• Ali
    1.9k

    Udaranje po licu je zuti, a to kaj mu je to drugi je trebao prije razmisljati.
    Kastratiju je dao zuti za glumu, a lijepo se vidjelo da je dobio kramponima po prstima...
    Sudac je los jer je triput prekinuo i nas dok smo imali loptu, ali da je pomogao, nebih rekao...

    Nakraju smo ih probili, a hrpa negativnih vibri na Dinamovom portalz, a nisu zasluzili decki
  • og1986
    2.9k
    dobio kramponima po prstimaAli

    Točno to. Nitko da spomene.
  • miro
    3.1k
    Zebec nema smisla za suđenje, ali sad da je baš pokrao Goricu, ne bih se složio. 5 igrača Dinama zabilo golove. Kastrati loš, nadam se da će Špikić dobit pravu priliku. Lijevog beka nemamo, prilično sam siguran da ni Štefulj nije puno bolji od Čabraje. Bez novih ozljeda, a ni ritam nije bio ubitačan, sve u svemu skroz ok.
  • BlauDivision
    463
    Na kraju će Kastrati biti jedan od bolje ocijenjeni :rofl: Ne znam do kada će se više držati zvono iznad Dinama zbog suđenja nametnutno od navijača kluba koji niti jednu utakmicu protiv klubova iz donjeg doma nisu prošli bez sudačkog poguranca a zanemarivat se činjenica kako smo jednostavno klasa iznad sviju i da nam nisu potrebni nikakvi ljudi u crnom
  • Ali
    1.9k

    Bravo !
    Citajuci neke komentare nekima kao da je zao sto smo usli u finale.
    A ak netko misli da zebec navija za dinamo i radi poguranac... onda jako kratko pamti... da je los sudac je i tocka. Kod nas svi veci katolici od pape.
  • og1986
    2.9k
    Neki su ovdje htjeli da se ostvari bajka gorica-istra u finalu pa makar to značilo gubitak njihovog kluba. Zanimljiva psihologija.
  • BlauDivision
    463
    Ipak postoje neki kompleksi nametnuti od magaradi. Kolege forumaši nema uopće nikakve potrebe kada se spominje ime Dinamo i svi naši trofeji da je glava pognuta, nego uspravno sa ponosom glavu držati prema gore !
  • jp23
    2.2k
    Ha gle, osobno preferiram kada pobjedimo bez ikakvih sudačkih repova. Kada sudac odradi svoj zadatak kako spada, kada se jednostavno vidi od prve do zadnje minute da smo kvalitetniji od naših suparnika u HNLu. A daleko smo kvalitetniji od svih njih. Daleko bolji, daleko jači. I onda u nekim utakmicama, zbog previda ili manje kvalitete suca, dese se greške koje se onda propagiraju kao jedini razlog pobjede. Takve stvari me smetaju. Smeta me i činjenica da se rade greške na našu korist, smeta me činjenica da sudac ne bude pravedan što bi trebao biti. Smeta me kad sudac naginje za bilo koju momčad, neovisno je li to za nas ili protiv nas.

    Tako da eto, to je moje skromno mišljenje. Smetaju me takve stvari.




    Međusobno su se koškali i jedan i drugi, i da li ga je ili nije lupio po licu, baš se i ne vidi. Ako je, dobro drugi žuti i vozdra. Loše suđenje me smeta, smeta me što nije ujednačen kriterij za sve i što ne vrijede ista pravila za sve.

    Jel i nas sjebao je, jel i njih sjebao je. Jel nas sjebao do te mjere da mi ne bismo dobili tekmu? Ne, jer i sa 2 igrača manje bi bili kvalitetnija ekipa od njih.
    Jel njih sjebao od mogućeg iznenađenja većeg svojim suđenjem? Ha čuj možda i je, jer nisu kvalitetni kao Dinamo.


    Htjeti pošteno suđenje i jednaka pravila za sve nije isto kao i htjet da ti ekipa izgubi zbog nekih bogu nerazumnih razloga koje si tu naveo.
  • LovroZG
    1.3k
    Ajde nemojte ić u krajnost. Prve dvije gluposti Zepca su bile žuti Krizmaniću i ne davanje žutog KTC-u. Namjerno il slučajno, zasro je utakmicu na samom početku i to je pošteno priznat.

    A mi smo se isto nepotrebno namučili jer nismo krenuli s najjačom momčadi....
  • Keyser Soze
    8k
    Ja ne kužim kakvi sudački repovi? Sjebo je i nas i njih, duplo smo bolja ekipa od Gorice i zasluženo smo u finalu. Kraj priče.
    Jebote pretvaramo se u istočne i južne kmečavce kojima ne valja ništa i sere se za sve.
  • Krizy
    35.1k
    Večer veznjaka, čak četvorica zabila.
    Bome ovo nije baš često.
  • jp23
    2.2k
    Zna li se kad je zadnji put zabilo 4 veznjaka za Dinamo u istoj utakmici?

    Edit: Malo pretražio statistike, ako brojimo krila kao vezne igrače desilo se prije koju godinu u kupu protiv Karlovca (Kadzior, Orsic, Situm, Atiemwen). Al ne bih rekao da brojimo krila pa sam nastavio tražiti.
    Nisam još našao tekmu sa 4 srednja vezna kao strijelce (našao sam ih više sa 3, uključujući 6-0 protiv dragovoljca u gostima iz 2010te godine kada su zabili Chago, Kovačić i Badelj).

    Edit 2: Našao pobjedu Dinamo - Rijeka 4-0 sa 2 gola Badelja, 1 gol Sammira i 1 gol Chage.

    Edit 3: Našao ako se broji Mikić kao vezni :lol: Rijeka - Dinamo 2:4 2008-03-01, strijelci Vrdoljak, Modrić, Mikić, Vukojević.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.