• sport
    2.4k
    Kad se samo sjetim kako je funkcionirao bivši I.O. koji se nije oglašavao niti nakon jedne sjednice dođe mi da plačem.Tada od jada a sad od sreće jer imamo ljude koji žive za Dinamo.
  • dumitrumitu
    858
    Izvršni odbor je dao nalog Upravi da otvori razgovore s klubovima Futsal Dinamo, KK Dinamo, OK Dinamo i ŽNK Dinamo i eventualno drugim klubovima istog imena o postizanju dogovora o suradnji na bazi marketinške, edukativne suradnje..."
    Nadam se suradnji sa Dinamo Odranski Obrež
  • Dudu9
    544
    pa lik radi na minimalcu jer je dužan pare dinamu
  • rioda
    3.2k
    Čeka se još samo da Tomačić izleti
  • Navijač Dinama
    7.7k
    Ako je plan od današnjih klinaca stvoriti navijačku bazu tog kluba za sljedećih 30 godina onda smatram da je i to promašaj jer je očito da će taj klub u ABA ligi biti kanta za napucavanje raznim Zvezdama i Partizanima koji imaju proračun od 20 milijuna eura dok će KK Dinamo imati proračun od koliko? 500 tisuća eura? Kanta za napucavanje ne privlači i ne stvara navijače. Ako se želi biti konkurentan Zvezdi i Partizanu onda će se morati uzeti velikom Dinamu barem par milijuna eura ali i to bi bila grozna odluka jer znamo da ni veliki Dinamo ne pliva u novcu i da bi to bio ozbiljan udarac za ambicije velikog Dinama. U svakom slučaju smatram da je stvaranje sportskog društva loša odluka.Maksim Maksimirski

    Otkud ti to da ce KK Dinamo učestvovat u toj privatno-prčij anerskoj Čovićevoj i Ostoje metalurga ligi, ligi bratstva i jedinstva, pod imenom "ABA" ili Jadranska liga???

    Rečeno je odmah da KK Dinamo u budućnosti nema u planu i interesu igrat to natjecanje.

    Jedan od duhova utemeljenja samog današnjeg NK Dinama se temelji na tome kad su Dinamo kao klub i Hrvatska kao država prestali biti članovi Titine režimske paradržave ugnjevatelja Hrvatskih ljudi i silovatelja svakog oblika demokracije i ljudske slobode, kad su isti tim Čovićima, Vučićima, Miloševićima i Šešeljima rekli NE.

    Druga stvar, pratite vi Cibonu, (ja je prije svega radi Petrovića poštujem i cijenim kao i Šibenik(grad) i šibenske sportske klubove) imate to puno pravo(prati i moj stari) ali nemojte tu govorit nešto je ispravno, zdravo, lažno, nešto nije i slične gluposti.

    Što niste isli po utakmicama i galamili protiv Novosela, Bandica i ostalih grobara iste te Cibone, koja ju je dovela u situaciju da je čišći moj studentski račun i da imam više keša/love kao student nego njihov i oni kao klub, i po europi ljubili zabranjena gostovanja jer ste htjeli da klub dođe na zdrave temelje, što se niste borili/borite?

    Ako ste već veliki Purgeri(kako se nazivate i zovete) i Hrvatine, što ne lajete jer Cibona igra tu škvorc "druže tito mi ti se kunemo" ligu sa zamisli klubovima imena "crvena zvezda" i "partizan" jel ti trebam crtat što je ta zvjezda petokraka učinila našem narodu, tko su njihovi navijači, tčiji je navijač bio Arkan i slično??

    a i čiji su to uvjerljivo najveći neprijatelj, čiji su papci i dan danas prisutni i instalirani u društvu, državi i svim porama.

    Što onda ne osnujete udruženje, zadrugu ili bilo što, pa ne organizirate izbore u klubu, dioničare, dadnete svoju lovu, ili dovede nekog provjerenog čovjeka sa lovom, koji ce izvuc posrnulog giganta iz rupe očaja i srama?

    Ono što ne volim, jest što se stvara nezdravo rivalstvo između KK Dinama i Cibone, pa to sve izgleda i priča se kao da igramo sa tovarima, ili oni koda igraju sa istim, jer eto imali su loptu zazviždalo im se, vauu, trebali su inače skandirat umjesto de feeeens, obra naaaa, kao i oni kokice i kobasičari bojna po NBA-u.
  • Droljo
    5.9k
    pa lik radi na minimalcu jer je dužan pare dinamuDudu9

    Može ga se ovršiti i da radi negdje drugdje.
  • Big Daddy
    225
    To je Dinamo kakvog smo oduvjek željeli! Zato, u novoj sezoni nastavljamo di smo stali u ovoj, i još jače, masovna invazija na tekme i brutalno navijanje na svakoj tekmi!
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    Kakva ekipa,cestitke svima u klubu jos jednom. Novom clanu uprave i novom predjedniku. I pedali milicevicu. Kako ljudi rade i vec si napravili vise za ovih par mjeseci nego mumija i ostali za 20 godina. Samo jako i nema labavo. Kao da su nam dosli profesionalci iz Cityja koji svaki potez odrade besprekorno
    Kao sto rekoh danas ,bit ce Puno radosti
  • Laugreano
    1.5k
    sto je tocno lose u toj suradnji?
  • dumitrumitu
    858
    A pisali smo već ranije na ovoj temi o tome pa da se ne ponavljam. Uglavnom ja osobno smatram samo nogometni dinamo pravim dinamom i smiješno mi je povezivanje sa klubovima istog imena iz drugih sportova.
  • Građanski1911
    329
    Mene u cijeloj ovoj raspravi Cibona - Dinamo najviše smeta to kaj su mnogima puna usta Cibone, a na utakmicama kluba jedva 200 ljudi. Taj klub, na veliku žalost svih nas koji smo zbog njega zavoljeli košarku, danas interesira jako malo Zagrepčana, što potvrđuje broj gledatelja na Ciboninim utakmicama.

