• Efes Pilsen
    7.3k
    A mi pricamo o skautskoj sluzbi :lol:
  • Captain America
    15.2k
    "Imali smo 2.5 milijuna eura"

    Ponude 4 za Miereza :rofl:
  • OsamŠest
    2.7k
    Nakon pričanju o rezanju proračuna s njegove strane, gotovo je nemoguće da nije imao saznanja kakvim budžetom raspolaže.

    Svi smo stali uz njega i to je čovjek koji je puno donio u ovim promjenama koje se događaju, međutim, nitko neće bit sveta krava i Dinamo je ispred svih.

    Uzevši u obzir sva moguća podmetanja nogu, bio sam siguran da Šimić samostalno na zimu i iduće ljeto može odradit kvalitetan prijelazni rok, ali me ovim intervjuom jako poljuljao.
  • Orc123
    6k
    Gdje je taj clanak?
  • San Lorenzo
    12.7k
    Ukratko, ako se ovim intervjuom htio oprati samo se još dublje zakopao...ko dijete koje dobije 200kn za ekskurziju, pa nezna jel smije sve potrošit, nije mu mama rekla.
  • marcio amoroso
    34k
    Čovjek je dobio dva i pol milijuna za pojačanja. Tako bar kaže.
  • Paggini
    10.7k
    Ja ozbiljno imam sumnje da Šimić zna tečno čitati i pisati jer svaki put kad taj lik nešto kaže, iznenadim se stupidnošću.

    Lik kaze uzet cemo japanca kojeg nitko nije gledao kako igra i koji ne zna nijedan civilizirani jezik jer su japanci "najbolji omjer cijene i kvalitete". Pa kretenu tupavi, ne kupuješ rabljeni auto s njuškala
  • Orc123
    6k
    Sad sam procitao! Istina nisam ni peiblizno zadovoljan prijelaznim rokom ali sve sto je rekao je istina! Precise je bilo promasenih hnl investicija prije ovog prijelaznog roka, a sada se ocekivalo da ce sklepati momcad za 2,5m eura kaj je apsurdno. Ocekujem ma zimu i veci novac i bolji skauting jer je ocito da se peipremaju za to, nadam se kvalitetno! Doveli smo igrace koje smo mogli za tu cijenu i za te place koje su bile na dispoziciji. Jos se dovedeni igraci mogu pokazati kao dobre akvizicije ukoliko dobe u kontinuitetu priliku!
  • vjeko1701
    6.2k
    Taj dio je točan i to i mi govorimo. Meni nije sjelo onaj dosta agresivno defanzivni stav. Mrvicu je trebalo profesionalnije.
  • Common Sense
    529
    Svi se (osim trenera Jakirovića) skrivaju iza "kolektiva" i bježe od svoje odgovornosti. On i Marić su najodgovorniji za dovođenje ovoljetnih "pojačanja". Koliko su ih skautirali i proučavali, dovoljno govori podatak da kod npr. Kaneka su se neugodno iznenadili kada je momak sletio u Zagreb da čovjek ne zna niti riječi engleskog. Ranije o tome uopće nisu razmišljali.

    Nužno je dovesti odgovarajućeg sportskog direktora, čovjeka s iskustvom, referencama koji je u stanju preuzeti odgovornost za taj ključni segment dinamovog poslovanja.
  • Orc123
    6k

    To se slazem ali izgleda da je i on isfrustriran kako svi okrivljuju samo njega i ovaj prijelazni rok a najveci problem nije nastao sad na ljeto nego zadnjih nekoliko prijelaznih rokova koji su uzasno odrađeni. Ovaj prijelazni rok cemo moc ocijeniti na ljeto a ne sada kako stovani novinari rade jer je najlakse naci Pedra u Simicu i ovim strancima jer se taticevci skupljaju ispod takvih clanaka i velicaju duhovnog vođu i njegove poteze a ovaj problem ja isticem vec nekoliko rpijelatnih rokova. Jos od proslog ljeta smo trazili pravo keilo, beka, stopera itd itd.....a ono sto smo peijw dovodili za ogromne novce iz hnl u velikoj vecini vise niti nije u klubu!
  • Orc123
    6k

    Pa ne mozes ocijeniti ovoljetna pojacanja ili prinove kad svi zajedno nisu odigrali 10 utakmica! Barem do zime im treba dati kredita...
  • Dudu9
    597
    Ja ne vidim puno toga lošeg sta je rekao, znaci rekao nek njega napadaju da momčad ima svoj mir, drugo dobio je zadatak da za 2.5mil eura dovede pojačanja ako znamo da je falilo 4,5 igrača nije ni čudno da smo placali po 300,500k eura, ili na posudbe, a znamo da s takvim novcima ni 1 igrač moze kupit da je kvaliteta, i očito vjerovao nekom na riječ da je Miha i Kaneko dobri igrači za Dinamo, ocito ga neko zajebo , morat ce pazit kome vjeruje i slat skaute da provjere prije kupnje, nazalost možda kratko vremena imao a prodalo se 3 igrača, nekako mi s tim da mora kupovati za 2.5mil eura opako zajebo a znali su da ce prodavat
  • NitkoBitan
    13.5k
    drugo dobio je zadatak da za 2.5mil eura dovede pojačanja ako znamo da je falilo 4,5 igrača nije ni čudno da smo placali po 300,500k eura, ili na posudbe,Dudu9

    Pocetak i kraj price. Ma i da je rijec o 5 milijuna eura opet je malo za dovest nekoliko istinskih pojacanja. I jos na to treba nadodat da ti nad svakom odlukom vise tajnica i 2 anonimca (neke tranafere su blokirali)... Na Simicevom mjestu bi poslao sve u k i otisao.
  • Dudu9
    597

    Ko da su mu kopali rupu pa da sam padne
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.