• Ijayi Atiemwen
    555
    ovakav scenarij bi ja, a vjerujam i većina njih ovdje odmah potpisala
  • Mali Zeus
    9.8k
    Znaš koliko je ovo ozbiljno kad je Tomašević obuo cipele.

    Šala mala, velika stvar i prvi korak prema novom stadionu. Muci se nazire kraj.
  • Liks90
    1.1k
    nebi trebalo bit zapreka. Sporazum je potpisan. Sad treba krenut u realizaciju, prvo natječaj za investitore. Naravno kranjca po mogućnosti do kraja godine…
  • rioda
    2.6k
    Što se tiče stajanja, par stadiona na kojima sam bio nema klasično stajanje bez stolaca, nego preklopne metalne stolice
  • NitkoBitan
    12.3k
    Vidimo sam to na slikama, i onda kao ograde izmedu svakog reda? To je kao "sigurno stajanje"... Meni je to osobno bezveze, nema letenja 2 reda dole nakon gola u sudackoj nadoknadi kao ni naguravanja na "Ajmo svi purgeri moji" :fear:
  • Somport
    556
    Mora doći klasično stajanje, ako misle uvoditi te ograde onda cijela stvar je upropaštena. Prije par godina smo to prokomentirali tu na Zoni, moram reći da su mi dečki promijenili mišljenje za tu cijelu priču. Ali šteta kad UEFA je tu ko pitbull još od Hillsborougha.
  • Liks90
    1.1k
    o_10714515_480.jpg?2021-04-10-20-03-35
    Navodno ovak…
  • NitkoBitan
    12.3k
    Render naseg dragog Otteka... za zatvor koliko je los i nenavijacki stadion. Doduse to me ne cudi za nekog tko zagovara lego stadion koji bi se selio po Hrvatskoj ko drvena kucica.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    ma samo da bude onakav jednoetazni kao od Rapida i bit ce bomba od stadiona
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    i jos jedna stvar, nadam se da ce novi stadion dobiti ime po jednoj klupskoj legendi (moj osobni favorit je da se novi stadion zove Zlatko Cico Kranjcar) a i da ce ostale tribine nositi naziv po legendama kluba (npr. sjever - Josip Kuze) i tako za svaku tribinu.
  • jedan u nizu
    6.2k
    Ma siguran sam da ce stadion nositi ime nekog sponzora.
    Ako jedan Osijekov stadion ima sponzora, di nece maksimir kojeg europa gleda svake godine vise puta?

    Da mi se svida - ne, ja bi volio da ostane samo Maksimir. Ali realnost je drugacija.
  • DrawTube
    3k
    I dalje stojim kraj tog da bi Freiburgov stadion bio idealan kao ideja za novi Max

    Screenshot-20240221-141948-You-Tube.jpg

    35000 mjesta, 12 000 stajaćih (što je po meni malo overkill, mislim da nama ne treba više od 7000 stajaćih na sjeveru)

    S 2 etaže svaki stadion izgleda veće + otvara se više mogućnosti za lože i VIP sobe

    Također ne bih gostima dao ni mjesto više od 5,000% i to bih im još dao kavez ( sa stolicama i da nemaju stajanje) u kutu na gornjoj etaži da se ni ne vide na prijenosu
  • Endeavour
    419
    Napokon riješen imovinski spor star 3 desetljeća. Sigurno najvažniji dokument koja su ta tri gospodina u svojim životima potpisali i jedan od važnijih u povijesti države, barem za mene...

    S ovim rješenjem, idemo mirno dalje. Idejno rješenje & projekt očekujemo do kraja godine. A glavni sredinom iduće.

    Kao što sam najavio za gradnju Kranjčevićeve, koja po svemu sudeći kreće oko 11. mjeseca, tako ću i za Maksimir, napraviti detaljan "spreadsheet" sa građavinskim, odnosno, konstrukcijskim timelineom.

    Pa ćemo svi zajedno pratiti napredak za svaki srušeni betonski blok i ugrađeni vijak.
  • Bosskovitz
    7.6k
    Navodno ovak…Liks90

    Ne da nije navodno ovako, nego sigurno nije tako. To je wishful thinking Otta Barića dogovoren sa Zdravkom Mamićem i Mirkom Barišićem. Izgled stadiona se neće znati dok ne završi natječaj za arhitektonsko rješenje, a on još nije niti raspisan.

    a i dalje neznam zašto izgradnja stadiona traje 2,5/3 godine (ove veličine), a apartmansko naselje sa nekoliko hotela, bazenima, popratnim sadržajima ekipa izgradi za 6 mjeseci.mali M

    Izgradnja Kranjče sa okolicom bi trebala trajati godinu dana, ne tri godine. Ne znam gdje se to napravilo nekoliko hotela s bazenima za 6 mjeseci, ali u tih 6 mjeseci sigurno nije uračunato ono što je uračunato u ove tri godine poput građevinske dozvole ili nekoliko javnih natječaja i žalbenih procesa koji se niti ne provode kad se radi o privatnoj investiciji.

    Ma to je vise manje sad rjeseno pitanje, 30-35 je optimum i tako se i planira trenutno.Nino Bule

    Ovo. Svi razgovori oko stadiona vode se oko 35.000 mjesta i to će vjerojatno biti u natječaju, kaj je bio i kapacitet sadašnjeg Maksimira prije svega kaj se izdogađalo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.