• The Undertaker
    5.3k
    Evo par pitanja koje bi "naši" ljudi u IO mogli postaviti Upravi na sljedećoj (u ponedeljak ako se ne varam) ili nekoj drugoj sjednici:
    1. Tko je odgovoran (ili zaslužan) za cjenovnu politiku za ulaznice, pogotovo pojedinačne, i kakvu su dosadašnji rezultati (prihod i posjeta).
    2. Tko je odobrio Podnarov interview Lesičkom i zašto baš Lesičkom? Da li je izneseno u interview u skladu sa politikom kluba (NDA, iznošenje poslovnih tajni, itd...).
    3. Da li je točno da je Dinamo odustao od sudjelovanja u gradnji Maksimira odnosno da ne žele više biti koncesionar već samo korisnik?
    4. Tko je u Upravi preuzeo Šimićeve dužnosti i odgovornosti?
  • marcio amoroso
    36.5k
    Ja sam iskreno mislio da će ti naši ljudi izaći pred javnost i reći nam kakva je situacija i kakav je plan. Ne očekujem detaljne brojke, ne očekujem da izađu i da pljuju Perasicu ili Barišića, ne očekujem da izađu nakon mjesec dana sa nekom strategijom ili praznim floskulama, ali nisam očekivao da će šutiti kao i ovi prije njih.
  • Papastrumf
    12.3k

    Realno, nemaju s čim izaći kad je održana tek jedna sjednica IO.
    Bit ćemo puno pametniji nakon ponedjeljka.
  • marcio amoroso
    36.5k

    Velim, ne očekujem ništa detaljno i znam da se ne smije svašta iznositi van, ali da mi imamo svoje ljude unutra, a da ne znamo hoće li postojati funkcija sportskog direktora i traži li se isti ili da ne znamo jel Dinamo odustao od gradnje stadiona je meni osobno smiješno.
  • Papastrumf
    12.3k
    ali da mi imamo svoje ljude unutra, a da ne znamo hoće li postojati funkcija sportskog direktora i traži li se isti ili da ne znamo jel Dinamo odustao od gradnje stadiona je meni osobno smiješno.marcio amoroso

    Ako ne zna ostalih 11 članova IO, kako će znati ova naša dvojica? :lol:
  • Mali Zeus
    12.8k
    Mumija čuva sve kao zmija noge.
  • Mathiasovi Chageri
    2.7k
    S obzirom da on donosi nekakve odluke vezane za marketing (tako je i sam rekao), volio bi vidjet opravdanje njegovo.austrijanac

    Ako on donosi neke odluke za marketing to znači da ili nemamo direktora marketinga nakon što su opravdano potjerali Rukavinu ili marketing nema ovlasti sam raditi već im razni jazavci sa strane govore što trebaju raditi. Pretpostavljam da je ovo prvo u pitanju, ali oboje je jako loše.

    Nema šta neki Podnar koji je krenuo kao administrativni asistent u odvjetničkom uredu, a onda radio kao Direktor operacija i član uprave u Istri "donositi neke odluke vezane uz marketing". Jedan od razloga ovog groznog stanja u kojem je Dinamo je i taj što mi imamo klub koji otkad ja znam za sebe nije radio na marketingu kluba, na povezivanju navijača i kluba, grada i kluba. Njima su zadnjih 20 godina marketinške aktivnosti bile kuponi za ulaznice u SN-u, darivanje milijun kuna ako se netko pojavi na stadionu i otvaranje fanshopa.

    Mislim da je krajnje vrijeme da se uprava uozbilji, da se dovede kvalitetna osoba, po mogućnosti mlađa osoba (a takvih ima u branši dosta) i da se ustroji marketinški odjel koji će klub uvesti u 21. stoljeće kad je ta sfera kluba u pitanju. Pa barem da se odmakne od ovog uštogljenog nastupa na društvenim mrežama za početak. Drugi europski klubovi rade fenomenalan posao na društvenim mrežama, nama je vrhunac objaviti sastav, rezultat i dvije slike s treninga. Ako dobijemo neki video sa presice smo blagoslovljeni.
  • Bosna86
    11.6k
    Ako on donosi neke odluke za marketing to znači da ili nemamo direktora marketinga nakon što su opravdano potjerali Rukavinu ili marketing nema ovlasti sam raditi već im razni jazavci sa strane govore što trebaju raditi. Pretpostavljam da je ovo prvo u pitanju, ali oboje je jako loše.Mathiasovi Chageri

    Tino Katalinić je zaposlen prije 2 dana za marketing… Koja mu je točno funkcija nemam pojma
  • Sajla
    5.1k
    Tino Katalinić je zaposlen prije 2 dana za marketing… Koja mu je točno funkcija nemam pojmaBosna86

    na LinkedIn-u mu piše "marketing assistant", po čemu bi netko trebao biti iznad njega, a on samo operativac.

    napisao je "Strast je ono što čini razliku između dobrih i odličnih, a ja sam dobio čast i priliku raditi tamo gdje mi strasti nikada neće nedostajati.

    Od danas sam dio najvećeg hrvatskog nogometnog kluba što ujedno znači i ostvarenje dječačkih snova. Zahvalan sam na pruženoj prilici i najboljoj mogućoj motivaciji za profesionalni napredak. Dinamo je moja prva ljubav, a ako Bog da, i zadnja. "

    nadam se da zna svoj posao i da ćemo vidjeti uskoro neki napredak
  • mali M
    5.1k
    ma dobro momci, ali nemožete reći da se ne radi ništa u odnosu na kupone iz sn. Ovo je i dalje smješno u odnosu na ozbiljne klubove, ali poboljšala se komunikaca na mrežama, uvedeni su tokeni, Whatsapp kanali... daleko daleko smo mi još od ozbiljnog odjela za marketing, ali reć da je isto kao i prije, baš i nije tako. još ako ovaj dečec zna šta radi još bolje. Dobra stvar kod Dinama je da nemože napraviti ništa gore od ovoga što sada je.. sve je samo korak u naprijed...
  • OsamŠest
    3.4k
    Navodno su obavljeni razgovori sa dvojicom potencijalnih kandidata za SD Dinama i obojica su "pala".

    Također, navodno, kruže imena Mancea, Boromise i Jozaka..
  • serbus
    4.2k
    Mene najviše smetaju ti Mamićevi pijuni pa ako naši mogu pitati zanima me ako je Sunara na bilo kakvom platnom spisku dinama i ima li pristup uredima d kao prije ?
  • Mali dioničar
    15.2k
    zanima me ako je Sunara na bilo kakvom platnom spisku dinamaserbus

    Neki dan se u Cvjetnom vozio liftom s Jakirovićem. Možda ga negdje razvozi, možda slaže taktiku, ne znam. Ali ne bih se začudio da jest na platnom spisku.
  • serbus
    4.2k


    Pravi primjer žohara koji će sve preživiti...
    Baš bi volio vidjeti opis posla i plaću koja se tu troši ako se troši ?
    Sakoman isto mali Mamić kako je ovaj igrače vrtio pa imao istovremeno agenciju ovaj drži terene a istovremeno firma za održavanje terena, a direktor za održavanje terena u dinamu. Posluje li dinamo sa Sakomanovom firmom za održavanje terena ako da isto otkaz u dinamu pa budi privatnik. To sjedenje na dvije stolice je uhodano na Maksimiru.

    Ono jebote toliko su si firmi otvorili i sami svoje firme angažiraju da je to perverzija. Neznam jel ima netko da nema nekog bratića, sestru,brata koji ne posluju sa dinamom a dio je kluba ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.