• deda
    27.5k
    "Niti jedna utrka se na prvom zavoju ne dobija, ali su zato mnoge izgubljene"
  • Kristijan992
    214
    Ja mislim da je ovo sve pametno isplanirano, da se sada ide u tektonske promjene preko noći i bez pravog uvida, samo dovede do problema. Za početak, to bi prvo osjetila momčad, a to je ono što je sada najmanje potrebno kada se lomi, možda i najbitnija i najteža sezona unazad tko zna koliko. A da ne govorimo da tko zna koliko bi trebalo da se dobije pravi uvid u stanje, ovako će ipak ti sadašnji morati surađivati jer im guzice ovise o tome. Zatim će se vjerujem imati uvid u financije, pronaći se SD, a onda vidjeti kaj s upravom i na koji način ih se riješiti, hoće se imati neki dodaatni dokazi za neke nepravilnosti i slično. Siguran sam da ljudi koji su tamo i odlučuju znaju što rade, a sve za boljitak Dinama, svi moramo biti sada strpljivi i imati povjerenja u one koje podržavamo.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Do kraja sezone nema smisla nista mijenjati
    Jednostavno fokus isključivo treba biti na prvu momcad a dok se sezona zavrsi ocekujem i nadam se otkazu za 2 gospodina iz uprave i otkaz perasici
  • pencilneck
    635
    Ljudi, usred smo najvažnije borbe za titulu u dugo vremena, borbe u kojoj zaostajemo za dva kluba i nismo favoriti da ih prestignemo. Ići mijenjati upravu u ovakvom trenutku i uvoditi tektonske promjene u funkcioniranju kluba bi bilo ravno samoubojstvu. Za sve postoji mjesto i vrijeme. Sada se ova dva i pol mjeseca svi u klubu trebaju 101% fokusirati na osvajanje naslova prvaka i dovođenje sportskog direktora što prije. Za rezove uvijek ima vremena.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Jedino me zanima zakaj se s prvim "ekspluzivnim intervjuom" islo na novu tv?
    Kad pogledam njihovu fb stranicu i huskacke naslove novinarskih clanaka jedino bi im mogao maknuti akreditaciju za maksimir a ne davati prve intervjue
  • Dudu9
    422
    I ja sam za to da Vlatka leti, ali nezgodan trenutak je za Dinamo da rade velike promjene u završnici prvenstva, ipak treba dati mira momčadi da osvojimo prvenstvo, do tad bi se trebali obaviti razgovori sa novim predsjednikom uprave i ostalim koji ulaze u upravu, jedino što trebamo je sto prije dolazak jakog imena za sportskog direktora!
  • Micheloto1
    1
    Jel ima netko stvarno ozbiljan ovdje koji misli da bi smjela korumpirane Vlatke Peras unijela nemir u klub ili među momčad,svaki razgovor sa moralnom nistarijom je svinjarija a da ne govorim o ostanku nekog od 4 člana uprave,sramite se
  • Nino Bule
    11.3k
    Daj se skulirajte, jel moguce da radite paniku prvi jebeni radni dan, popij normabel idi spavaj ak vas tako drma psiha.
  • deda
    27.5k
    Uprava trenutno ima 3 člana.
  • scooniepenn
    1.7k
    Nazalost se vidi da neki ovdje nisu bili predstavnici stanara u svojoj zgradi pa misle da se ozbiljno poduzece vodi tako da se 1. dan nakon sto se preuzme mjesto predsjednika Uprave sve potaraca, a onda nakon toga razmislja o kadroviranju i sto cemo dalje. Ne ide to tako osim u filmovima znamstvene fantastike. Postoje procesi koji se trebaju provesti, postoje prioriteti u vodjenju i upravljanju. Za sve postoji vrijeme i mjesto. Strpite se ljudi i pustite odabrane ljude koji zasigurno imaju vjestine za razlicite segmente posla da rade svoj posao.
  • BeckaSkola
    56
    Nadam se da Silvio Maric nije ozbiljan kandidat za SD …. :roll:
  • Jurki
    8.4k

    Al definitivno nema kvalitetnih domacih rjesenja koji bi bili ranga Dinama. Osim Mancea..
  • BeckaSkola
    56
    Zasto bi morali uzimati SD koji nije pod ugovorom? Pa valjda postoji mogucnost dovesti nekoga koji je pod ugovorom? Platis odstetu i amen.
  • Mihaljević
    7.9k
    Mancea zastupa Dragan Šolak, i Mance čeka da postane SD Southamptona, na twiteru sam jučer čuo da je Ivan Kepčija jedan od tri kandidata za SD, i da će kao Zajec ovaj tjedan pričati snjim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.