• 000
    942
    Osobno sam bio za Zwolinskog iz Gorice, zna zabiti, mada nije previse trpao u karijeri, ali i Komnen bi mogao biti pun pogodak ako dodje.
  • BluePhone67
    3.4k
    Kao da se nas nesto pita, ja bi osobno Roku Baturinu za trecu spicu. Nismo izbacili iz "pomladka" napadaca od Krame, Dudua i Domagoja Abramovica nekog konkretnog, stime da je Abramovic ispao flop koliko su za njega pricali.
  • 000
    942
    ja bi osobno Roku Baturinu za trecu spicuBluePhone67

    Na slicnom smo tragu. A nije ni Cuzi bezveze produzen ugovor nedavno. Znaci da racunaju na te igrace. Samo, nema sanse da za sve ima mjesta.
  • Kwedi
    3.8k
    mislim da je s andrićem priča čisto da mu se malo digne cijena,da neki talijanski gazda malo još više iskešira.

    ne bi ni dinamo dao milju, milju i po eura za igrača koji će im bit za odmaranje ove dvojice.
  • LovroZG
    1.3k
    Nije, imaš tu video i transkript:
    https://www.24sata.hr/sport/bjelica-da-andric-je-napadac-kojeg-smo-trazili-dolazi-sutra-609875

    Dobar igrač, al sad ćemo imat tri klasna napadača. Trebat će svaki dobit minutažu, a za mlade će bit prostora tek ak se neko proda. Možda su procijenili da kod mladih nema dost talenta?
  • deda
    29.2k
    Prema ovom je to skoro gotova stvar.
  • marcio amoroso
    33.7k
    Gotovo znači. Meni ne smeta ako će dati sve od sebe ali mnogima smeta i to će biti problem.
  • Guinness
    2k
    jebem mater i njemu i njima koji su ga doveli
  • LovroZG
    1.3k
    Ak se Andriću neće moć neš iskopat iz privatnog života i ak će ga ić na terenu sve će bit dobro. Ak neš od tog zakaže, onda će debili doć na svoje.
  • xavier
    11.4k
    Samo, što kaže @LovroZG, sad ćemo imati situaciju gdje se 3 napadača bore za jednu poziciju. Naravno da je dobro imati više kvalitetnih igrača, ali nisam siguran koliko je to dobro za atmosferu u momčadi.
  • Kwedi
    3.8k
    dobro pojačanje, samo how much?

    za trećeg napadača dati milijun eura je suludo, a ne vjerujem da bi inker dao ispod te cifre, odnosno može biti samo više kao u slučaju nesterovskog
  • Infinity
    15.4k
    Ilija je isao za pola milijuna sto je po meni bila bagatela. To je bio igrac za kojeg su mogli uzeti dva milijuna kad su vec ranije uzimali milijun za Balica, Mlinara, Trajkovskog... Mislio sam da ce im bas dici letvicu, al nista.

    A prisjetimo se mi Dode, Palica, Sivonjica, sve igraci placeni pola milijuna Interu i kasnije promasaji. To mi odmah stvori sumnju u uvoz iz Zapresica.
  • LovroZG
    1.3k
    Dodu i Sivonjića smo platili po pol milje? A u kurac...
  • Kwedi
    3.8k
    400 je bila tarifa.

    makar, ni sivonjić ni palić,a ni dodo nisu bili dominantni ko ovaj.

    nesterovskom nisu mogli nabijat cijenu jer je ipak imao već godine da bi bio "potencijalni talent", mislim s 25 godina je prodan u italiju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.