• bbb medimurje
    3k
    Boze dragi kaj ovaj jarni prica
    Petko nije navikao na duele? Covjek ima rekordan broj duela u ligi prvaka
  • deda
    29.7k
    I takvi su nam selektori mladih repki :monkey:
  • Carrasco
    4.1k
    Orša možda i dobije koju minutu ako nekim slučajem počne vanzemljacima zabijat.
  • Jaro
    6.2k
    jbg, Orsic igra tamo gdje igra Perisic koji je realno drugi najbitniji igrac u repki. Nema srece...
    Jarni prica bas gluposti...
  • Jurki
    9.7k
    Kaj se tice Petka i Orse dobro je kaj nisu igrali jer ce se vratiti odmorni a u konstantnom treningu. Makar tu se postavlja pitanje koji kurac ih je zvao ak ih nije mislio stavljat u igru. Budimir i Lovren ne znam zbog cega su igrali. Erlic je za Lovrena tv u boji.

    Edit: nek je i ta glupost liga nacija zavrsila.
  • Nino Bule
    12.2k
    Ovo je stvarno sramotno da jedan strucni komentator ne zna osnovne statisticke podatke igraca nase reprezentacije, zapravo jedino zaposlenje kao "strucni komentator" mu je da prati reprezentaciju i uspije izvalit da petko nije fizicki dominantan igrac.
  • serbus
    3.8k
    Ajde barem nije rekao da Kalinić treba ispred Livija... Samo sam to čekao još
  • Fanboy
    2.4k
    Nova TV već pola sata forsira Livaju kao ključnog igrača, osobito sa navijačima....Strašno.
    Kovačić, Modrić, Sosa i Majer su brutalno odigrali uz Livija koji je spasio dva čista gola.

    Sva sreća HRT preuzima...
  • deda
    29.7k
    Dečkima i Daliću se mora čestitati. Napravili su veliki posao u ovoj LN.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Livaković ako ovako nastavi mislim da bi mogao osigurati svoje mjesto na SP pored za sad jedino sigurnog Kalinića. :cheer:
  • db-izbjeglica
    13.7k
    jbg, Orsic igra tamo gdje igra Perisic koji je realno drugi najbitniji igrac u repki. Nema srece...
    Jarni prica bas gluposti...
    Jaro

    Pa bilo je utakmica gdje perišića uopće nije bilo pa oršić nije igrao ili je igrao desnog bočnog.

    Ne razumijem zašto ga zove zbog 20 od mogućih 180 minuta. Nije on neki klinac pa da skuplja iskustvo i tamo je da okusi atmosferu....

    Ajd da je to jednom, nego na apsolutno svakom okupljanju... Totalno marginalna uloga, jednostavno nek ga ne zove i to je to.

    Također, tragikomično je da budimir dobije 3 puta veću minutažu od petkovića i livaje. Totalno bezopasan igrač...
  • deda
    29.7k
    A kog bi vi zvali umjesto Oršića?
  • Markelo
    2.5k
    Danas su nas Austrijanci tukli kao da igraju protiv osnovnoškolaraca, uključujući i mega jakog titana Budimira. Protiv Petkovića im to ne bi prolazilo al zašto da on rudari u ovako teškoj utakmici pa da opet bude dežurni "pedro". Odmorio skupa sa Oršićem, meni najbitnije uz potvrdu Livakovićeve dobre forme. Neću reći i potvrde jedinice jer eventualno obranjen Kalinićev penal protiv Gorice opet otvara pitanje jedinice
  • db-izbjeglica
    13.7k
    A kog bi vi zvali umjesto Oršića?deda

    bilo koga, ionako ne igra, tako da ne vidim razliku...

    čak štoviše, da se perišić ozlijedi, poprilično sam siguran da bi dalić nešto kemijao i oršić opet ne bi bio prva opcija.
  • deda
    29.7k
    Ne vjerujem
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.