• Papastrumf
    12.5k

    A cijim novcima zele financirati ako su jasno rekli gradonacelniku da im ne treba gradski novac?
  • deda
    32.8k
    Logistika, prva rečenica ti je isto promašena. Boljševici su itekako poticali sport. Ovo danas nisu boljševici, već tzv. salonsko-liberalna ljevica.
  • Nino Bule
    13.9k
    Ja mislim da u njegovoj stranci kadar prezire dinamo i bojse, a da je on kamilica naspram njih. On je nekad prije cak i na utakmice isao.
  • Logistika
    1.3k
    Da da istina...samo u ono vrijeme imao sam nadu,mlad bio...možda me vrijeme pojelo pa sad nesto ocekujem i da ce biti,ali u meni je nada vrlo nisko :) jednostavno imam sjećaj da je cijela ta njegova priča o nelegalnoj upravi,priča koju on mantra još iz vremena dok je bio "na ulici" recimo tako,to je čuo pa i on...mlak je lik...u prvom mjesecu prejebao ga Pripuz da ne zna šta bi...ja imam osjecaj da ce se Tomasevic na Dinamu igrati autoriteta,pa da bi to moglo sve razvući isto...dali netko zna zasto Bandić nikad nije dinamu "dao" zemljiste na ovaj model? Nije Dinamo htio (financije) ....ili nije Bandic htio bez njegovih gradskih suradnika
  • Logistika
    1.3k
    tim smijerom sam i isao...jel mozes zamisliti na derbiju Peovicku i Tomasevica....ali uvijek bolje da netko ni ne dode,nego da dolazi kako su dolazili i hodočastili ovi koji jesu godinama
    @deda ovo boljševici sam čisto iskarikirao,jer oni sami briju na neke revolucionare...kaže javljamo se iz štaba Možemo
    Kad kazem Tomasevic uvijek nekako i mislim da cijelu "platformu" a ne na njega...ionako se meni npr ta Peovicka cini kao ona koja ima najveci utjecaj...po meni,Tomasevic je tu i najmanji problem,on ce doci na sastanak s onim sto mu "štab" složi
  • maddaddam
    2.9k
    dali netko zna zasto Bandić nikad nije dinamu "dao" zemljiste na ovaj model?Logistika

    Preatraktivno zemljiste za neki jebeni stadion.
  • Nino Bule
    13.9k

    Peovicka je potpuno odljepila i napada mozemose da su neoliberali, nije ti ona vise u igri s njima izbacili su je iz koalicije.
  • Logistika
    1.3k
    kakva televisa presenta...nisam to ni znao.
  • Jaro
    7.5k
    odavno Katy nije u igri s Mozemo. Sama komba s njima je donijela vise stete Tomasevicu i ekipi nego koristi...
    Kao i kod izbora, tak i sad mislim - nemam neke nade da ce ovi nesto posebno pooraviti, ali ako nista ne pokvare, bezgranicno su bolji od prethodnika. Vrijedi i za dinamo i za grad.
    A ako ponudom zemljista stjera vodstvo kluba u kut i natjera ih da prestanu blefirati s izgradnjom stadina, super...
  • Logistika
    1.3k
    Mozemo najvecu prednost u pregovorima po meni ima u vlasnistvu grada nad parcelom,a navijaci zele tu parcelu...inace,oni da stjeraju ove iz Dinama u kut,tesko mi zamislivo
  • Nolifer
    8.2k
    Ja mislim da u njegovoj stranci kadar prezire dinamo i bojseNino Bule

    Ovo je apsolutno istina. Negdje po nekom forumu čitam, da ekipa želi napravit atletski stadion ili dječji parkić na mjestu gdje je naš Maksimir, te da po njima bi stadion trebao biti van grada. A preziru murale itekako, izvrijeđali su mural od Boysa di je bio mali princ
  • deda
    32.8k
    Ljudi nemojte svašta pričati, ova vlast ima toliko nasljeđenih problema u gradu da im ne pada na pamet ići u neke investicije. Možete očekivati rezanje troškova, ali nema bunjenja, to su svi htjeli i o tome pričali godinama. Sad kad to Senf provodi svima fali dekice.
  • Ludovic IX
    7.3k
    nevezano za to dal dinamo misli ili ne misli financirat stadion ali kako bilo tko ovdje misli da dinamo ne treba financirat išta jer je to preskupo, neka drugi daju pare kao da će dinamo odnosno mi profitirati oko toga - da bog da da potroše 80 miliona eura na stadion jer će bar nešto ostat jer ovako će zatrajbat na mamića i svitu još 300 miliomna kuna pa će 80 miliona eura otić njima a ne na stadion

    svi znamo kako gradnja ide kod nas pogotovo kad je grad ili država u igri - preplati se tri puta.

    neznam kako vi gledate na situaciju sa stadionom ali meni je ovo kao da je šibica dogorila do prsta i više nema dalje - ili gradi novi ili se seli u 3PM jer nema smisla igrat na ovakvom stadionu više.
  • Ludovic IX
    7.3k
    P.S. znam i ja da u dinamu nisu nevina dječica ali ipak je njihova kuća to - ja znam da ja nebi svoju kuću preplatio nikad
  • Oluja
    4.4k
    ne bi svoju kucu preplatio svojim novcem, ali da se radi o tudjem novcu onda bi vec bilo malo drugacije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.