• reziser
    6.8k
    Ma sve ak nije rasprodan stadion je razocarenje
  • marcio amoroso
    36.5k
    Nisu trebali dizati cijene, moje osobno mišljenje.
  • Hipo
    406
    Istok 200 kn u pretprodaji.
    Nadam se da ce se rasprodat sve 3 tribine.

    Najvise mi je zao sta cijeli jug daju tovarima, to je nečuveno!
  • Infinity
    16.4k
    Ma nije ovo strasno. Misljenja sam da za moguce cetvrtfinale cijene trebaju ostati iste, a za polufinale dici za 30-50kn i to je to. Kako Belupo i Hajduk ne mogu isto kostati tako i knockout faza ne moze kostati isto kao grupna faza.

    Sad se samo namece onaj sal. Dijelili su sal za istok 150kn i sad 200kn bez sala djeluje mozda preveliko poskupljenje. Neki ce reci jebes sal, ali je on ipak tu bio i kad se uracuna cijena sala izadje nas ulaznica duplo skuplje nego za prethodno kolo. To ipak jeste malo previse. Al taj sal mozemo nazvati dobrim marketinskim mazanjem ociju. 150kn, al ajde, dobijes i sal. Danas nema sala, ali ti kontas sta je to 50kn vise. Meni taj sal nije igrao ulogu, nisam ga ni podigao jer je bila guzva, sad mi je zao zbog uspomene, no nebitno, samo onako razmisljam o njihovim igricama.
  • reziser
    6.8k
    po meni isto ok cijene s obzirom do kud smo dosli, s kim igramo i nakon koliko godina igramo!

    svi na tekmu!
  • LovroZG
    1.3k
    Ma cijene ulaznica su ok, treba držat do nekog standarda. Zajebano je to šta je država u kurcu pa dio ljudi teško skupi 200-250kn za tekmu, al da su cijene “socijalne” onda bi pak bilo prejeftino.

    Da ne govorim da je svako kog zanima klub, a može redovno ić na tekme, mogo uzet godišnju. Isplatila se nakon par domaćih i par europskih tekmi. Svi ostali sad jbg moraju platit.
  • reziser
    6.8k
    ajd..200 kuna skupo,
    kolko nas narod potrosi na cigarete, alkohol?

    treba znati rasporedit lovu
    nekom bitnija pljuga nekom tekma
  • deda
    32.6k
    Zato se godišnja pametnjakovićima isplatila na Benfici i Plzenu. Sve drugo bonus :starstruck:
  • reziser
    6.8k
    deda, jesi prezivil rodjendan?
    godisnja godinama u dzepu :)))
  • deda
    32.6k
    Preživio baš. Kurim od jučer 38,5. Sad sam se digao iz kreveta prije pola sata.
  • reziser
    6.8k

    brz oporavak zelim :))))
  • Infinity
    16.4k
                    15/16          16/17          17/18          18/19
        0-999         4              0              3              0
    1.000-1.999       7              5              3              0
    2.000-2.999       3              5              4              9
    3.000-4.999       0              3              2              1
    5.000-7.999       1              1              3              2
    8.000+            3              4              3              1
    najvisa        23.631         13.392         13.500         11.064
    najniza          526           1.014           514           2.237
    prosjek         3.887          4.321          4.108          3.805
    

    Do kraja prvenstva u Maksimir ce jos doci: Rijeka, Inter, Lokomotiva, Gorica i Hajduk.

    Iako u prosjeku ova sezona ima losiju posjetu nego prethodne tri sezone, meni se ova posjeta svidja vise nego posjeta prethodnih sezona. Bilo je lijepo prethodnih sezona kada se na nekoj manjoj utakmici skupi 4-5.000 gledatelja, al to je instant uspjeh i to ne traje, a najbolje vidimo po ona prva dva retka, po onim posjetama 0-999 i 1.000-1.999. Koliko ljepse izgleda da ove sezone nije bila niti jedna utakmica s tako ocajnom posjetom, a vidimo i da je ta najniza posjeta daleko iznad posjeta prethodne tri sezone. Pa cak je vise bilo sad na toj jednoj nego na te tri utakmice. Po meni je najbitnije da se uopce nema tih posjeta ispod 2.000, a onda da polako ovih 9 ovoseznskih 2.000-2.999 postaje 3.000-4.999 i tako dalje. Po meni je to zdravije nego bildanje posjete u jednoj utakmici. Evo, ove sezone je bila samo jedna utakmica s Hajdukom, a druga ce pasti u posljednjem kolu. Nakon ovako fantasticne sezone na proslavu titlule ce doci sigurno preko 20.000 ljudi i to je onda prosjek od skoro 5.000. Ruku na srce, malo ce ga srusiti ove preostale cetiri utakmice, ali prosjek i dalje nece biti nista losiji od prosjeka prethodne tri sezone, a mozda ce i utakmica s Rijekom privuci nesto veci broj gledatelja sad kad ekipa igra ovako fantasticno, valjda ce vremenske prilike posluziti. Steta sto ce se ovjera titule sigurno poklopiti na gostujucem terenu, jer bi i to moglo dici posjetu, al nije neka velika zal, jer je i to instant posjeta. Na kraju sezone cu dovrsiti ovu tablicu i cvrsto vjerujem da ce one dvije nule i dalje tamo stajati. Bilo bi lijepo da pored tih nula ostane stajati i devetka.

    PS. Svi podatci su prezeti iz sluzbenih HNS-ovih izvjesca, osim podataka za posljednju sezonu koji su preuzeti iz sluzbenih izvjesca Dinama, iskljucujuci 1-2 podatka koja su nedostajala i koja su preuzeta od HNS-a.

    Evo i sve sluzbene europske posjete:
    Dinamo - HBS           9.099
    Dinamo - Astana       11.903
    Dinamo - YB           28.137
    Dinamo - Fenerbahce   17.570
    Dinamo - Spartak      18.154
    Dinamo - Anderlecht   12.170
    Dinamo - Plzen        25.680
    Prosjek               17.530
    

    U ovih sedam utakmica smo mogli pogledati pet briljantnih predstava. Protiv Anderlechta i YB se opet igracima nije imalo sta zamjeriti i steta je sto ove utakmice nije ispratio veci broj gledatelja, al to je ocito nasa realnost.
  • deda
    32.6k
    Prekrasno odrađeno Infinity. I ova statistika izvanredno ukazuje na točnost naše procjene o kapacitetu novog stadiona. To je od 18 do 22 tisuće.
  • Guinness
    2.2k
    Ovo je trenutno prva sezona od 2009/10, ako se ovako nastavi, da će grupa bit na svim službenim i ne službenim (Rabotnički i Sesvete) domaćim utakmicama.
  • 000
    946
    Po ovoj statistici i to je na zalost previse. Prosjek na europskim utakmicama je 17.530. Ok, kvari ga posjeta na Shevi, a ni Astana i Anderlecht nisu mnogo bolji.
    Dakle, samo idiot moze natkrivati ruinu u trenutku kada za istu svotu mozes napraviti komforan stadioncic od 12-16000, i za koji sa sigurnoscu mozes reci da ce biti rasprodan desetak puta godisnje, ako cijene ulaznica ostanu na dosadasnjoj razini.

    Jos jednom vrhunski odradjena statistika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.