• Infinity
    16.4k
    Mislim da skola nogometa posluje odvojeno od kluba, ali nisam siguran. Ako sam upravu onda je taj novac od klinaca kod njih ma racunu.


    Iznos članarine za navijače iz inozemstva (uplate posredstvom banke):
    za osobe do 18 godina starosti - 14,00 €
    za osobe od navršenih 18 godina do nepunih 60 godina starosti - 18,00 €
    za osobe od navršenih 60 godina starosti - 14,00 €

    18€ - 133kn
  • LovroZG
    1.3k
    Članarine u 2018. su donijele 1 304 884kn. Ovo šta je Infinity napiso je za 2017. :smile:
  • BluePhone67
    4k
    Iznos članarine za navijače iz inozemstva (uplate posredstvom banke):
    za osobe do 18 godina starosti - 14,00 €
    za osobe od navršenih 18 godina do nepunih 60 godina starosti - 18,00 €
    za osobe od navršenih 60 godina starosti - 14,00 €

    18€ - 133kn
    Infinity

    Ne znamo koliko ima tih stranaca od gdpr i oibova jer znam puno ljudi koji se ne mogu uclaniti, a bili su dugogodisnji clanovi. Prosjek od 18 eura nije sigurno dobar, vecina je hrvatska koji placaju maks 60 kn.
  • Bosna86
    11.6k
    15 mil od europe, Sosa, Coric, Benkovic, Soudani...mozda je i priblizno tocan izvjestaj, ali kad vidis izjave i dio u kojem pise da su spizdili 80 mil kuna vise od planiranog dodje ti muka
  • deda
    32.6k
    Infinity jesi ti član, tj. da li se možeš učlaniti?
  • Infinity
    16.4k
    Tocno. Malo sam se pogubio tu. To onda izadje 9.811 do 32.622 clana.

    Znam da sigurno nisu svi 18€, kao ni 40kn, ali uzimam najvisu i najnizu vrijednost i brojka se krije tu izmedju. Odstupanje je ogromno pa mozemo samo nagadjati. S obzirom da je raspolozenje u klubu jako dobro mislim da bi nam mogli i odgovoriti ako im posaljemo upit o broju clanova.


    Interesantan mi je ovaj volonter koji je prosle godine odradio cak 710 sati. Jedan volonter koji je po satima odradio jako veliki posao u klubu. Ove godine to su 183 sata. Pitanje koje se namece, da li je savjetnik volonter? :lol:
  • Kwedi
    3.8k
    Nisu klinci uračunati ko članovi.

    Inače, moguće je da pravna osoba bude član, možda radi toga dolazi do povećanja.

    Inače, sjajna poslovna godina, čak su počeli i ino kredit vraćati, ostaje za vidjeti koliko se budu oko para dogovorili da ostane u klubu,a koliko v žep
  • BluePhone67
    4k
    Primjera radi, prije mjesec dana sam uclanio 30 ljudi jednom povjereniku kao i svake godine i od tih 30 clanova, 70% cine djeca mladja od 18 god... Svi su morali imati OIB, a nakon mjesec dana sve se vratilo sto se tice djece jer po novome on (povjerenik) ne moze uclanit ukoliko nema suglasnost od roditelja sa njegovim potpisom na popisu. Nazalost nismo ni mi stariji dobili nakon mjesec dana clanske, a uredno su im novci u klubu i da bude jos bolje od ove godine 2 ih radi na tome i slag na tortu uclanio sam kcer u fun shopu i zenska kaze dodjite za 2 tjedna i bas me zanima jer ce biti gotove za tih 2-tjedna, a ja jos cekam svoje i svi ostali vec vise od mjesec dana.
  • Kwedi
    3.8k
    I po zakonu, svi stranci i naši koji nemaju oib ne mogu biti članovi, kak god okrenuli, moraju ga prvo zatražiti
  • BluePhone67
    4k
    Nisu klinci uračunati ko članovi.

    Inače, moguće je da pravna osoba bude član, možda radi toga dolazi do povećanja.

    Inače, sjajna poslovna godina, čak su počeli i ino kredit vraćati, ostaje za vidjeti koliko se budu oko para dogovorili da ostane u klubu,a koliko v žep
    Kwedi

    Bas sam te htio dozvati da nam malo seciras izvjestaj kada ulovis vremena
  • deda
    32.6k
    inače deda je izračunao prihode na razini 425 milja kuna, a izvještaj veli 435. :strong:
  • Kwedi
    3.8k
    S obzirom na trenutnu situaciju i da imaju sjajne kapitalce za prodaju,da se igramo uprave, digao bi kredit i krenuo u izgradnju stadiona.

    Imaju novaca, osim deset milja eura s Malte koje moraju vrnuti, situacija čista i realno, od ovog nikad neće biti savršeniji moment da se krene u realizaciju stadiona(normalan za 18-20).

    Opozicija ne postoji, našmrkani im nije na licu mjesta da pravi haos,a opet se nemre toliko nakrasti nakon ove tri optužnice - nisu više ta vremena.
  • Kwedi
    3.8k
    Ako se želi dignut klub na stepenicu više, ovo je moment biti ili ne biti.
  • deda
    32.6k
    Koliko je bilo tih kredita Kwedi pošto tu tvrde da su vratili 90 milja?
  • Kwedi
    3.8k
    170 milja.

    Vratili domaći kredit(Erste) i počeli malteški
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.