• Crni86
    1.4k
    Da li postoji sansa da npr novosnovani odbori ili cjelokupan klub, recimo prikaze sto se postiglo u zadnjih nekoliko mjeseci?

    Da se informira javnost i clanovi koji potezi su se povukli, koliko je klub napredovao i kako ide sve ono sta smo slusali kroz izborno razdobljo. Pa na kraju mozda i kroz emisiju s kelavom na kraju mjeseca kroz 15-20 minuta napraviti intervju i presjek mjeseca, kao neke mini vijesti dinamo. Pa onda kroz to i predstavljat neke buduce projekte, najavljivat druzenja, dovest nekog igraca pa da cujemo njegovo videnje tog mjeseca s igracke perspektive i sl. jer nece uvijek biti mnogo informacija oko samog funkcioniranja kluba (to je sada vise popularno jer je nova vlast jos friska). Nekakav proizvod kroz koji bi klub na mjesecnoj razini komunicirao sa svojim clanovima.
  • NKDZ86
    511
    Zašto se daje teletabisima da sjede još u upravi?
    A Boban slobodno više ni ne treba dolazit, ako sad neće...
    Šta čeka?
  • mali M
    4k
    nije došao novi update FM-a pa nisu uspjeli promjeniti još cijelu upravu i odbor, rasprodat momčad, pokupovat novu i sagradit novi stadion... Sad će sa ljetnim updateom... :roll: ja neznam kako vi mislite da to funkcionira u pravom životu...
  • E46
    221
    Cudna je ta cijela situacija s Dinamom i bivsim legendama. Svi se kunu u ljubav prema Dinamu od igraca bivsih i sadasnjih ali ne vidim da je ijedan dosao u Dinamo, da se nije probudio onaj inat u njima zbog tovara koji dovode i vracaju svoje igrace itd.. Izgleda da je ipak ljubav prema eurima draza od ljubavi prema Dinamu, ili nam Lukica ipak voli Real vise od Dinama.
  • Keyser Soze
    8.6k
    ili nam Lukica ipak voli Real vise od Dinama.E46

    Pa ovo se zna, Modriću je Real sve. Od onih za koje smatramo da se mogu vratiti bi spomenuo Kovačića i Olma, ali oni još nisu ni blizu tih godina kad bi pocratak bio realan, Lovren je realan pa ga ova garnitura sigurno ne bi željela natrag u klubu. Od drugih se baš i ne mogu sjetiti da su nam dostupni ili da bi nam pomogli na bilo koji način.
  • Pop corn
    6k
    a li postoji sansa da npr novosnovani odbori ili cjelokupan klub, recimo prikaze sto se postiglo u zadnjih nekoliko mjeseci?

    Da se informira javnost i clanovi koji potezi su se povukli, koliko je klub napredovao i kako ide sve ono sta smo slusali kroz izborno razdobljo. Pa na kraju mozda i kroz emisiju s kelavom na kraju mjeseca kroz 15-20 minuta napraviti intervju i presjek mjeseca, kao neke mini vijesti dinamo. Pa onda kroz to i predstavljat neke buduce projekte, najavljivat druzenja, dovest nekog igraca pa da cujemo njegovo videnje tog mjeseca s igracke perspektive i sl. jer nece uvijek biti mnogo informacija oko samog funkcioniranja kluba (to je sada vise popularno jer je nova vlast jos friska). Nekakav proizvod kroz koji bi klub na mjesecnoj razini komunicirao sa svojim clanovima.
    Crni86

    Naravno da postoji šansa i da će biti istupa, što kroz interne komunikacijske kanale, što kroz medije. U periodu Europskog prvenstva nema prevelikog efekta istupati i biti u trećem, a ne drugom planu, već se u to vrijeme upoznati s detaljima rada kluba, nametnuti neke ideje i slično, podvući račun nad nekim prvim vremenskim periodom od dolaska.

    "Proizvod za komunikaciju" sigurno će biti i klupska revija. U statutu je između ostalog i javna tribina za članove propisana kao obveza.

    Tek je prošlo tri mjeseca od izbora, dug je put pred svima, ali od ideje komunikacije i veće transparentnosti se ne odustaje.
  • Crni86
    1.4k
    hvala ti na odgovoru :smile:
  • Captain America
    15.1k
    Ove priče o povratcima su poput pokvarenog jukeboxa.

