• BluePhone67
    4k
    Mislis da je netko radio ovako sa strane? Pa nije bas neka roba koja trazi kupca.Cavalera

    Nije mozda kod nas u Rusiji, Ukrajini je to normalno da za svaku utakmicu barem veci klubovi imaju programe i u svojoj ligi i u Europi. A gdje god postoji interes za stampanjem takvih programa, postoji interes i skupljanja istog gdje kolekcionari svojih klubova placaju svasta, a ako uzmemo u obzir ljudstvo ove dvije zemlje Rusiju i Ukrajinu bi trebalo znaciti da ih proda 100-300 kom po 10€ dolazimo do dobre svote i lake zarade.
  • 000
    946
    Nisam imao pojma. No da, obzirom na velicinu Moskve...
  • Infinity
    16.4k
    Konacno smo dobili odgovor na pitanje svih pitanja. Dinamo je prodao 5.969 godisnjih ulaznica.
  • BluePhone67
    4k
    Konacno smo dobili odgovor na pitanje svih pitanja. Dinamo je prodao 5.969 godisnjih ulaznica.Infinity

    Gdje pise, moze potvrda i link
  • Infinity
    16.4k


    Modri u plusu 89 mil. kuna, čak 38% više navijača u Maksimiru

    Veliki rast očituje se i kroz kupnju godišnjih ulaznica, Dinamo je u 2017. godini prodao 2815, a prošle godine 5969 godišnjih ulaznica.
  • 000
    946

    Aaaaaaaaa, pa kud kliknuh :vomit:

    UPOZORENJE!!! Nije za one slabijeg zeluca:

    - Za sve naše uspjehe jako je zaslužan i naš član koji nije ovdje, gosp. Zdravko Mamić. On je dao svoj prinos u radu uprave, pogotovo u sportskom sektoru. Mislim da će njegovo znanje i iskustvo nama biti važno i ubuduće, zahvaljujem upravi na kolosalnim rezultatima - završio je Barišić.
  • LovroZG
    1.3k
    Šta se tiče izvješća, drugi dio nema smisla komentirat, a za brojke se možemo sam nadat da su istinite.

    A za godišnje, mrvu manje od 6k me iznenadilo jer navodno sam na zapadu ima 4k godišnjaka.
  • Infinity
    16.4k
    Mene to ne iznenadjuje. Pa svakom prilikom ga netko hvali. Iznenadi me kad ga se ne spomene.

    Prilicno cesto pratim prodaju ulaznica online i mogu ti reci da na zapadu nema ni blizu 4.000 godisnjih. Samo na istoku imas oko 2.000, mozda cak i puno vise, a tu su i godisnje za sjever. Na zapadu ima mozda, ali samo mozda 3.000 godisnjih. Samo sektori 5 i 6 nikad ne budu u prodaji. Na istoku 3 dolje ne bude, a 3 gore ima nesto sitno slobodnih mjesta. Takodjer 2 dolje je dobrim dijelom pod godisnjim. Steta sto vise nema izbora stolica, nekad bih poslikao i tocno bi znali koliko gdje ima.
  • LovroZG
    1.3k
    To sam čuo od povjerenika, al jbg, nisam provjeravo.
  • Infinity
    16.4k
    Ma to je vise od sest sektora tako da nema sanse. A jos je na istoku oko 2.000 pa ti onda dodje da na sjeveru uopce nema godisnjih, a to mi je nemoguce. Steta sto klub nije detaljno objavio kad se zavrsila prodaja.
  • Mali dioničar
    15.2k
    I sada u bilanci ima 6.216.243 kune zajmova fizičkim osobama i građanima. Tako da se od te prakse ne odustaje. Inače, navodno je Ljaljak za vrijeme Croatije plaće igračima knjižio kroz pozajmice koje su oni vraćali kroz transfer vani ako je do transfera došlo.
  • Infinity
    16.4k
    Stavka clanarine kaze da su one donijele 1.110.002,00kn. Najjeftinija clanarina je 40kn, a najskuplja 133kn. Tako mozemo nagadjati da Dinamo ima izmedju 8.345 i 27.750 clanova.
  • deda
    32.6k
    U članarinama je možda i neki dio što klinci daju tko zna. Ali ovo je već napredak da su dali broj prodanih godišnjih za posljednje dvije sezone.
  • BluePhone67
    4k
    Stavka clanarine kaze da su one donijele 1.110.002,00kn. Najjeftinija clanarina je 40kn, a najskuplja 133kn. Tako mozemo nagadjati da Dinamo ima izmedju 8.345 i 27.750 clanova.Infinity

    Koje su to clanarine 133 kn. Koliko znam postoje od 40 kn 0-18 god i 60 god + i svi izmedju placaju 60 kn. Sto se tice Hrvatske, a sto se tice stranih drzavljanina i to je sada upitno jer ne moze biti clan ako nemas OIB
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.