• Jurki
    11.8k

    I sa placanjem nije uspel ugurati u skupstinu vise od jednog povjerenika. Isti kurac bi bio kod izbora.
    Di su ljudi trebali samo dati podatke i potpisati se.. nista vise.
    Zar mislis da bi ti ljudi isli na izbore? Malo sutra
  • vjeko1701
    8.4k
    Al ti računaš da će na izbore izaći svih 35000? To je malo optimistično.
  • The Undertaker
    5.4k
    Ja ne procjenjujem koliko Mamić ima članova već koliko ih je izvan BBB kao potencijal oko kojeg će se liste natjecati. Ovih 7 ili 10 tisuća učlanjenih preko BBB znaju za koga će glasati. Oko njih se ne treba truditi (uvjetno rečeno).
  • Jurki
    11.8k

    Nikakvi podaci ne drze vodu tvojoj tezi.
    Tih njegovih navijaca skoro pa i nema.
    To dokazuju posjete na utakmicama za vrijeme bojkota, slavlja titula pred 300 ljudi.
    To dokazuje da je moral placati on osobno da se ljudi uclane u klub preko njegovih povjerenika.
    Da od tih 28000 clanova ima pola onda nebi trebal placati clanarine on osobno. Nego bi se ljudi preko njegovih povjerenika uclanili ponovno u klub.
  • The Undertaker
    5.4k
    Prvi su izbori i izlaznost će biti velika, pogotovo ako se omogući elektronsko glasovanje. Kako će se glasovati budemo vidili. Još je prerano jer nema lista a i ne znamo (još) pravila.
  • The Undertaker
    5.4k
    Kako ne drže. Neka ih je 7 ili 10000 preko BBB. Tko su ostali?
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Ja samo kažem da potcjenjujete broj ljudi, navijača Dinama, koji misle da je Mamić najbolje rješenje za klub. Također, postoji još veća gomila neodlučnihThe Undertaker

    Jel ovo ona kretenska zabluda mamicevaca kako oni kazu za sebe da su tiha vecina i kako zapravo vecina ljudi smatra glavonju idealnim vodjom i postenim covjekom kojemu je Dinamo svetinja,a svi mi ostali protiv njega smo samo glasna manjina?
  • vjeko1701
    8.4k
    Slažem se ali kad se gledaju neki dosadašnji indikatori, ne bi se čudio da će "lista navijača" kako će vjerojatno biti nazvana imati oko 45-50% podrške glasača koji "izađu" na izbore.
  • The Undertaker
    5.4k
    Ako Statut uvede proporcionalno biranje onda sa tom većinom imaš 25% Skupštine. Sve si imao, ništa imao nisi.
  • Jurki
    11.8k
    u tih ostalih sam i ja koji se nisam uclanil preko BBB.
    I opet si izignoriral moje pitanje di su ti njegovi bili kad su se titule slavile pred 300 ljudi?
    Opet si izignoriral pitanje zakaj je on osobno placal clanarine ljudima koji nogomet i Dinamo ni ne prate. A tvrdis da ima armiju ljudi iza sebe.
  • The Undertaker
    5.4k
    Ali ja ti opet ponavljam da ne brojim ljude koji su članovi preko Mamića već brojim ostatak koji je, recimo tako, neutralan. Dakle ljudi koji još nisu odlučili za koga glasati. Ako se pojavi lista koja će pokupiti većinu tih glasova, dobit će izbore. Pojavi se recimo Luka Modrić lista i kaže da će oni odmah dati 10 milijuna za pojačanja.
  • Jurki
    11.8k
    aha prvo je bil Mamic taj dobitnik izbora..kak ima veliki broj navijaca itd itd.
    A ta prica ti je pukla odmah, pa si okrenul na koliki je broj “neutralnih”.
    Edit: pozdravi Marijana Vlaka najboljeg skauta u Europi. Udjeli mu ti plaketu i sat.
    Ova rasprava nema vise smisla.
  • The Undertaker
    5.4k
    Jel ti mene razumiješ. Otkud ja znam tko će dobiti izbore kad nema listi. Ja ti samo kažem da postoji 25000 (procjena) ljudi koji trenutno nisu glasači BBB liste i da oni odlučuju o pobjedniku. Ako Mamić nađe načina da ih (većinu) pridobije na svoju listu (koju će predvoditi netko drugi) dobit će izbore. Već sam ti rekao mogući primjer kako se to radi.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Nema tu neke filozofije. Na izborima ce vjerojatno biti 2 liste. Iza jedne ce stajat BBB a iza druge Mamic. Voljni moment je itekako na strani BBBa.

    Ako glasanje bude organizirano samo u Zagrebu kaj ce Mamic slat autobuse na glasanje :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.