• seljak86
    2.4k
    Ja više gledam na to da je napravio realizaciju, a kako će se nositi s "jačima" ćemo vidjeti danas.
  • Captain America
    14.6k
    Igra Hrvatska, a ne Dinamo i Hajduk, ne kuzim cemu vrijedanje pojedinaca.flexXy

    Kako niko ne vrijeđa Perišića za kojeg svi znamo da je hajdukovac? Zato što se radi o prije svega gospodinu. Juranović je isto hajdukovac. Juru se kritizira (bez uvreda) jer je smotan, ko što se i Strinića prije 4 godine. U subotu je godinu dana od zavijanja današnje špice "mrzim Dinamo, srpsko ime to". Jel bi u repki danas bili Oršić i Petko da su pjevali "mrzim Hajduk, srpsko ime to"? Vjv bi bio pritisak javnosti i dnovinara da im i Dinamo raskine ugovor. Rebić i Čaleta su napravili daleko manje svinjarije od današnje špice pa su letili van (jedan se doduše vratio na kratko). Treba li podsjećat na mučki lakat dotičnog u glavu Šutala bez isprike?

    Sumnjam i da se druže naši igrači s njim. Tamo su si korektni isto ko što su ljudi na poslu s kolegama. Nećeš bit remetilački faktor, al iskreno sumnjam da će se međusobno družit nakon povratka u Hrvatsku.
  • seljak86
    2.4k
    Ja mislim da smo danas svi postali preosjetljivi, za sve se traže isprike i postupke. Još ćemo postat ko zapadnjaci sa duginim bojama. Nek mrzi Dinamo, mrzim i ja Hajduk, al neka pogine za Hrvatsku i za dom!
  • Nino Bule
    11.7k
    Zasluzeno je u prvih 11, inace ga mrzim i jako mi je antipatican ali ne znam kakve to veze ima s nogometom, pogotovo pjevanje o rivalu zbog kojeg bi on kao trebao biti ne pozvan, smjesne price. Nadam se petku opet pola sata i da u tih 30 min pokaze da on zasluzuje biti prvi napadac.
  • Zagabria
    214
    Nek idu samo na sve ili ništa i bude dobro.
  • Tundra
    529
    Ginut za Hrvatsku, a igrat za projugoslavenski klub ne ide jedno s drugim.
  • Bosna86
    11.6k
    Kod Livaje mi najmanje smeta to sto je pjevao… Vise cijenim iskrenog neprijatelja nego lažnog prijatelja…

    Druga stvar je sto su njihova dva stopera kao stvorena za Petkovića… Petko bi vezao njihove stopere za sebe i odlagao lopte za bekove
  • Papastrumf
    10.2k

    Ti u 2022. spominjes igranje za projugoslavenski klub? Jedno su navijacka podjebavanja vezana za bivsu jugu, ali ako je ovo zaista tvoj nacin razmisljanja danas onda se malo zapitaj sto je s glavom.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Dečki bez vrijeđanja, nemojte nas tjerati na disciplinske mjere. Pustite da na miru gledamo tekmu.
  • Nino Bule
    11.7k
    Odlicno otvaranje
  • seljak86
    2.4k
    Samo da se ne izmorimo kasnije
  • Nino Bule
    11.7k
    Zabi ga maroko, dvije vezane kardinalne greske, prvo stoper pa borjan
  • seljak86
    2.4k
    Mislim da nas Borjan želi sabotirati :razz:
  • seljak86
    2.4k
    Modrić iznenađujuće loš
  • Nino Bule
    11.7k
    Kakav penal haha, iskreno bi dao livaji da puca, meni je modric katastrofa izvođac
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.