• The Undertaker
    5.4k
    Ja samo kažem da potcjenjujete broj ljudi, navijača Dinama, koji misle da je Mamić najbolje rješenje za klub. Također, postoji još veća gomila neodlučnih a koji bi zapravo mogli odlučivati (dolaskom ili nedolaskom na izbore i samim biranjem). Onaj tko bolje zahvati to "polje" će dobiti izbore. Neće se Mamić pojaviti sam i direktno već će to vjerovatno biti neka "umivena" lista.
    Evo, ja osobno mislim da će prva Barišićeva intervencija u Statut biti izmjena da se "navijački" dio Skupštine bira proporcionalno broju glasova koju dobiju liste. Samim time bi riješio većinu svojih problema.
  • Jurki
    11.8k
    Ja samo kažem da potcjenjujete broj ljudi, navijača Dinama, koji misle da je Mamić najbolje rješenje za klubThe Undertaker

    Pa di su onda ti navijaci bili kad je trajal bojkot?
    Di su ti navijaci bili kad je na tekmu LP protiv PSG-a doslo manje ljudi nego na Belupo prije 2 tjedna?
    I kakvi su to jebeni navijaci kojima je ok da jedno govno opljacka njihov klub za stotine milijuna kuna?
    E to su kurac a ne navijaci.
    Obicni trolovi koji pisu pizdarije na fejsu za sendvic.

    Edit: bio je Porto u pitanju al ista stvar.
  • The Undertaker
    5.4k
    Dinamo ima navodno 35000 punoljetnih članova. Ako sam dobro brojao, preko BBB odnosno njihovih povjerenika je učlanjeno oko 7000 što je 20%. Znači da imaš 80% potencijalnih glasova "na tržištu". Eto gdje su.
  • Nino Bule
    13.8k
    preko BBB odnosno njihovih povjerenika je učlanjeno oko 7000The Undertaker

    U 10 dana, ne znam kako ti to promice ali jedini put kad se uclanjivalo preko bbb je bilo tad, a i prije toga zadnje ozbiljno povecanje clanstva je bilo preko dtsm u bjelicinoj sezoni kad je 12 000 ljudi uclanjeno
  • marcio amoroso
    36.6k
    Pa evo ja prvi nisam učlanjen preko Boysa, a aktivno sam učlanjivao druge kad je bila potreba. Nemoj misliti da ova ispravna strana ima samo 7 od 35 tisuća. Grdno se varaš, vjeruj mi.
  • Jurki
    11.8k
    pa di su bili kad su se titule proslavljale pred 300 ljudi?
  • The Undertaker
    5.4k
    Ili ćemo razgovarati normalno bez sranja i drugih epiteteta ili nikako.

    Govorim o nekakvoj orijentacojskoj procjeni trenutnog stanja a bitna je jer će samo ovogodišnji članovi moći sudjelovati na eventualnim izborima sljedeće godine.
    Svi ono koji se sljedeće godine učlane prvi put neće moći glasati.
  • The Undertaker
    5.4k
    Ma to je ovako na palac jer je to jedini konkretan broj za koji se možemo uhvatiti za neku procjenu.
    U smislu da su to "sigurni" glasovi za BBB listu.
  • Armagedon13
    959
    Krušelj u Jutarnjem ima nekog sugovornika koji predviđa da će skupština biti poništena
  • Infinity
    16.4k
    7000 preko BBB, a koliko ih se dzabanice uclanilo za Mamicevu stranu? Nek je 2000 i to je omjer 77% - 23%, pa je onda u ovih 'ostalih' 26.000 omjer vjerojatno slican.
  • Jurki
    11.8k

    Sjecas se kaj je bilo u rano proljece?
    Narkoman ima “tolko” sljedbenika da je pokradenom Dinamovom lovom moral placati ljudima clanarine da se uclane prek njegovog povjerenika.
    Puste price pricas.
  • vjeko1701
    8.4k
    Po mojoj slobodnoj procjeni, podršku BBB-u sigurno ima oko 10k članova, možda nešto više. Ako uračunamo da bi na ovim prvim glasanjima ta skupina sigurno imala veću prosjećnu izlaznost od preostalih, bilo mamićevci bilo neodlučeni, za početak im je to dovoljno.

    Za prve izbore će vjerojatno najveće pitanje biti dal ima više pristašica navijača ili Mamića. Po ovoj eskapadi sa učlanjenjem gdje su jedni skupili 7/8 mjesta ok su ovi drugi i sa masovnim plaćanjem članstva drugima jedva skupili 1/8, situacija je jasna.
  • The Undertaker
    5.4k
    To je bila bitka za povjerenike. Notiraj da su i to članovi i da ulaze u ovih 35000.
  • marcio amoroso
    36.6k
    To je bila bitka za povjerenike. Notiraj da su i to članovi i da ulaze u ovih 35000.The Undertaker

    Je, bitka za povjerenike. U tom periodu je ova strana učlanila 7 tisuća ljudi koji su platili članarine, a druga strana dvije tisuće kojoj su plaćene članarine. Jel primjećuješ razliku.
  • The Undertaker
    5.4k
    Ja o tome i pričam. Imaš recimo "sigurnih" 10000 glasova za BBB listu i 25000 slobodnih "na tržištu" koje treba ovako ili onako privući.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.