• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    budžet je jedno, udio u dionicama drugo. on sa svojim sponzorstvom dobije reklamu, nema se on kaj motati oko uprave i upravljačkog tijela. smiješno kaj se kod nas događa
  • mali M
    3.8k
    pa nebi se nužno složio ni ja. sve ovisi o kome pričamo. ako neka pravna osoba odluči dati karikiram, 25% godišnjeg buđeta i žive i dišu sa klubom, zašto nebi bili u upravi. Normalno, ono što se slažem s tobom, ne u upravi koja ima 3-4 člana.. Da pričamo o deset članova, neka bude nutra, ovako ima prejaku ulogu za svoje sponzorstvo..
  • vjeko1701
    6k
    Mi smo u situaciji gdje nam najjači sponzori danu kolko? 2% budžeta, ako i tolko...i tako već više od desetljeća. U toj situaciji ipak moraš nešto probati da bi privukao nešto jače. Mi nismo dioničko društvo da bi se gledali udjeli vlasništva i dionice a kada bi netko uletio s nekih 10M eura godišnje, onda bi mu dao to jedno mjesto u upravi. Rekao bi da je onda i zaslužio imati barem jedan glas kada već daje značajan dio budžeta.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    to onda znači da ako ja dođem iduće godine u klub sa 60m eura preuzimam sve konce i mene se sluša jel ? :D

    to mi je više put prema privatizaciji, ljubav prema klubu je jedno a financijska korist drugo.
  • vjeko1701
    6k
    Naravno da bi se tako nešto reguliralo sa maksimumom koji može imati. U upravi od 10ak ćlanova, sve da i netko dođe sa 60M kaj se ne bi dogodilo nikada, opet bi imao maksimalno 4 glasa. Jednostavno regulirao da na račun toga nikada ne može imati većinu.

    Ovako da sa 1M imaš jedan glas od 5, to je nakaradno. U nekoj normalnoj situaciji, za 10M imati 1 od 10 bi bilo čisto ok.
  • Olmic
    2.9k
    pa nije neka tajna pogotovo u Karlovcu kaj se tice iznosa

    Psk daje vise zato i je sponzor na prsima

    I ja sam protiv sponzora u Upravi tako da se slazem s tvojim upisom
  • vjeko1701
    6k
    U svakom slučaju previše dereš po nekim bajkovitim nerealnim ekstremima (sponzor od 60M eura) dok je u isto vrijeme nešto daleko manje isto gotovo pa nemoguće (sponzor od 10M eura) a za te novce bi vrijedilo dat jedan glas. I ne bi bili jedini u svijetu sa takvim sustavom.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    brutalno ću sada izgeneralizirati, došli smo do toga da sa 10m imaš mjesto u upravi a počeli smo sa jedan član = jedan glas
  • vjeko1701
    6k
    Mješaš skupštinu i upravu.
  • The Undertaker
    4.4k
    Ova Uprava je ad hoc stvoreni organ u prelaznom razdoblju i od njih ne treba očekivati puno. Dovoljno je bilo da održavaju postojeće stanje i "ne talasaju" do nove skupštine ali očito da i to ne mogu. Tim važnije je što prije ponovno ustrojiti klub i definirati sve organe i vertikale. Ako ćemo već izgubiti ovu sezonu da ne izgubimo i sljedeću. Mirko, što se čeka?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ja mislim da mi ni sami više ne znamo što želimo
  • marcio amoroso
    33.5k
    Ja osobno želim uspješan nogometni klub koji nitko ne krade. Meni dovoljno.
  • Jaro
    5.9k
    Ova Uprava je ad hoc stvoreni organ u prelaznom razdoblju i od njih ne treba očekivati puno. Dovoljno je bilo da održavaju postojeće stanje i "ne talasaju" do nove skupštine ali očito da i to ne mogu. Tim važnije je što prije ponovno ustrojiti klub i definirati sve organe i vertikale. Ako ćemo već izgubiti ovu sezonu da ne izgubimo i sljedeću. Mirko, što se čeka?The Undertaker

    samo je skupstina trebala biti u roku mjesec-dva-tri, a ne ovako. Realno - klub je trenutno privatizirian od strane cetvero ljudi koji imaju svu moc i ne odgovaraju ama bas nikome i nicemu...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    i takvo stanje "staroj struji" odgovara
  • mali M
    3.8k
    ljubav prema klubu je jedno a financijska korist drugoGražvydas Mikulėnas

    znači u upravi bi trebali sjediti ljudi besplatno iz ljubavi prema klubu? čisto ti hoću skrenuti pozornost da doslovno svi imaju financijsku korist u Dinamu. Pa čistačica ima veću plaću nego valjda 70% nas, a da ne velim članovi uprave. nego, da, vjeko ti je rekao, nije da ćemo sa jedan član jedan glas izbrisati upravu kao tijelo iz pravne osobe.. kužim tvoju srčanost i zanos... takvih nam treba uvijek, samo stani na loptu koji puta, nije iza svakoga grma i ispod svakog kamena četnik...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.