    Činjenica je da su tovari imali 2 elitna igrača zadnjih 20 godina. Srna se nije vratio, a ne bi se ni Perišić da se nije dogodila ozljeda.

    Sad se spominje dolazak Džeke i Rakitića dolje. Prije par godina smo se križali na pomisao Mandžukića i Čarlija u Dinamu kada su oni u intervjuu izrazili želju za povratkom.

    Neka nama prinova poput AGČ i sličnih, a oni nek si skupljaju veterane.
  • E46
    221
    Lukica da nije bilo Dinama bi sada vjerojatno tucao kamen po Bracu za dnevnicu, s obzirom kako ga je dalmatinska prcija otpisala. Stoga bilo bi ljudski da barem nekad spomenes klub koji te bacio na veliku scenu i od kojeg si zajedno s bjeguncem radio kombinacije na stetu kluba, mislim da bi ljudski bilo da nekad kaze Dinamo je moj klub i sa svojih 39 stavljam se na raspolaganje klubu. Barem je to meni normalno ali ocito njemu nije, recimo nismo zasluzili s obzirom na odnos prema Kramaricu da se on ikad vise vrati ali to je totalna suprotnost od Modrica.
  • sport
    2.5k
    Mi sa Kramom nismo imali problema kao ni on s nama,problem je imao sa braćom
    Dalton a oni nisu Dinamo.
  • mali M
    4k
    Mislim da cijele te generacije koje su imale/imaju veze sa Daltonima se neće vratiti u Dinamo. Neki ne žele jer sve povezuju s Daltonima, druge mi ne želimo jer su još povezani s Daltonima... Mislim da ćemo tek od Kove, Gvardiola pa na dalje možda doživljavati koji povratak... Ma ne trebaju se još vraćati, kad će klub biti skroz zdravo tkivo počet će se nuditi sami...
  • NORTE
    9.8k
    Mislim da cijele te generacije koje su imale/imaju veze sa Daltonima se neće vratiti u Dinamo. Neki ne žele jer sve povezuju s Daltonima, druge mi ne želimo jer su još povezani s Daltonima... Mislim da ćemo tek od Kove, Gvardiola pa na dalje možda doživljavati koji povratak...mali M
    Mislim da je Kova jedan od najvećih mamićevaca među igračima, oni su ga i "stvorili", dali mu mjesto u prvih 11 pa transferirali u Inter.
  • mali M
    4k
    samo potvrđuješ moju teoriju "neke mi ne želimo jer..." Meni Kova ne smeta jer mi spada u klasu kao i Ademi i praktički svi koji su bili u Dinamu u tom periodu. Svi s razlogom šute. Oni koji ne šute su javni kao Krama i Dudu. Sad osuđivat svakog klinca koji je kao i kova došao šta s 12-13 godina kao i Dudu da su Mamićevi je glupo. Moramo se prestat razgovarat u Mamić slengu jer ta definicija više kod nas ne postoji i treba je izbrisati iz naše komunikacije za sva vremena.
  • scooniepenn
    2.2k
    Jedna stvar je da je Kova dosao u vrijeme Mamica, ali reci da je Mamicevac je zesca nebuloza. Onda su svi igraci koji dodju u ovom prijelaznom roku Zajecovci. Kova, Gvardiol, Majer i Olmo su od nasih bivsih klasnih igraca jedini za koje sam siguran da ce se zeljeti vratiti, a da nisu veterani od 35 godina.
  • NORTE
    9.8k
    Jedna stvar je da je Kova dosao u vrijeme Mamica, ali reci da je Mamicevac je zesca nebuloza.scooniepenn
    Uvjeren sam 100% da je i nema toga da me razuvjeri, čak i ne vidim problem u tome, jer su ga "stvorili" i omogućili mu transfer u Inter.
    On je iz Sesveta, ugurali su ga u prvu momčad i prodali u Inter s kojim su stvorili dobre kontakte.
    Ako se dobro sjećam zdravko je u ljeto 2015. nosio i personaliziranu trenirku Intera.
    Doduše to ljeto su prodali i Broza tamo.
    Samo kažem da je sigurno mamićevac. Kao što su to i mnogi drugi igrači.
    Samo to uopće nije tema tu i tu možemo i stat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.