• Liks90
    1.1k
    Ma nama treba jednoetažni i to je to od 25 000 mjesta, kranjca traje godinu dana izgradnja, a Maksimir ne treba očekivati prije 2029.haha, kad krene kranjca onda možemo pricat
  • Boycie
    468
    Kojih krvavih 25k mjesta? Stadion se gleda za buducnost sa predznakom slavne proslosti koju smo imali. Nije Mamiceva era mjerilo dinama i potencijala. Najbolje da imamo stadion manji od tovara. 35k+.
  • Liks90
    1.1k
    Ma kojih 35 k pa da opet zjapi prazan nebudite smjesni ljudi, može i 35 ja sam prvi za, al ak će bit 10ak po tekmi, izgledat će opet otuzno
  • Boycie
    468
    Nebu sigurno zjapio prazan sa 15k+ na domacim i 30k+ na europskim. To je dinamo kojem tezimo.
    Sjever jedna navijacka tribina u komadu, ostalo moze i kombinacija na 2 etaze, pa otvarat po potrebi radi troskova.
  • Liks90
    1.1k
    bumo vidli, prvo nek oni započnu radove…
  • NitkoBitan
    12.3k
    Pa mi na ovakvom Maksimiru imamo 20tak tisuca ljudi na europskim utakmicama a uskoro bismo mogli imat i na drugim HNL utakmicama. Stadion od 25 tisuca mjesta... oduzmi gostujuci sektor, oduzmi tampon zonu i ostatak je ono koliko danas imamo na raspolaganju - opet nedovoljno jer se trazi otvaranje juga za nase.
  • M77
    455
    Anketa od prije 2 3 godine...
    Po vašem mišljenju, idealan stadion je: (158 votes)

    20.000-23.000 jednoetazni
    17%
    24.000-27.000 jednoetazni
    24%
    24.000-27.000 dvoetazni
    3%
    27.000-30.000 jednoetazni
    22%
    27.000-30.000 dvoetazni
    6%
    30.000-35.000 jednoetazni
    16%
    30.000-35.000 dvoetazni
    13%
  • dumitrumitu
    570
    Mislim da je došlo vrijeme za novu anketu.
  • Krizy
    36.6k
    GNK Dinamo s velikim zadovoljstvom pozdravlja današnji potpisani sporazum između Vlade Republike Hrvatske, grada Zagreba i Zagrebačke nadbiskupije koji je riješio pravni problem oko izgradnje novog stadiona na Maksimiru. Ova važna suradnja otvara novo poglavlje za razvoj našeg kluba i omogućit će nam stvaranje modernog sportskog centra koji će služiti prije svega našem klubu, navijačima, građanima gada Zagreba, ali i cijeloj Hrvatskoj.

    GNK Dinamo

    https://gnkdinamo.hr/hr/vijesti/clanak/priopcenje-gnk-dinamo52
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ma kojih 35 k pa da opet zjapi prazan nebudite smjesni ljudi, može i 35 ja sam prvi za, al ak će bit 10ak po tekmi, izgledat će opet otuznoLiks90

    Je li Poljud izgleda otužno na manjim utakmicama na koje dođe 10-ak tisuća?

    Osijek ima prosjek 7-8 tisuća otkad je dobio novi stadion, Dinamo će imati sigurno jaču posjetu. Sve ispod kapaciteta 30 000 je sramotno, provincijski, nedostojno kluba veličine Dinama i metropole poput Zagreba.
  • Mihaljević
    8.2k
    Molit ću se svaki dan u svih tih 10 crkvi samo da bageri krenu.
  • Facke
    2k
    Ja bi sad na Maksimiru napravil montazni stadion. Ima mesta i ne treba se cekati....
  • Bruh
    901
    Sutra opet gledanje praznog istoka a punog stadiona :confused: i tako iz godine u godinu a iduće i ove su izbori... Ja se prvi nadam da će ga napravit al sumnjam mislim da će se Kranjčevićeva napravit a Maksimir ostati obećanje.
  • Jaro
    5.7k
    ova vlast nije obecala izgradnju, vec pripremu da sve zakonski i imovinsko-pravnk bude spremno za investitora za kojeg ce se i napraviti ova studija isplativosti - tj vidjet ce se kaj sve se noze ubaciti u kvart kako bi se nekome isplatilo sagraditi stadion "dzabe".
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Kopirat Rapidovu arenu i to je to. Imaju i stajanje rjeseno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.