• scooniepenn
    1.9k
    Sve jasno, nisam znao da to na Sjeveru ne funkcionira.
  • Bosskovitz
    7.6k
    Za mene je seldiba na Kranjču dvosjekli mač jer iz privremenog mjesta može lako postat dugoročno.kibic

    Ali tom logikom je i stadion koji se gradi tribinu po tribinu dvosjekli mač jer iz “tribinu po tribinu” lako može postati dugoročno nedovršen stadion. Nije da nam se doslovno ta situacija dogodila prije 20-25 godina kad smo od jednog zastarjelog ali pristojnog stadiona napravili arhitektonsku nakaradu.

    U trenutnoj situaciji, u kojoj grad sigurno gradi novu Kranjčevićevu, a treća strana će graditi novi Maksimir, govoriti o gradnji nekog novog stadiona u Sesvetama, o postepenoj gradnji Maksimira i igranju na stadionu u izgradnji dok postoji moderan stadion u nasem gradu - to je bas bespredmetno. Moze se o toj ideji razgovarati na teorijskoj razini, ali ona u kontekstu trenutne realnosti moze samo odmoci Dinamu i otezati cijelu pricu sa stadionom.
  • miro
    3.2k
    Kranjča je najbolja stvar što nam se može dogodit. Bit će fajt za ulaznice samo takav i time će dodatno opravdati i pogurati izgradnju Maksimira.

    Pod uvjetom da napokon normalne ljude izglasamo u klub
  • kibic
    1k
    Tak je. I to nije dobro bilo, al je Dinamo na Maksimiru koji je u njegovom vlasništvu. Takav je kakav je, al je u vlasništvu kluba.

    Iskreno se nadam da se plan otkupa vlasništva nad novim stadionom može provest kak su tu neki opisivali. Jer ne da nemam povjerenja u ovu vlast, nego u bilo koju iduću koja bu na vlasti u gradu, makar to bila stranka koja dobije moj glas.
  • Bosskovitz
    7.6k
    Kranjča je najbolja stvar što nam se može dogodit. Bit će fajt za ulaznice samo takav i time će dodatno opravdati i pogurati izgradnju Maksimira.miro

    Ovo. Više puta smo o tome pisali, samo ja sam napisao traktate na tu temu. Promjene u klubu koje dolaze, kvalitetniji rad s bazom, bolji marketing i na sve to Kranjča sa "samo" 12.000 mjesta je nešto najbolje što se moglo dogoditi klubu u kontekstu ponovnog jačanja brenda. Ja sam po prirodi optimist, ali uz malo bolji rad u klubu i donekle napetost u HNL-u, nije nerealno da mi na Kranjči nekoliko godina imamo praktično rasprodan stadion na svakoj tekmi - i tisuće, ponekad i desetke tisuća ljudi koji do karte nisu uspjeli doći. Dvije-tri godine takve situacije uz kvalitetan rad u klubu (a u svjetlu ovih izbora, mislim da se imamo čemu nadati) mogu poništiti sav užas koji je klubu napravljen zadnjih 15-ak godina ulaznicama za 10 kuna, besplatnim ulaznicama, kapama i šalovima i sličnim kerefekima.

    Nesto sto se MORA dodati na novom stadionu je veci ticket point, po mogucnosti da ispred svake tribine bude jedan, mislim da bi to bilo idealno rijesenje jer se nebi stvarale guzve a opet bi imao vremena kupit karte.dinamozivivjecno

    Gotovo sigurno neće biti većeg ticketpointa, ako će uopće biti ticket pointa. Trendovi su takvi da su svi prešli na online kupovinu, sve više se prelazi i na potpuno digitalne ulaznice, uz online prodaju prije one na ticket pointu za Kranjču i stvaranje navike da ako hoćeš na utakmicu - kupit ćeš kartu online - šansa da će se napraviti neki mega ticket point za stadion koji će se otvoriti 2029./2030. je gotovo nikakva.

    Tak je. I to nije dobro bilo, al je Dinamo na Maksimiru koji je u njegovom vlasništvu. Takav je kakav je, al je u vlasništvu kluba.kibic

    Nije. Maksimir nije u vlasništvu kluba.

    Iskreno se nadam da se plan otkupa vlasništva nad novim stadionom može provest kak su tu neki opisivali. Jer ne da nemam povjerenja u ovu vlast, nego u bilo koju iduću koja bu na vlasti u gradu, makar to bila stranka koja dobije moj glas.kibic

    Zašto? To vlasništvo nije toliko krucijalno. Mi tehnički možemo ostati u Kranjčevićevoj, graditi novi stadion negdje drugdje i milijun drugih opcija, no onaj tko izgradi novi Maksimir može ga iznajmiti samo - nama. Zato će se i graditi prema onome što i nama treba.

