• xavier
    11.1k
    Nadam se da Silvio Maric nije ozbiljan kandidat za SD …. :roll:BeckaSkola

    Morate li se loviti baš za svaku novinsku spekulaciju?

    Mara je izuzetno pozitivan lik, koji je cijelo vrijeme bio apsolutna podrška ovoj priči, ali to ne znači da je kandidat za SD.
  • Patak
    2.2k
    A tko je/su kandidati kad već barataš insajderskim informacijama. Ako još nije za javnost OK, a može li se barem znati razgovara li se konkretno s nekim?
  • masacusec
    3.1k
    Dokaz da je za registraciju na zonu potreban eliminacijski test/filtar. Kakav, ne znam. Moderatura, smišljaj! :cool:
  • Micheloto1
    1
    Nedaj Bože da netko ima drugačije mišljenje od tebe,odma eliminacijski test..svaka čast
  • Papastrumf
    9.8k

    Covjek je skupstinar i naravno da neke stvari zna, ali ovako delikatne stvari sigurno ne zna, niti ce znati. To moze znati Predsjednik, Uprava i IO eventualno.
  • Micheloto1
    1
    ništa gluplje nije postojalo od te suplje priče,jel treba mira Kaneku,čistačici i portiru na na rampi..jasno je valjda se u svim velikim firmama,odluke donose sada i odma pa makar bile i pogrešne..ako ne postoje neke zakulisne namjere
  • Micheloto1
    1
    Valjda je cilj da se to sad odradi,skenira stanje, i da nova uprava krene spremno u pripreme u 6.mjesecu ili je cilj da krene skeniranje u 6.mjesecu pa se krene sa pričom da je bilo kratko vremena,da čekamo zimu dok nova uprava skenira stanje, to je vožnja u kružnom toku ljudi
  • Georg Koch
    3.6k
    na twiteru sam jučer čuo da je Ivan Kepčija jedan od tri kandidata za SD, i da će kao Zajec ovaj tjedan pričati snjim.Mihaljević

    Nesto ne znam da se taj proslavio na svojim funkcijama.
    Ni kod tovara, a ni poslje.
    Nadam se da imamo puno bolja imena jer prevelik smo klub, predugo bez te bitne pozicije, da bi se sad zadovoljili Kepcijom.
  • Micheloto1
    1
    Kepcija mi se nije nesta ni u Sarajevu proslavio, osobno bi volio vidjeti stranca kao što je Jose Boto iz Osijeka i mislim da bi to bilo najbolje rješenje za klub kao Dinamo
  • Papastrumf
    9.8k

    Potrudi se za pocetak procitati program DP-a. Pise ti jasno sto je nulta tocka programa.
  • The Undertaker
    4.1k
    Kako je Zajec krenuo, njemu Uprava neće ni trebati. Jedino što klub nije posložen da funkcionira na taj način. Predsjednik, u načelu, ne bi trebao imati operativnu funkciju. Jedino ako Peras pristane biti fikus što je zapravo i bila veći dio vremena. Bumo videli kako će to funkcionirati.
  • Jurki
    8.7k
    na twiteru sam jučer čuo da je Ivan Kepčija jedan od tri kandidata za SDMihaljević

    I to je objavil neki no name profil.. ista stvar ko da sam ja to objavil.
    Tak da tu pricu s Kepcijom nebi uopce uzimal za ozbiljno.
    Bas me zanima kolko bu piskaralima trebalo da to objave..
    pod naslovom.. Dinamo angazira covjeka koji je radio kod rivala za naslov prvaka.
  • Mayo
    138
    Ja sam čuo da bude Fuad Šašivarević.
    Kad se već nabacujemo imenima, jel.
  • Laugreano
    1.3k
    .jasno je valjda se u svim velikim firmama,odluke donose sada i odma pa makar bile i pogrešneMicheloto1

    Ti si vodio neku veliku firmu ili?
  • Dudu9
    445
    Za SD iz Hrvatske samo Boban i Mance, ako nisu oni onda stranac
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.