus

    Sudački kriterij i procjena što je prekršaj, a što ne se godinama mjenjao do ovog što imamo danas. Prije nisi dobio žuti za start za koji bi danas dobio crveni, a i igrači su doprinjeli svenu tome sa svojim teatralnim bacanjima. Najbolji primjer je Neymar koji je odličan igrač, ali kad osjeti kontakt baca se kao da su ga pokosili s mitraljezom. To se jednostavno mora prihvatiti kao sastavni dio igre jer mislim da "mekše" od ovog ne može.
  • reziser
    5.8k
    Vjerojatno je po pravilimaserbus

    da li je po pravilima? JE. gdje je problem?
    ako je zaleđe za dužinu nokta na nožnom palcu onda je i ovo žuti (u ovom slučaju drugi)
  • serbus
    3.2k


    Da dođeš sa takvim stavom na bilo koji termin,zvao te više nitko ne bi. Zna se što je faul a što simulacija faula uglavnom mene bi bilo sram tako tražiti žuti za suparnika a svakom igraču na volju da razmisli treba li mu takvo bacanje.
    Ubijaš nogomet sa takvim stvarima,pravila ili ne moraš poštivati duh igre a to sigurno nije bacanje po terenu kao da te Ngannou pogodio. Još je samo falilo ono da pogleda kroz prste a kamera ga ulovi ako je prošlo da dobije žuti.
  • reziser
    5.8k
    pravila ili ne moraš poštivati duh igreserbus

    moraš poštivati pravila
    naravno da sam protiv bilo kakve glume (i za to ima sankcija)
1678910Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.