• reziser
    6.2k
    7ndwj5bx2krezz5d.jpeg
    Vječiti dinamovac FIĆO :)))))

    Filip Zubčić: Boli me briga za borbu oko ukupnog pobjednika, više me zanima moj Dinamo
    - Nikad ja ne bih išao u lože niti bih pristao na neki specijalan tretman. Mene samo zanima navijačka tribina, a kako se na nju ne može, onda bih to ionako gledao kod kuće. A u ovaj četvrtak ću to gledati iz Lenzerheidea - idtaknuo je najbolji hrvatski skijaš

    Nakon što su u srijedu odgođene spust-utrke i proglašeni ovosezonski pobjednici (Beat Feuz i Sofia Goggia), Pinturault i Odermatt vodit će veliku borbu oko ukupnog pobjednika Svjetskog kupa i osvajača velikog Kristalnog globusa. Kome dajete prednost? – Iskreno, boli me briga za njihovu borbu jer ja imam ono na što se ja trebam usredotočiti. Osim toga, mene više zanima kakve izglede ima moj Dinamo protiv Tottenhama.

    Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/sport/filip-zubcic-boli-me-briga-za-borbu-oko-ukupnog-pobjednika-vise-me-zanima-moj-dinamo-1477171 - www.vecernji.hr
  • masacusec
    3k
    Ovakve tekme su zaprave najlakše....Ići na sve ili ništa jer nemamo kaj za izgubiti...Takvi smo naopasniji!
  • Ali
    1.9k

    Nije to jedino sto ti treba, jer ista ekipa i isti trener su u Milanu dobili porciju od Atalante, i nismo izasli prek centra.
    Pametni kazu :" nekaj se i protivnika pita..."

    Ukratko treba se puno puno toga poklopiti, raspolozeni igraci, da te protivnik krivo procijeni (to me strah da je kljucno) i naravno doza srece da se neki odbijanac dodje tvom igracu na zicer a ne van gola...
  • Ali
    1.9k
    Steta velika za povredu Jole, snjim bi nam sanse rasle bar za 30%. U biti da bi prosao Tottenham potrebno je iznenaditi ga postavom/rasporedom na terenu. Ovak mislim da cemo izaci u istom rasporedu kao i u Londonu a to se nije pokazalo da smo opasni.
    Raspored 3-2-4-1 bi rasle sanse, ili barem rizik bi mozda upalio.
    I to :
    Livi
    Gvardiol-Theo-Lauritsen
    Jakic-Ademi
    Orsa-Majer-Luka-Kastrati
    Petko

    E sad kak nema Gvardiola, probat sa trojkom, slijeva nadesno:
    Lauritsen-Theo-Ristovski

    Sretno i naglavu
  • Krizy
    35.4k
    Mislim da nije pametno ostaviti Tottenhamu toliko prostora na bokovima jer upravo tamo su daleko najopasniji, to bi bilo samoubojstvo. Ista postava ili Atiemwen umjesto Majera koji se nije mogao fizički nositi s njima. Ivanušeca na ofenzivnog veznog a desno Atiemwena koji je imao u ono malo vremena 3 solidna prodora tj. bar se nije odbijao kao Majer..

    Livaković - Ristovski, Lauritsen, Theophile, Leovac - Jakić, Ademi - Atiemwen, Ivanušec, Oršić - Petković

    Ja bih ovako startao ali ipak očekujem istu postavu kao u prvoj utakmici.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ja bi samo pokušao što duže držati 0-0. Sumnjam da će oni nešto puno riskirati, ginuti i ići na silu da pobjede.
    U takvoj igri se također može zabiti neki gol i onda zadnjih par minuta na sve ili ništa.
  • Infinity
    15.2k
    Nece oni ici na pobjedu 100%. Mourinho je tip koji ce biti najsretniji ako prodje s porazom 3-1.

    Oni ce igrati na nulu, mada to ne znaci da nece otici naprijed kada im se otvori prilika. Napast od prve minute nece, nisu tolike budale. Mozda bi napali da imaju 0-2 s Maksimira, pa ce kuci to lagano zavrsiti za pola sata. Njihov jedan gol danas vrijedi dva, ali napadacka igra ce nam ostaviti previse prostora, a jedan nas gol znaci paniku. Oni ce u 90 minuta imati neku priliku i na to ce se oslonuti, mogu gol dati u 90. i da im to bude dovoljno cak i uz poraz.

    Mi smo uspjeli povesti protiv Citya, mozemo i protiv ovih. Protiv Citya smo popili cetiri komada kasnije, ali se valjda nesto naucilo.
  • Majki2111
    2.6k
    Mourinho je reko da neće vidi zadovoljan prolazom uz poraz
  • Neki tip
    19k
    Mourinho je reko da neće vidi zadovoljan prolazom uz porazMajki2111

    A znamo da on uvijek za javnost, na press konfama kaže točno ono što misli.
  • Carrasco
    4k
    Livaković, Ristovski, KTC, Laurtisen, Franjić, Jakić, Ademi, Majer, Oršić, Ivanušec, Petković
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Franjić? Mogu reć da sam zbunjen haha
  • reziser
    6.2k
    DINAMO (4-3-3): Livaković - Ristovski, Lauritsen, Theophile, Franjić - Jakić - Majer, Jakić Ademi, Ivanušec, Petković, Oršić

    TOTTENHAM (4-2-3-1): Lloris - Doherty, Sanchez, Dier, Davies - Sissoko, Winks - Lamela, Alli, Bergwijn - Vinicius

    nedostaju: Lo Celso i Son (Tottenham), Gvardiol i Moharrami (Dinamo)
  • Carrasco
    4k
    TOTTENHAM (4-2-3-1): Lloris - Doherty, Sanchez, Dier, Davies - Sissoko, Winks - Lamela, Alli, Bergwijn - Viniciusreziser

    Netočna postava. Lloris, Davies, Dier, Sanchez, Aurier, Winks, Sissoko, Moura, Alli, Lamela, Kane
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Lloris, Davies, Dier, Sanchez, Aurier, Winks, Sissoko, Moura, Alli, Lamela, KaneCarrasco

    I meni ovu izbacilo.

    Majer kod nas u prvoj, ako bude opet igrao onako prestrašeno , onda ćemo opet imati igrača manje ja terenu.

    Samo jako dečki :strong:
  • reziser
    6.2k
    jbg večernji postava.... skopirano
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.