    Puno je bitnije da klub u toj priči bude transparentan, uključiv i agilan nego da pričamo o nekom vlasništvu.
  • Bruh
    901
    Ja još tvrdim da bu oni napravili Kranjču i tamo nas zakucali kad se preselimo... e sad pitanje je samo kako hoće li stadion biti srušen pa vlast odlučit da ipak neće stadion tamo ili će ga gradit 30 godina.
  • jedan u nizu
    6.2k
    Mislim da nije problem u Crkvi... Opet se nepotrebno odugovlači...Nolifer

    Doslovno pise da u gradu kazu da se dogovoraju oko datuma potpisivanja, a Crkva kaze da jos nije dogovoreno sve.
    Ne znam kako si izveo zakljucak da je u nekome problem, a nekome nije.

    clanak ionako ne kaze nista novo, senzacionalisticki clanak. Kaze jedino da jos nisu stavili potpis na dogovor i da se ceka Kranjca.
    Bas jako jako glupi tekst za klikanje. Sigurno Bariceva masinerija radi svoje da potkopa sadasnje planove i da se vrsi pritisak da bi se odustalo od Kranjce,
  • Nolifer
    6.7k


    U članku sve lijepo piše, nigdje nije pisano da Crkva radi probleme i ne vidim razlog zašto se odugovlači nepotrebno. A ne znam ni ja kako si ti isto izveo zaključak, ako nisi pročitao cijeli članak i samo si pročitao što ti odgovara, pa sudiš kako misliš da je po tebi ispravno...

    Pa novo je jedino to da nisu potpisali još sporazum koji su morali još prije, jer je sve dogovoreno i sa time bi se dobila čista situacija konačno. Da bi se stadion u Maksimiru počeo graditi, prvo mora biti završena rekonstrukcija stadiona u Kranjčevićevoj kako i piše u članku.

    Odmah ide zaključivanje da ne znam spojit dva i dva, jer drugačije mislim, bravo. :clap:
  • mali M
    3.5k
    Pa samo su napisali da se ništa nije pomaklo sa mrtve točke od zadnjeg sastanka... I to je to.. kakva Crkva, grad, država...
    Pa to tvrdim već dvije godine da mi nebumo doživjeli Maksimir. Još ak i naprave Kranjču, to će biti novi dom Dinama narednih 20 godina... Al živi bili pa vidjeli
  • jedan u nizu
    6.2k


    tko tebe ljuti?

    Samo sam rekao da iz clanka ne mozes zakljuciti da je netko kriv a netko nije. Evo, gle

    Ne znam kako si izveo zakljucak da je u nekome problem, a nekome nije.jedan u nizu

    Nisam napisao da je Crkva kriva, niti da nije. Nisam napisao da je grad kriv, niti da nije.

    Smiri se, nije ti to dobro za zivce znas.
  • Nolifer
    6.7k


    A tebe? Pa ti se smiri prvo, pročitaj sa razumijevanjem članak. Boriš se sam sa sobom i očito su ti živci tanki čim se Crkva spomene da nije kriva, jer si prvi zaključio da je clickbait, a možda nije clickbait
  • jedan u nizu
    6.2k


    daj se uozbilji molim te. Tko se tu sekira osim tebe?
    Ja sam prvo procitao clanak pa tek onda komentirao, nisam nigdje zakljucivao da je klickbait.
    Opusti se, stvarno nije dobro za zdravlje :)
  • Nolifer
    6.7k


    Pa ti se opusti, prvo si napisao, pa si sad u međuvremenu izmjenio komentar svoj vezano za clickbait. Tak da si nejasan skroz... Odluči se jel je clickbait ili nije, možda je senzacionalistčki članak, možda nije.
  • jedan u nizu
    6.2k
    Pa ti se opusti, prvo si napisao, pa si sad u međuvremenu izmjenio komentar svoj vezano za clickbait. Tak da si nejasan skroz... Odluči se jel je clickbait ili nije, možda je senzacionalistčki članak, možda nije.Nolifer

    ne al fkt nisam nigdje napisao da je clickbait :rofl:
    Niti sam ijedan post editirao, stvarno ne znam od kud ti. :lol:
    Kazem ti ja, od zivciranja samo lose moze biti. :sweat:

    edit.
    mozda si na ovo mislio, a to jos uvijek stoji u komentaru

    Bas jako jako glupi tekst za klikanje.jedan u nizu

    Jer smatram da je tekst napravljen da bude clickbait, jer spolutno nista novo nisu rekli, sa pisu kako se odgada stadion i ne znam sta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.