• Bosna86
    11.5k
    Nakon plave rapsodije u Varazdinu, slijedi nam Europa i uzvrat sa Tottenhamom. Biti ce jako tesko stici 2:0, ali nada da ovo nije posljednja utakmica u Europi ove sezone, jos uvijek tinja. U prvoj utakmici je presudio Kane sa dva gola, nakon invidualnih pogresaka nasih igraca. Dinamo je u Londonu imao neke polusanse ali opci konsenzus je da nam za pozitivan rezultat treba savrsena utakmica. Ako i ne uspijemo nadoknaditi zaostatak, ne bi bilo lose ostati neporazen zbog koeficijenta koji ce nam u buducnosti jako znaciti. Za vikend je Tottenham izgubio protiv Arsenala. U toj utakmici im se ozlijedio ponajbolji igrac Son i nece ga biti u Zagrebu. Mourinho ce promijeniti jos kojeg igraca u odnosu na prvi susret dok cemo mi vjerovatno krenuti sa istim sastavom. Kladionice daju 3,75 kvotu na pobjedu Dinama u Zagrebu a za prolaz 15... Sanse nam nisu velike ali sve dok postoje treba se boriti... Sretno Dinamu!!!
    1. Kakav rezultat ocekujete? (70 votes)
        Pobjeda Dinama
        66%
        Nerijeseno
        17%
        pobjeda Tottenhama
        17%
    2. Tko prolazi? (70 votes)
        Dinamo
        57%
        Tottenham
        43%
  • Ali
    1.9k
    Bosna, hvala na uvodu. Nada umire posljednja, iako mislim da nakon jucerasnje promjene trenera su sanse jos manje. Velika greska je bila da se nije doveo barem u zimskim pripremama trener koji bi do danas vec imao uhodane sablone. Sad mi se cini da ce pola igraca glavu napuniti razmisljanjem gdje ce ga njegovi zastupnici prodati a najmanje ce biti na terenu, izuzetak su Ademi i mozda Orsa i Livi, kod ostalih tesko da ce biti 150% u utakmici koliko je potrebno za tottenham , a pogotovo krznar i peternac.
    Drago mi je da je trakavica sa presudom zavrsila, da je bila tri dana kasnije bi mozda po utakmicu generacije bilo bolje, a opet krivci su u uoravi jer nisu razmisljali kao u sahu bar dva poteza unaprijed i kao sto sam rekao doveli nekog ozbiljnog trenera da se uhoda sa po meni odlicnom generacijom, nisu top vrh, ali da se od njih izvuci pametnim pristupom dosta.
    Kad sam gledao Arsenal proti Tottenhama, pomislio sam da se ipak mozemo i mi nositi na slican nacin, ak te pomazi malo sreca da se od stative nakon odbijanca odbije ali da ima i blok... a mozda i nisam objektivan tko zna.
    U svakom slucaju sretno u cetvrtak
  • xavier
    11.1k
    Drago mi je da je trakavica sa presudom zavrsila, da je bila tri dana kasnijeAli

    Zanimljivo razmišljanje. Ja bih rekao da presuda kasni godinama, a ne da je došla "3 dana prerano".

    krivci su u uoravi jer nisu razmisljali kao u sahu bar dva poteza unaprijed i kao sto sam rekao doveli nekog ozbiljnog treneraAli

    Pa "uprava" su baš ti koji su pravomoćno osuđeni.
  • martens
    323
    krivci su u uoravi jer nisu razmisljali kao u sahu bar dva poteza unaprijedAli

    Nevjerojatno, ako nije zajebancija.
  • Mali dioničar
    13.8k
    Kad sam gledao Arsenal proti Tottenhama, pomislio sam da se ipak mozemo i mi nositi na slican nacin, ak te pomazi malo sreca da se od stative nakon odbijanca odbije ali da ima i blok...Ali

    Arsenal je zbilja pomazila sreća.

    Pogode stativu, prečku, a Lamela im na drugoj strani zabije gol rabonom kroz noge obrambenom igraču u malu mrežicu. Udarci 13:6, korneri 6:3, posjed 53:47.

    O kakvoj sreći pričaš?!
  • deda
    27.2k
    Uzvrat sudi Talijan Davide Massa
  • Krizy
    34.8k
    Marin Leovac, Josip Mišić i Mislav Oršić najavili su uzvratnu utakmicu osmine finala Europske lige za klupske kamere. Nisu komentirali trenerovu ostavku.

    - Vidjeli smo točno što smo pogriješili u Londonu, što smo napravili krivo. Mislim da smo to dobro analizirali i da ćemo se bolje postaviti u uzvratu - rekao je Leovac o prvoj utakmici, koju je Dinamo izgubio 2-0, pa nastavio:

    - Nisu u najboljoj situaciji u prvenstvu i idu na sve u Europskoj ligi, da se preko nje kvalificiraju u Ligu prvaka, tako da ne mislim da će se štedjeti, nego ići na 100 posto.

    - Izazov? Znamo svi kakva je Tottenham momčad i kakve igrače imaju. Vrijede oko 800 milijuna eura, ali igramo doma, svjesni smo toga. Pokazali smo da sa svima možemo igrati kući i zašto ne bismo sad, u četvrtak? Igra se na dvije utakmice, u prvoj ideš oprezno. Sad znamo više. Nemamo što izgubiti, gubimo 2-0, moramo zabiti gol kući. To nam je cilj i ići 100 posto, na pobjedu.

