• marcio amoroso
    34k
    On je bar dobio tu titulu počasnog predsjednika. Nas bivši predsjednik si je tu titulu sam dodijelio. Predsjednik našeg malog kluba di igram ili sam igrao :grin:
  • Infinity
    15.5k
    Ajde, ovaj put je barem rekao da ce biti juzno od Save. Pa nek netko kaze da je reprezentacija centralizirana.
  • Kwedi
    3.8k
    Blato samo po sebi je odlična lokacija za stadion da živimo u normalnom gradu/državi
  • BluePhone67
    3.5k
    A i onaj torcidas je bio Blato.. Mora nas nesto vezat za tovare, bilo bi glupo bez njih ista zapoceti jer ipak ima barem 200 000 u Zagrebu :gasp:
  • 000
    942
    Krasno su to smislili, budući stadion uz buduću dječju bolnicu, simbioza na nivou, no od Münchhausena i njegovih 400 bandita teško možemo nešto dobiti nešto smisleno i isplanirano.
  • Papastrumf
    10.8k
    Ček, Blato se spominje u kontekstu dinamova ili nacionalnog stadiona?
  • deda
    29.7k
    U kontekstu blata :wink:
  • xavier
    11.4k
    Ček, Blato se spominje u kontekstu dinamova ili nacionalnog stadiona?Papastrumf

    Najbolje da će Bandić objašnjavati na što točno misli kad izvali neku od svojih laži, a naravno da nitko od novinara ne osjeti potrebu pitati.

    Znači u veoma kratkom vremenu je najavio krov na sjeveru i zapadu uz dovršenje Maksimira te novi stadion u Blatu. Zvuči logično. Povijest nas uči da kad on nešto najavi, onda to i bude tako :rofl:
  • Infinity
    15.5k
    Jos rotor sad tu radi da bude pristupacnije. Ima Bandic plan za sve :rofl:
  • Mali dioničar
    15.1k
    Jedan je forumaš odlično primjetio (mislim da je na snetu, ali ne mogu pronaći post) da je u najmanju ruku čudno zagovaranje seljenja iz Maksimira i to od ekipe koja argumetira da bi stadion trebao živjeti 365 dana i svaki dan generirati neki prihod. Koja pripizdina na kojoj obilaznici ima bolji komercijalni potencijal od Maksimira/Svetica?
  • Infinity
    15.5k
    Ja sam primijetio nesto drugo. Kad se spomene gradnja novog stadiona na istom mjestu, automatski se javlja par njih s argumentom 'skupo rusenje Maksimira'. Pitam se sta oni ocekuju od tog Maksimira ako se novi stadion izgradi na Kajzerici recimo. Jel stvarno misle da bi ovo ruglo ostalo da propada? Taj Maksimir bi ostao neiskoristen i ne bi imalo smisla ulagati u njegovo odrzavanje kada ga nitko ne koristi. U svakom slucaju kada ide izgradnja novog stadiona ide i rusenje Maksimira. Jer komu? Cemu?

    Zato sam ja za gradnju stadiona na istom mjestu. Ne mora to biti nuzno da se koristi isti teren, da se tako izrazim, moze biti 100-200 metara zapadno, nebitno. Al za to sam da stadion ostane u tom krugu gdje je i sad. Rusenjem starog stadiona bi dobili jos vise prostora za dodatne sadrzaje nego sto ga sad ima.
  • deda
    29.7k
    Ja se slažem s tim, ali jedino pod uvjetom da grad proda Dinamu stadion i pripadajuće zemljište ili mu ga da u najam na 100 godina.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Već smo pisali o tome. Očigledno je da postoji interes za ovakvo stanje. Svatko sa imalo soli u glavi zna da bi se na tom prostoru omeđenom Sveticama i Hitrec Kacianom mogao napraviti odličan stadion i hrpa popratnih sadržaja, pa čak i kad je netko toliko zapeo i jedan lijepi stambeni kompleks. Nešto što je Arsenal radio pri izgradnji novog stadiona. U to vrijeme su bili najveći real-estate developer sjevernog Londona. Ekvivalent da Dinamo zajedno sa gradom na spomenutoj parceli napravi stadion i stambeni blok, a iz profita koji bi se generirao prodajom stanova se financira dobar dio izgradnje stadiona.
    Imamo na prethodnim stranicama skice translatiranja stadiona na Svetice, u tom slučaju bi sadašnji stadion mogao biti stambeni blok sa cijenom barem 3.000 eura po kvadratu ako bi se pametno isprojektiralo.
  • vjeko1701
    6.3k
    Pa čak da se naprave par stambenih zgrada u vlasnišvu ili dugoročnom najmu dinama koji bi koristio za smještaj svojih igrača, trenera itd...pa da ko Čačić budu odmha do Stadiona :P
  • Mali dioničar
    15.1k


    Možda da angažiramo engleskog konzultanta da nam naplati ono kaj možemo pročitati na netu?

    Da hrpa engleskih klubova uz stadion radi real estate development jer im taj profit koristi za izgradnju stadiona?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.