• sport
    3.3k
    Šteta što najvjerojatnije neće biti više snijega da grude umjesto klupe za igrače usmjerimo prema loži.Ali to nas ne sprječava da im jebemo mater i pokažemo što mislimo o njima.
  • Laugreano
    2.5k
    Napolje, stoko nesposobna!!!
  • sport
    3.3k
    Malo su se opustili,već dugo nije nitko preskakao ogradu.
  • Nolifer
    8.1k

    • Ima li tko obraza se ispričat navijačima za ovaj cirkus?
    • Ima li tko da je bez interesa tamo ili svi samo gledaju svoje dupe?
    • Gdje su pare za pojačanja?
    • Koji jebeni kurac izvodite sa klubom i pravite nas budalama?
    • Imate li plana, misiju, viziju, kako stvoriti novi šampionski DINAMO, sa svojim DNA kosturom?

    Eto par jednostavnih pitanja za upravu, vjerojatno si čuvaju guze, pa neću nikad dobit konkretni odgovor.
  • Mlađi referent
    12.3k
    A ček, pričamo o kreditu trenera, ali koliko ga još ima uprava? :lol:
  • robinson
    54
    Kaj su oni realni? Propo trasfer Brekala, kaj smo se stvarno srozali toliko
  • FrenchMontana
    625
    Ugled naseg kluba se urusava iz dana u dan… BBB i obicni navijaci ne reagiraju i ne dolaze na trening/pod zapad, a zasto??? Zato jer imamo izbore, pa kao sve bu ok?? E pa ne bu ok! Vlatku, Mirkeca i ona dva tutleka naglavacke izbacit iz kluba. Cekam da se njima uleti s “Glava ja cu tu bit za 50 godina, boli me k****”… ovi su gori od Glave, obicne hijene i njegovi bivsi poltroni, a mi s njima tikve sadimo. Fuj, gadi mi se ovo, postajemo Kolaps ko tovari zadnjih 20 godina.
  • Nolifer
    8.1k
    Kakav kredit, za mene je bivši, ali za njih još očito nije, ali, nema od toga niš, skrivaju se ko miševi u svojim crnim rupama. :vomit:
  • Nogo
    3.6k
    Želim službeno očitovanje kluba na sve ove navode, transfere i financijsku situaciju!
    Ovo je sramota i svi nam se smiju.
    Jebem ti život i sve više...
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ako je istina ovo kaj 24 piše, onda je ova uprava definitivno gotova. Svatko može imati svakakve kredite, ne moramo se svi uvijek slagati, ali ako su dogovorili transfer igrača i na kraju nisu poslali papire jer razmišljaju kaj bi s trenerom, to je onda takvo rasulo da je dobro da išta funkcionira.

    Mi se još čudimo kako ne mogu naći sportskog direktora, kako marketing šteka, kako ne znaju privući trenera... daj im vremena, pobjegla bi im nacrtana ovca.
  • austrijanac
    4k
    Na ljeto smo pisali pismo upravi da nam odgovore na neka pitanja.

    Danas je tri puta gora situacija i sad zaslužuju puno više od pisma.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Kad će netko odgovarat za loše poteze od strane njih? Svi su krivi, igrači, treneri samo su oni svete krave. Kome ta ekipa odgovara za svoje poteze, očito nikome jer se ponašaju ka da klub počinje i završava sa njima!
  • rioda
    4.8k
    Odlazite stoko!!!
  • rioda
    4.8k
    Zamolba našim predstavnicima u klubu, možemo li dobiti popis sljedećeg:
    - stanje na računu
    - iznos dugovanja
    - iznos potraživanja
    - podvučena crta i da vidimo gdje smo
  • Jaro
    7.3k
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/345066

    68 i kusur M eura prihoda bez ulaznica, mercha, clanarina...
    Na sta je to potroseno?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.