• badjibadara
    3.1k
    Dalo se iščitati iz nekih njegovih izjava da će se ipak kandidirati.Keyser Soze

    Mene je pak toliko iznenadilo da jos ne mogu doci k sebi.
  • emilperska
    5.4k
    Ako su alternative bile Vedris (jedan od zagovaratelja ideje da Dimamo se preimenuje u HASK Gradanski: https://www.tportal.hr/sport/clanak/velimir-zajec-otkrio-sto-je-rekao-predsjedniku-tudmanu-kada-se-pricalo-o-promjeni-imena-dinamo-i-tko-je-forsirao-ime-hask-gradanski-20220625/print ).. ovi ostali sto se spominju isto loše, Barišić je najmanje lose rjesenje.. treba nekad realan bit.. tvorce ideje Haska Gradanskog ne zelim..
  • bbb medimurje
    3.2k
    Jedan uopce nije niti bioPapastrumf

    A zakaj nije bio?
  • OsamŠest
    3.3k
    Nasi ne mogu predliziti Mirka kad cemo mi imati svog kandidata.Papastrumf

    Može li se već sada znati nešto više o ovome?
  • Nino Bule
    13.4k

    Pa na telegramu grupe je lijepo receno da ce bit vec price o listi i izborima u sljedecim danima
  • Mali Zeus
    12.7k
    I for one am shocked. Al bit će samo jedan od kandidata i hvala bogu ovaj put se može birati.
  • OsamŠest
    3.3k


    Nisam čitao, zato pitam. Hvala.
  • Droljo
    8k
    :lol: upalim tv sad i epg mi izbaci sljedeće, podsjeća jako na našu upravu i stadion
    IMG-20231230-122618.jpg
  • Zagreb1992
    1.7k


    Ta spodoba mora odjebati što dalje od Dinama.. da nije bilo pritiska Dinama i DTSM mumija i ekipa bi i dalje vrtili svoje da klub nije ošteće od Mamića
  • NORTE
    11.4k
    U slučaju neuspješne sezone svi moraju podnijeti ostavke.
  • Majki2111
    3.1k
    OK ljudi meni je došla uplatnica za članstvo doma tu i uplatio sam 8,33 eura za nastavak članstva i ja ću moći glasati. OK. Sada jedno veliko pitanje.

    Ja nisam upućen nikako u strukturu kluba, nisam upućen nikako u ljude koji bi bili u strukturi kluba, nisam upućen u ustroj kluba. Strani su mi pojmovi skupština, izvršni odbor, hijerarhija i kako to sve ide, ko bira koga i ko je izvršno tijelo.

    Znači apsolutni sam početnik po pitanju znanja o upravljanju.

    Gdje postoji nekakva skripta ili udžbenik gdje se možemo o tome informirati prije nego li damo glas?

    Za koga glasam? Koga biram? Ne bih ja volio to ovako preko foruma. To je sve meni dosta apstraktno ovako. Ja bih to na školski način proučio i naučio, hvala lijepo.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Mislim da nema nigdje, Dinamo je prilično specifičan po tome. Ukratko:
    • Skupština ima 60 članova koji se biraju u dvije jedinice: u II. izbornoj jedinici članovi Iizvršnog odbora biraju 35 članova Skupštine između prijavljenih pojedinaca, a u I. jedinici svi članovi kluba s pravom glasa biraju listu koja će popuniti preostalih 25 mjesta - ovdje ti glasaš
    • Potom Skupština bira predsjednika kluba koji je ujedno i predsjednik Izvršnog odbora te u njega imenuje 6 članova, dok ona druga izborna jedinica bira 4 (pogledaj Statut); a Skupština bira i Nadzorni odbor
    • Izvršni odbor u konačnici imenuje Upravu

    Ovo je najjednostavnje moguće, za ostalo pogledaj statut, ima prijedlog na netu koji se razlikuje u nekim brojkama ali nacelni sustav je isti.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Po svakakvim temama se piše ali riba smrdi od glave,

    Upravo ili tko god donosi odluke u našoj svetinji, ima Boga...

    Čujemo se sutra ekipa, izdržite nekako a sada izvolite sa željama i pozdravima...
  • Brusa
    1.5k
    imam dojam dojam da se većina ljudi na forumu slaže s tim
  • NORTE
    11.4k
    Ne mogu se smirit.

    Ovaj očaj od upravljanja klubom traje od poraza u prvom derbiju sezone, a nakon toga je sve krenulo još gore jer su samo oslabljivali momčad.

    Ne mogu prihvatit da će ovaj u Puli bit trener.

    Sav bijes treba biti usmjeren prema grobarskoj upravi jer oni su ti koji dokazanog luzera bez igre na silu drže na klupi dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.