• Markelo
    2.6k
    Di da se makne golman koji izleti na igrača? Da ga je rukama išao obarat onda ok, al ovdje on nema kamo
  • Crusades1986
    12.5k
    Odlične akcije imamo iz kornera :up:
  • Captain America
    17.7k
    Nakon najboljih 30 minuta na turniru, najgorih 10.
  • Jaro
    7.4k
    Jebo ih skraceni korner
  • serbus
    4.2k
    Perišić na poziciju sose, Oršić ispred njega, Majer umjesto pasalica, petko umjesto krame tako bi ja probao lovit ovo.
  • Captain America
    17.7k
    Uvest će u 70. Petka i Vlašića i u 85. Majera.
  • og1986
    2.9k
    Penal definitivno nije, a taman prije kornera sam rekao zašto uvijek radimo neke gluposti proigravanja. Nikada, ali baš nikada nismo nikada napravili iz tih akcija. I evo...sosa se usrao u gaće danas
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Postoji limit utakmica koje mozes dobit s igracem manje. Kramaric je jedno veliko 0, beskoristan je u potpunosti, kao dodatni vezni dotrci do igraca i stane.. odigrao nista i ako ga ne ostavi u svlacionici u poluvremenu nek ide u pizdu materinu. Lovren je nasao pravi tajming za napravit ogroman kiks iako ne znam kako je ovo penal, igrac je neometan pucao i zabio se u golmana, nema logike. Poklon za Messija..
  • Logistika
    1.3k
    glup penal po meni,poslao loptu u jednu stranu,sutirao,golmam otosao u drugu ,sudarili se...i to je to,da golman bas tu niti malo nije zasticen...kud on treba,sta onda smije,na crtu stati....kod drugog gola,da nije usla u gol,mogao isto biti penal,jer se isto zabio u Livija...reagirali smo nervozno i to je to,uhvatili nas u rupu kakvu su htjeli
  • miro
    4.4k
    Kod penala nije Lovren zeznuo nego Gvardiol
  • Nino Bule
    13.8k

    Sta nije lovren zeznuo ostavio citav stadion onside, dva metra od linije obrane je i jos onda stoji daleko od igraca i ne ulazi u duel
  • Jaro
    7.4k
    pa kam ide Lovren nazad u toj situaciji?
  • og1986
    2.9k
    Lovren zvan offside zamka
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Ubacit Orsu i Petka umjesto Pasalica i Krame, Majera kasnije umjesto Kovacica, Sosa na ciijelom prvenstvu nema točnog ubačaja kao i Modric dakakom pasivan previše, koda se boji. Jedini Brozovic nesto hoce, agresivan, ostali ko tektice koje kakve..
  • Captain America
    17.7k
    Ne znam jel igrate Fantasy SuperSporta, znao sam da će bit ovakav razvoj događaja kad sam vidio sastav pa sam stavio sve Argentince. Imamo jednu od najstarijih momčadi na turniru, igrali smo sat vremena produžetaka i Dalić ne stavi 2 igrača koji su mu donijeli prolaz. Krame nema, Pašalić nevidljiv danas (dobro, čovjeka niko osim Dalića ne vidi na desnom krilu), Perišiću ne ide ništa danas. Novinari su najavljivali da je Tagliafico naša šansa i onda 2 napada smo imali po toj strani jer krilo nemamo. Prekide neću komentirat jer ko od tih pomoćnika može složit akciju nakon prekida poput Bule iz Bjeličinog stožera. Ako ne bude čeko 70. za uvest Petka i Vlašića, možda napravimo još jedno čudo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.