• Mulec86
    394
    Brozovic je ja mislim spreman i dize se u formi to nam je kljucno ostalo ce se ionako poslozit s vremenom
  • blackbully
    4.5k
    Dalić za HRT:

    "Dalić je otkrio i kako je odbio trogodišnji ugovor s kojim je mogao zaraditi 30 milijuna eura neto: "Svi su mi govorili da griješim i da iskoristim rezultat. Bilo je strašnih ponuda. Kineski klub je došao po mene u Pariz. Bio sam s predsjednikom kluba. Ponudio mi je ugovor od deset milijuna eura neto po godini. Tri godine ugovora. Zahvalio sam i rekao sam da neću."

    "Nije mu bilo jasno. Vratio se nakon pola godine i dva dana smo razgovarali. Rekao sam da neću napustiti reprezentaciju jer je to moj narod, moja država i nema tih novaca. On je to razumio, otišao je sutra u London, uzeo gospodina Beniteza i odveo ga u Kinu za 13 milijuna eura. Nikada mi nije bilo žao i ponosan sam na tu odluku."
  • marcio amoroso
    36.6k
    Samo 30 milijuna? Ja sam mislio da ovako kvalitetni treneri zarađuju i više.
  • Jaro
    7.4k
    Moze li bit ljigaviji?
  • Jurki
    11.8k
    Evo da vam svima saopcim ekskluzivu. I mene je prosle godine zvao Perez da preuzmem Real Madrid i nudio mi 10 milijuna eura. Međutim glatko sam ga odbio jer u Hrvatskoj zarađujem par hiljada kuna, i cekam poziv iz Dinama. :rofl:

    Daj me naj me kak sere.

    Nek Dalic nakon svjetskog prvenstva preuzme npr Rijeku ili Goricu pa da ga onda vidimo. Lako biti trener repke koja ima top igrace.
    Ljiga top level
  • Mlađi referent
    12.3k
    "Utakmica protiv Saudijske Arabije nama nije trebala zbog određivanja taktike, mi već sve znamo, pitanje je samo jednog ili dva igrača. Imamo tri dana za spremiti se za Maroko. Ne lutamo, nismo u problemima. Jedino na poziciji desnog krila nemamo konstantu, trebamo pronaći igrača koji će najbolje biti kompatibilan Kramariću. Pašalić je odlično odigrao nekoliko zadnjih utakmica na tom mjestu, Vlašić to igra u klubu, dok Majeru to nije prirodna pozicija. No, siguran sam da neću pogriješiti kojega god da stavim", izjavio je Dalić.

    Ovo je iz SN. Po ovome onda je odluka Krama u špici
  • Majki2111
    3.2k
    Jedino na poziciji desnog krila nemamo konstantuMlađi referent

    Robert Murić, prirodno desno krilo nije zvano i onda kuka...
  • deda
    32.7k
    Majki, taj ne bi ni u reprezentaciji Zagorja mogao igrati desno krilo
  • Nino Bule
    13.8k
    Dakle krama spica, onda nazalost i majer vjerovatno klupa i kemijat ce sa pasalicem na desnom krilu. Sve bi dao da ne kemija i stavi livaju/petka na 9tku i desno majer.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Livakovića- Juranović, Lovren, Gvardiol, Sosa- Brozović, Kovačić, Modrić- Pašalić, Kramarić, Perišić

    Sve osim ovoga protiv Maroka bi za mene bilo veliko veliko iznenađenje.
  • Keyser Soze
    10k
    Ja mislim da bi tu mogao upast Šutalo
  • Keyser Soze
    10k
    Misliš? Ne znam, igrao je u paru s Joškom protiv Danaca na Maksimiru i u dobroj je formi, sigurno boljoj od Lovrena dok mi Erlić ne uljeva nekakvo povjerenje.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Nema logike da onakvom tipu kao lovrenu u zadnjoj tekmi pred SP daš kapetansku traku pa ga onda sjedneš na klupu. Njegov ego to ne bi podnio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.