    Dobar dio sezone bio je zamjena za Joška Gvardiola, a šansu je dobio nakon što se U-21 reprezentativac ozlijedio.

    - Ne igram baš koliko bih htio, ali to je odluka trenera. Joško je vrhunski odradio sezonu, na jako velikoj razini. Žao mi je što se ozlijedio, propustit će Euro, ali vratit će se sigurno još jači i bolji. Evo, sad sam dobio priliku i želim je iskoristiti na najbolji mogući način - rekao je Leovac.

    - Kad čujete ime Tottenham, odmah se naježite. A onda, kad dođete u London, na teren, vidite još veću dimenziju. Strašna su momčad, teško im je naći manu i teško je igrati protiv njih. Morali bismo se malo više otvoriti, gledati da što prije zabijemo. Možda bi se oni tu malo uzdrmali, ali teško je igrati protiv njih. Trebamo biti koncentrirani, zabiti prvi gol pa bi kasnije bilo lakše - kaže Mišić.

    Kako će njemu biti kao defenzivcu više ići u napad?

    - Morat ću biti spreman trčati i naprijed i nazad. Možda je malo teže ako njima otvorite više prostora, teže se obraniti, ali dobro. Pripremit ćemo se pa ćemo vidjeti. Teško je kad imaš takve igrače protiv sebe i kad dobro rade pritisak na loptu. Uvijek je teže naći rješenje. Moraš biti dobar u glavi da bi se postavio i odigrao dobro.

    - Nastupi? Samopouzdanje raste. Dosta sam se tražio. Nisam dugo trenirao i ulazim polako u formu. Treba mi što više utakmica da bih što bolje igrao - zaključio je Mišić.

    - Sigurno nas očekuje jako teška utakmica, jako velik izazov za nas. Bilo je teško u Engleskoj, što se moglo vidjeti na terenu i na televiziji. Morat ćemo se jako dobro pripremiti za utakmicu, sigurno će nam trener pokazati neke njihove mane da pokušamo iskoristiti prostor - kaže reprezentativac Oršić.

    - Aurier i Sanchez kao suparnici? Navikli su igrati na najvećem mogućem nivou, svaki vikend imaju jake utakmice, tako da je to za njih velika prednost. Ali moramo se tome prilagoditi, dati sve od sebe i vidjeti što ćemo uspjeti napraviti.

    Još ga peče situacija iz prve minute londonskog ogleda, kad je loše pucao u kontri.

    - Puno sam puta pogledao taj video da vidim što sam mogao drugačije, bolje napraviti. Definitivno sam loše reagirao u toj situaciji, loše se pripremio prije šuta pa nisam uspio dobro loptu zahvatiti. Ali nadam se da će u drugoj utakmici biti bolje - kaže.

    - Forma? Bitno je da momčad dobro igra, da pobjeđuje, pogotovo u HNL-u jer bez toga nema ni Europe sljedeće godine. Tu moramo biti pravi i tako nastaviti - zaključio je Oršić, koji nije bio svjestan da mu je drugi gol Varaždinu bio jubilarni 50. u Dinamovu dresu.
  • Infinity
    15.1k
    Svi testovi su negativni.
  • Majki2111
    2.6k
    E sutra igramo tekmu. Jel gledao ko Arsenal Totenham? Mkurinho je reko da su bili očajno loši.
  • Nolifer
    6.4k
    Krznara su pitali kako je uskočiti preko noći na trenersku poziciju: "Predstoji završni trening, ali nema velikih promjena, ja sam dio Zoranovog stožera. Zajedno smo 7,8 godina i razmišljali smo vrlo slično. Veliki je gubitak to što nemamo Zorana, ali vjerujemo da se kao profesionalci možemo prilagoditi situaciji", odgovorio je novi trener.

    Dodao je i kako je u kontaktu sa Zoranom: "On je bio na zadnjem treningu prekjučer. Već u ponedjeljak odredimo sve za tjedan, više nema potrebe za nekim korekcijama. Sigurno ću sa Zoranom razglabati o utakmici, mi smo i prijatelji i kolege. Ako ima neku opservaciju, rado ću ju poslušati".

    Novi trener Modrih rekao je kako ne osjeća posebnu nervozu: "To je nešto s čim živim 20 ili 30 godina, ona nije faktor koji remeti. Pritiska i nervoze ima i na haklu ponedjeljkom".

    Zokijev gubitak, može bit jedino dobitak...
  • immerwieder
    1.2k
    jesu oni odradili danas trening kod nas, da li se zna tko nije došel
  • Crusades1986
    9.4k
    Son i Hojbjerg. I ne znam za Lo Celsa, mislim da je Mou reko da se vratio u momčad.
  • Bosna86
    11.5k
    Nisu, Mou je odbio trenirati na Maksimiru
  • Nolifer
    6.4k
    Tako je, Mou je rekao, da su odradili prije puta jedan trening...
  • reziser
    6.2k
    , Mou je odbio trenirati na MaksimiruBosna86

    Nije uživao u ljepotama našeg stadiona?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.