• xavier
    11.4k


    Pa govorim o samo 100-200 metara zapadno ili južno.
  • xavier
    11.4k


    Najpraktičnije sigurno nije, a ne znam ni otkud ideja da je tako jeftinije?
  • marcio amoroso
    33.7k

    Zadržavaš svlačionice i sve popratne sadržaje. Zbog toga je i jeftinije i praktičnije. Trebaju ti samo tribine.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Pa govorim o samo 100-200 metara zapadno ili južno.xavier

    Ja bih baš htio da bude ko metla od Brzog.

  • xavier
    11.4k


    Sagradiš nove tribine, a zadržiš svlačionice i ostale prostorije koje su u sklopu starih tribina? Nije mi baš jasno. Onda bi ostale i stare tribine iza novih? :yikes:

    Iskreno mi nije jasno otkud takve ideje. Pa tako nešto ne bi radili ni u najsiromašnijim afričkim državama.
  • SAS1987
    13.9k
    Onda bi ostale i stare tribine iza novih?xavier

    Naravno. Ako srušimo jug u stadion stane stadion Boce Juniors :rofl:
  • marcio amoroso
    33.7k
    Sagradiš nove tribine, a zadržiš svlačionice i ostale prostorije koje su u sklopu starih tribina? Nije mi baš jasno. Onda bi ostale i stare tribine iza novih? :yikes:xavier

    Nema razloga da stare tribine ostanu, jedino sto je potrebno napraviti je jedan tunel koji vodi od svlačionica do novog juga.

    Sve stare tribine se mogu srušiti bez problema.
    Nema to ništa sa siromašnim afričkim državama, tako je brdo stadiona u jednoj Njemačkoj rekonstruirano.
    Bremen, Stuttgart, Dresden mi prvi padaju na pamet.
  • xavier
    11.4k


    Meni je jasno da smo svi toliko frustrirani ovim stanjem da stalno prelijevamo iz šupljeg u prazno i pokušavamo smisliti kako naći neko rješenje, ali ne postoji jeftiniji stadion od onog koji se gradi na praznoj livadi.

    Stvarno sam mislio da smo se svi odavno usuglasili kako je jedino novi stadion opcija i da je svaka kuna uložena u nekakvu rekonstrukciju ovog bačena u bunar.
  • marcio amoroso
    33.7k

    Ovo nije rekonstrukcija.
    Radiš kompletno nove tribine.
    Pa ove tribine se svakako ruše, radio novi stadion u Blatu ili 100 metara dalje, apsolutno nebitno. Tako bi se rušile i da se radi tribina po tribinu. Imam osjećaj da ne razumiješ šta hoću reći.
  • xavier
    11.4k


    Apsolutno te razumijem, ali kako sam napisao, time se ništa ne dobije. Druga je stvar da nema prostora zapadno i južno.
  • marcio amoroso
    33.7k

    Dobiju se svlačionice, teretane i sve ostalo što tu već imamo. Nije to baš ništa.
  • NORTE
    9.8k
    Dinamo će u Krasnodaru igrat na jednom od najraskošnijih svjetskih stadiona, doslovno. Dinamo iduće godine ulaže u narušenu statiku istočne tribine stare 60 godina, koja čak nema ni klasične armirano-betonske temelje u zemlji nego ju drže prastari stupovi.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Bandić u novom Globusu.

    zqb3336jfmzzpsc7.jpeg
    zqlb1jdzy35n06bm.jpeg
  • Papastrumf
    10.4k
    Ako on tako kaze, nemamo razloga da mu ne vjerujemo.
  • SAS1987
    13.9k
    Najprije su kazali da natjecaj ide na kraju ove godine, poslije su kazali a sada i potvrdili da ide nakon epidemije :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.