• kibic
    987
    Jel ima negdje cijeli video svjedočenja na sudu?

    Ovo kak je Bošnjak opalio "je, da, ma kome bi oprostio milju €" me pokidalo.
  • San Lorenzo
    11k
    Bošnjak & Drpić unfiltered! :lol:
  • Sajla
    3.1k
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/vjestakinja-detaljno-opisala-sto-se-dogadalo-u-dinamu-na-racune-35-fizickih-osoba-isplaceno-je-12-milijuna-eura-15450480

    - Na račune 35 fizičkih osoba isplaćeno je 12.150.730,89 eura. Među njima i na račune optuženih Zdravka, Marija i Zorana Mamića, Vrbanovića i Stipančića. Zdravku Mamiću isplaćeno je 4.695.250,16 eura, Mariju 2.497.040,75 eura, Zoranu 571.003 eura, Vrbanoviću 188.307,47 eura i Stipančiću 25.115,75 eura.
  • Jaro
    5.4k
    znaci sin Mario ipak se nine pokajao posto pokajanje kosta 12 milja?
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Meni se cini kao PR potez Marija, pustit baloncic da stovatelji glavatog imaju sta glodat.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Kad vidiš koliko je ukradeno, dodje ti zlo. Dinamo je mogao prije 15godina imat budžet skoro kakav je i sad , imat puno kompetitvniju momčad i prezimljavati svake sezone. I time i dalje puniti budžet i jačati momčad.
  • mali M
    3.2k
    Meni je najsmješnije kad se ovako odvjetnici hvataju za glupave slamke, a zanemare činjenicu da je sav novac trebao sjest Dinamu i Dinamo na njega platit porez. I točka.. Čemu izmišljanje tople vode, čim je novac išao na jedan offshore, koji je proslijedio na drugi offshore, pa na treći, tu više nema priče. Odma kazneni progon. U kakvoj mi državi živimo. Uopće da ovo toliko dugo traje mi je nevjerojatno. Sve je svima jasno, mogu samo povremeno povećat kaznu kada otkriju još koju malverzaciju. Mislim da je tu jedino što usporava što se svako malo nađe neki pokajnik pa se mora sve prilagođavati i slično. Al ko to više zna.
  • The Undertaker
    3.9k
    Novac je stigao u Dinamo i iz Dinama je proslijeđen na off shore tvrtke. Krimen je što su to fiktivni računi za usluge koje nisu obavljene tj. klasično pranje love. Da su usluge stvarno obavljene (a vjerovatno je bilo i takvih), kaznenog djela ne bi bilo.
    Ovaj dio mi je još nejasan i nigdje nisam vidio barem neke okvirne podatke. Koliko novca je ekipi isplaćemo "legalno" odnosno za stvarno učinjene usluge?
  • mali M
    3.2k
    Ma ko to više zna koji dio je bio legalan a koji ne. Mislim da u vrijeme Mamića ništa nije moglo proć bez "poreza" glavi.
    Novac je stigao u Dinamo i iz Dinama je proslijeđen na off shore tvrtke.The Undertaker
    pa to velim, čim ide na offshore nebi dalje pričao... svaka normalna firma ima svoj zakonski račun i poslovanje. Čim se igramo skrivača sa offshoreom priča prestaje biti legitimna..
  • The Undertaker
    3.9k
    Čim se igramo skrivača sa offshoreom priča prestaje biti legitimna..mali M

    Da je tako off shore tvrtke i porezne oaze ne bi ni postojale.
  • Jaro
    5.4k
    Menadžer Fali Ramadani se predstavio kao menadžer Napolia te tražio da bude posrednik u ime Dinama, klub je na to pristao, pa je bio posrednik sve tri strane u tome poslu. Nikome to nije bilo čudno, da je on bio posrednik Dinama, Napolia i Marka Roga. Po mojoj procjeni, dobio je proviziju od pet milijuna eura, i to je bilo isplaćeno na račun neke off-shore tvrtke

    Veli na sudu Tomislav "djecu dirko" Marcinko...
    https://www.google.com/amp/s/www.vecernji.hr/amp/vijesti/marcinko-ocevi-igraca-bili-su-njihovi-najveci-neprijatelji-a-ja-cu-vam-reci-pravu-istinu-1763553
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.