    Ciboni je možda potrebna katarza. Da krene iz zadnjeg ranga, s maksimalnim fokusom na razvoju mladih igrača i gradnji kluba iz temelja. Zbog svojeg imena i tog stalno spominjanog 'brenda' Cibona bi uvijek mogla privući dovoljno jaka imena da dominiraju u nižim rangovima i pomažu u razvoju mladih košarkaša. Marketinški popratiti priču sa sloganom "Vratimo Cibonu gdje joj je mjesto". Cibona bi vjerojatno osvajala niže lige, postepeno bi svakim finalom i ulaskom u viši rang dovela nove ljude na utakmice, a klub i mladi igrači bi razvijali pobjednički mentalitet. Kada bi takva 'nova' Cibona ušla u Premijer ligu, u Zagrebu bi se vjerojatno također stvorila 'mini-euforija'.

    Da se tim putem krenulo prije šest, sedam godina, Cibona bi, vjerujem, danas bila na dosta boljoj razini nego što je. Ovako se iz sezone u sezonu klub muči, svakakvim kreativnim pravno-gradskim vratolomijama spašava i najavljuje novi investitor i tako svake godine sve ispočetka, uz sve manji i manji interes javnosti i njenih navijača.

    KK Dinamo je, kao i Futsal Dinamo, djelomično nastao iz nezadovoljstva stanjem hrvatskog, a posebno zagrebačkog sporta. Htjeli su nekim drugim pristupom pokazati da se može uspjeti u ovoj hrvatskoj sportskoj kaljuži koja je uništila brojne zagrebačke 'brendove', zamalo i NK Dinamo.

    Meni, nastavno na uvod, nije jasno zašto bi netko 'morao' navijati za KK Dinamo, ako je navijač Cibone? Zagreb s okolicom ima preko milijun stanovnika, zašto mi od svih gradova ne možemo imati gradski derbi u bilo kojem sportu? Zašto Dinamo ne bi bio motiv Ciboni da se trgne, kao i navijačima kluba da počnu dolaziti u većem broju na utakmice?

    Osobno pratim KK Dinamov put od početka, ali, evo, prošle sezone sam, zbog sve siline utakmica, nogometnih i futsalskih, dosta podbacio kaj se tiče dolazaka na košarku. Dobro je netko napisao, dan ima 24 sata, a tjedan sedam dana. Nemojmo zanemariti da je i ekonomski prilično teško pokriti sve Dinamove utakmice i popratne događaje, posebno ako voliš s ekipom popiti pivu.

    Nije poanta da svatko tko ide na NK Dinamo, mora istovremeno ići na Futsal ili KK Dinamo. No, ne zaboravimo. Futsal Dinamo i KK Dinamo napravili su i još uvijek jako puno rade na promociji dinamovštine, samim time i nogometnog Dinama. Ovo kaj se događa s našim klubom je djelomično i posljedica rada uprava Futsal i KK Dinama i to im nitko ne može osporiti.

    Ono što osobno ne bih volio oko ove priče o suradnji da se sa svime brza. Sportsko društvo je možda neki ideal, no o ulasku u takvu udrugu moraju na koncu odlučiti skupštine svih klubova koji bi bili dio te priče.

    Za početak, neka marketinško-logistička podrška, s kojom se već krenulo, je prirodni proces od kojeg će profitirati svi klubovi s imenom Dinamo i koji naravno ne obvezuje svakog navijača NK Dinama da 'mora' pratiti preostale klubove, niti da će zbog toga biti manji navijač Cibone, Uspinjače Gimke ili ŽOK Mladosti.
  • miro
    3.4k
    Znate kaj meni možda najviše smeta u toj priči? Postavljeno je par puta pitanje, razmišlja li se o mogućem spajanju KK Dinama s Cibonom u budućnosti i to je u startu odbačeno - zašto? Ok, nije to sad u fokusu, jasno, vjerojatno godine moraju proći za tako nešto i postoje objektivne prepreke, ali zašto apriori odbaciti takvu mogućnost? Da to netko spomene, sigurno bi dobio ogromnu podršku. Moju sigurno
  • mali M
    3.8k
    Uglavnom ja osobno smatram samo nogometni dinamo pravim dinamom i smiješno mi je povezivanje sa klubovima istog imena iz drugih sportova.dumitrumitu

    @Laugreano Zaboravio je nadodati: "a ja navijam za drugi klub iz drugog sporta pa sam ljubomoran"
    Da se Dinamo odlučio povezati s Cibonom onda mu nebi smetalo da je Dinamo samo i jedino nogometni klub...
  • Jos-Optimus
    650
    Zato jer u Ciboni ništa nije jasno, normalno i transparentno. Da bi se ona spojila s nekim - trebaju se riješiti dugovi koji su ogromni. Cibona je košarkaški pandan NK Zagrebu, svi su gledali kako se krade i propada i sada je kasno. Kada je mogao i trebao ući Tedeschi, tada su navijači trebali reagirati, ali politika i lopovi su ga otjerali i nastavili rasipati i krasti nekoć veliki klub sad je gotovo, nema nazad. Meni je žao, prežao, ali tako je kako je.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.