• marcio amoroso
    33.8k
    Dečko se preziva Bernauer!
  • Captain America
    15.1k
    Ali ga suigrači zovu Bernabeu :sweat:
  • San Lorenzo
    12.6k
    Ako je već i imao 2,5 milijuna, sljedeće pitanje koje se postavlja je zašto je već u lipnju polovica tog novca zdrobljena na rotacijskog stopera?
  • NitkoBitan
    13.5k
    Rotacijski stoper bi trebao biti onaj od 4 milje, a Max glavni jer na toj poziciji nemamo boljeg.
  • mlinchica
    1.3k
    To je nadimak koji je u javnost gurnuo lesi da se s njim sprda, kao što se sprda s svima koje je Šimić “doveo”. Možeš ga zvati Max, recimo.
  • Orc123
    6k

    Da, jer je ovaj od 4 trebao biti prvi stoper pa evo mislimda je sada 5. I to ako.....
  • Mihaljević
    8.7k
    Nije javnost , nego igrači iz svlačionice , ne znam šta je loše u nadimku.
  • Zagi
    5.8k
    Posprdni je , to je loše.
  • mlinchica
    1.3k
    Također priča koju lesi gura u javnost da je to njegov nadimak u svlačionici i radi to isključivo da se s njim sprda.
  • Dudu9
    584
    Nama je problem sto nemamo na početku prijelaznog roka tipa 15mil eura za pojačanja, pa onda odmah dovoditi igrače prije priprema za sezonu, kod nas je ulazimo u sezonu sa minusom na računu, i čekamo prodaju glavnih igrača, koje naravno prodajemo na kraju prijelaznog roka, i onda pokušavat dovoditi nekog je jako loše jer većina dobrih igrača je našla novi klub
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Ja mislim da je Šimić podcijenio HNL kao što su to učinili i mnogi drugi treneri i sportski djelatnici prije njega. Šimić mi ne djeluje kao čovjek koji je godinama pratio HNL i bio u toku. Vjerojatno je pratio samo utakmice svog sina i poneki derbi ali sumnjam da je pomno pratio cijelu ligu. Onda je takav neupućen došao na poziciju u Dinamu i smatrao je da su igrači iz osrednjih klubova druge francuske, japanske lige, rezerva Bologne, škartirani igrač Anderlechta pojačanja za Dinamo. Čini mi se da je Šimić mentalno ostao u onom vremenu kada je u HNL-u vladao amaterizam, kada su igrači ostalih klubova bili bez plaća i trenirali 3 put tjedno, kada je nama u Dinamu bila čast ako bi nam došao netko iz Anderlechta i Bologne pa makar zadnje rezerve tih klubova. Možda to sve nije tako ali meni djeluje da jest i Šimić mi djeluje kao tip koji bi da bira između neke rezerve Empolija i najboljeg igrača Rijeke uvijek izabrao rezervu Empolija. Nije HNL jaka liga ali nije ni toliko loša koliko misle pojedinci koji je podcjene pa ispaštaju.
  • Dudu9
    584
    Ne vjerujem da je podcijenio nego jednostavno rekao da su naši Hnl igrači jednostavno skupi kad Dinamo kupuje eto primjer Frigana, jel bi dao bilo ko ovdje 6mil za njega ili kad je Lokomotiva tražila 11mil za dva igrača
  • mali M
    4k
    99% nas ovdje bi se pokupilo iz Dinama da proživljava u Dinamu što Šimić proživljava... Što od samog užasa u klubu što od javnosti. I lik ostaje i dalje se bori sa vjetrenjačama za koje mi vjerojatno nećemo nikad saznati i tu ga ekipa pljuje kao da ste iz osnovne škole sad izašli pa ne čitate između redaka. Prvo pljuvanje i prozivanje di su intervjui, sad lik intervju da, pa malčice niste ipak zadovoljni pa dalje pljuvačina jer nije rekao ono što ste si vi zamislili da bi trebao reć.. čovjek zadnji došao, a prvog bi ga potjerali...
  • Orc123
    6k

    Losi smo! Liga je losa, tj. Stagnirao godinama vec. I Slovenci misle kako nije njihova losa liga pa je losa...svaki cigan svojeg konja hvali tako i mi ali rezultati su majka svega a Hnl u Europi izuzev Dinama nema rezultata, ispred nas su Srpska, ceska, danska, svicarska i ostale lige tako da...to su gole cinjenice. Dinamo je svemirski brod za HNL samo sto se i mi polako spustamo na tu razinu bas iz razloga jer smo toliko bili superiorni. Nista tu nije Simic podcijenio. Pogledaj si Japansku ligu pa ces vidjeti kakav se nogomet igra! Liga je daleko bolja od Hnl. Pogledaj si i Francusku 2. Ligu kakvi su klubovi i igraci tamo.
    Evo podcijenio nas Tobol, Gzira, Ballkani, Csk sofija i slicni......
    Malo realnosti!
    Govorim vec jedno vrijeme da dinamo zivi na kosturu kojeg je ostavio Bjelica i zadnji prijelazni kvalitetan rok je napravljen kad su dovedeni Misic, Ristovski...
    Ovo je samo rezultat lose selekcije i losih transfera unazad par sezona! Netko jw doveo Kuleta, Menala...i ostale koji velikom vecinom nisu vise u klubu a ovi neki koji su ostali su ostali jer ih nitko ne zeli.
    Polako se osipavao kostur i da istinu veli Simic, to je nemoguce nadomjestiti jednim transfer rokom.
    Isto tako momci koji su dovedeni do ljeta imaju priliku pokazati jesu li ili nisu za Dinamo, to zasluzuju.
    Isto tako se nadam da ce zimski prijelazni rok biti puno bolje odrađen i sa vecim financijama i sa boljim skautingom.
  • Captain America
    15.1k
    99% nas ovdje bi se pokupilo iz Dinama da proživljava u Dinamu što Šimić proživljavamali M

    Što to posebno proživljava što osoba na odgovornoj poziciji poput njegove ne proživljava? Čovječe, kad se uzme što se Čačiću izgovorilo lani, ovo je kamilica. Jel član uprave odgovoran za sportsku politiku? Sam je izdvojio 3 igrača koja su došla i koji nisu dostojni Dinamovog dresa. Sigurno je Vlatka našla Kaneka. Ko je trabunjao o racionalizaciji troškova? Odugovlačio je s Bruninim produženjem ugovora pa ćemo ga sad izgubit iduće ljeto za sličan iznos koji smo mogli dobit za Kulenovića od Engleza. Ako nije spreman trpiti kritike, zašto želi biti član uprave?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.