• Efes Pilsen
    6.9k
    Svaka cast Anti na brojkama u LaLigi, al ja od njega u reprezentaciji nisam vidio puno toga. Njegova igra se opisuje sa "borio se i radio pritisak", a to moze i Kulenovic. On si je u Osasuni nasao ekipu koja mu potpuno odgovara i pogodila ga je forma. Nije preko noci postao znacajno bolji igrac.
  • Marley
    870
    pa upravo se i radi o toj "trenutnoj" formi, kakav god da inace je ili nije bio. Ako trenutno igra sezonu zivota, zasto se to onda ne bi moglo iskoristiti i u repki.
    Tim vise sto cesto znamo imati problema s tim napadom, vidjeli smo kroz jesen kako je bilo kad je falilo opcija.
    Kako god, bas me veselio Budimir da vidimo u ovim manje stresnim uvjetima prije Eura, kako bi to zapravo funkcioniralo.
  • Droljo
    5k
    Slično je i sa pršom bilo. Pa je ispalo super dobro. Jbga, nemremo u svakoj generaciji imati šukera, bokšića, vlaovića pa da možeš birati...
  • Efes Pilsen
    6.9k
    nije prvi puta da bi zaigrao, ima 19 nastupa i 2 gola.
    Prso je zabijao za reprezentaciju kljucne golove.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Moramo imati različite tipove napadača za različite situacije. Budimir donosi neke stvari koje ne donose Krama i Petković i obrnuto. U svakom slučaju dobro dođe čovjek s 14 golova u La ligi.
  • nemapredaje
    2k


    Di ćeš ključniji gol nego zadnji Budimirov…
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Ne znam koliko si gledao zadnje utakmice ali Budimir donosi oni sto ne donose ni Petko ni Krama. Kretnju jednog pravog napadaca
  • Efes Pilsen
    6.9k
    svaka cast za kretnju, al mu ne donosi bogzna sta vise golova od konkurencije..
  • BeckaSkola
    58
    Ocigledno imas neki hejt protiv Budimira. Nisam ni ja nikad bio neki njegov obozavatelj. Ali momak odlicno igra ove sezone i trpa ko lud. Po meni bi mogao biti neki light Mandzukic na EP u njemackoj.
  • Marley
    870
    Sve je to meni jasno, njegov ucinak od prije itd, ali zar stvarno netko smatra da nije sad trebao biti ni pozvan ili sto?
    Mislim, po trenutnoj formi, po tome sto je rijesio zadnju utakmicu, ja stvarno ne znam tko bi trebao biti onda pozvan ako ne on? Ne kazem da je s njim trajno rijeseno pitanje napada i da ce biti kljucan narednih nekoliko godina, o tom po tom.
    Ali da mi je zao sto je sad otpao, itekako je.
    Sad smo prakticki ostali na Petku i Kramaricu.
  • miro
    3.2k
    Meni je najviše žao što će sad Petko puno igrat na jednom realno bezveznom teambuilding turniru
  • Marley
    870
    to mi je istovremeno i zao i drago ako me razumijes :rofl:

    Edit.naravno samo ne daj Boze ozljede.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Nemam hejt, ne mislim da nije trebao bit pozvan, ali ne razumijem na osnovu cega vi ocekujete od njega nesto znacajno bolje od ovoga sto je do sada pokazivao?
  • badjibadara
    1.7k
    GOOOOOOL! Hrvatska vodi 1:0, Perković je oduzeo loptu na lijevoj strani i ubacio u sredinu gdje je Iziquierdo poslao loptu u svoju mrežu.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Kaj nije nikog zvao s pretpoziva umjesto Budimira? Belju npr?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.