• Mali Zeus
    10.5k
    Znamo li to iz pouzdanih izvora? Sta ako je obavio razgovor s njim i ovaj nije izrazio zelju za igrom? Ne valja kad ga ne izbaci zbog sukoba s navijacima, ne valja kad ga ne pozove.BornaPŽ1986

    Samo želim reći da je zbog Mišića tovarski izbornik, a zbog Livaje purgerski.

    Mišića je trebao pozvati, ali očekivano ovod nastane prava histerija oko tog svaki put, a čudimo se kad tovari histeriziraju oko repke.
    Navodno da se Dalić btw sastao s Livajom i nije ga pozvao jer se boji eskalacije.
  • Teofil Kateran
    1k
    Tovari ljuti jer nema Livaje (ajde to još možemo razumjet), ali su ljuti jer nisu pozvani Lučić i Šarlija :)
  • Efes Pilsen
    7.3k
    HahahHabahaahahahah Lucic i Sarlija :rofl: :rofl:
    E moj Petko vidi sta si napravio s promasenim penalom..
  • NitkoBitan
    13.5k
    Tovarima je trebalo malo duze za shvatit da je Dalic populist...
  • Jaro
    6.1k
    Navodno da se Dalić btw sastao s Livajom i nije ga pozvao jer se boji eskalacijeMali Zeus

    ovo ak je istina onda jest sramota - ak on kroji momcad po tome kako bi navijaci mogli reagirati...
    Realno - Misic trenutno ni nije za repku - em premoren, em nije fizicki na 100%, em i nije u nekoj formi.
    Po meni Livaja <-> Frigan - ostalo vise manje standard/OK.
  • Mali Zeus
    10.5k
    ovo ak je istina onda jest sramota - ak on kroji momcad po tome kako bi navijaci mogli reagirati...
    Realno - Misic trenutno ni nije za repku - em premoren, em nije fizicki na 100%, em i nije u nekoj formi.
    Po meni Livaja <-> Frigan - ostalo vise manje standard/OK.
    Jaro

    Potpis za Mišića. Prije ga je trebalo zvati, ali sada u ovom trenutku ne. A ovo što se tiče Livaje me nimalo ne čudi ako je istina. Dalić je uvijek bio teški populist i ovo je vrhunac populizma. Da se igrači pozivaju na temelju moguće reakcije publike. On bi prvi, kao izbornik, morao biti iznad tih sranja i sa svoje strane učiniti koliko može da se te podjele prevladaju, barem dok igra repka.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ne volim dalica, ali mozda je bas bio sa livajom i ovaj mu je rekao , gle care, pijem i pusim svakodnevno , želim probati uzeti titulu sa hajdukom a i radi mira u svlacioni ne moras me zvati.

    fkt mi više ide na jetru to nagađanje šta je bilo i kako

    -nagađanje
    -onda se jedna teorija usadi svima u glavu kao neka istinita
    -za par mjeseci ta teorija postane činjenica
    -mi steknemo mišljenje o nečemu na temelju nečijeg razmišljanja ili bubanja.

    nismo djeca
  • Zagreb1992
    1.4k


    Čekaj sad će opet početi HNS pederi sa sjevera poljuda :D
  • Patak
    2.6k
    Popis sasvim ok. U biti izborniku sa toliko uspjeha treba vjerovati. S druge strane u svim tim vrijeđanjima me baš i nasmijete koliko živopisnih naziva smislite za Dalića.
  • Fanboy
    2.3k
    Po kojim kriterijima je trebao Livaja biti ovdje ?? Čovjek truje atmosferu, ponaša se kao primadona u reprezentaciji gdje je valjda 20-ti igrač po kvaliteti, a svaki put se digne frka oko njega.

    Dalića sam kritizirao radi 100 drugih stvari, ali čovjek je ovdje barem čist normalan. Potjerao je Kalinića, raskrstio sa Rebićem i vidi kuda to ide sa Livajom. Prvo je vrijeđao Dinamo, zatim Šibenčane, a onda se u susret Lige Nacija sramotno ponio ne radi samog sukoba, već jer su članovi stožera sa njime razgovarali kao i Dalić, a on se odlučio povući. Time je stvorio velik pritisak na reprezentaciju koja je imala važan turnir u Nizozemskoj, krenulo je pljuvanje i napadi na Dalića te reprezentaciju.

    I šta bi sad čovjek trebao strepiti šta će se dogoditi dalje, ne radi tribina, već od samog Livaje jer nikad nisi na čisto sa njime. Uostalom Kramarić starta, a Petković se dokazao u NIzozemskoj, riješio je dvije muhe jednim udarcem.

    Kao da nije zvao Haalanda, a ne lika koji u par godina nije zabio ni jedan gol u Europi...
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Tovarima je trebalo malo duze za shvatit da je Dalic populist...NitkoBitan

    Populist sa 3 osvojene medalje u 5 godina, u najpopularnijem sportu na svijetu, sa reprezentacijom zemlje koja ima manje od 4 milje stanovnika, nema pošten stadion i nogometna liga je na rubu ispadanja iz top20 na uefinoj ljestvici uspješnosti...

    Ušljo, ušljivi... kako ga samo nije stid!
  • Mali Zeus
    10.5k
    Populist sa 3 osvojene medalje u 5 godina, u najpopularnijem sportu na svijetu, sa reprezentacijom zemlje koja ima manje od 4 milje stanovnika, nema pošten stadion i nogometna liga je na rubu ispadanja iz top20 na uefinoj ljestvici uspješnosti...db-izbjeglica

    Svi ti uspjesi ne mijenjaju činjenicu da je populist.
  • Jaro
    6.1k
    pa nije rekao da je neuspjesan - ali ne mozes tvrditi da Skoric u prvih 11 u Osijeku, Livaja+Grbic u Splitu, pozivi i nepozivi pojedincima jer se igra u Rijeci nisu populizam.
    To je uvijek neki rubni igrac, ne pretjerano bitan - ali populisticki 100%.
    Kaj? Sad ce Livaju zvati kad se ne igra u Rijeci ili ce pitati po gradu domacinj hoce li mu netko zvizdati?
    Oce biti ok kada za utakmicu u Splitu preskoci Petkovica ili Ivanuseca ako se na neki nacin zamjere Splicanima?
  • Mali Zeus
    10.5k
    Ja ga branim svaki put, ali jako glup potez ovo sve s Livajom. Reci kažnjavam ga jer je vrijeđao druge klubove, igrače, provocirao, sam napustio kamp. Ovako on još jednom želi ispasti i jeben i pošten i on se boji kazne na hrvatskom stadionu od publike prema igraču Hrvatske. On prvi bi trebao reći i postupati tako da je repka iznad svih tih podjela i sranja. A onda će ga zvati u Osijek.
    Isto tako kojeg vraga prošli put zove Belju, a sad ne.
  • Patak
    2.6k
    Dobar je Dalić, i kao populist ili može se reći diplomat. Treba imati i tu karakteristiku u našim okolnostima. Ja mu niti to ne zamjeram.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.